Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu poczekam na czarnego,kudłatego osobnika ze srebrnej imprezy który z miejsca pasażera ,igrając z własnym zdrowiem ,przez otwartą szybę na ostatnim oesie opstrykał moje auto lub moje pośladki i pewnie mnie tutaj obsmaruje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu poczekam na czarnego,kudłatego osobnika ze srebrnej imprezy który z miejsca pasażera ,igrając z własnym zdrowiem ,przez otwartą szybę na ostatnim oesie opstrykał moje auto lub moje pośladki i pewnie mnie tutaj obsmaruje :wink:

 

Nie czekaj, tylko uprzedź go i odbierz satysfakcję :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wątek się ożywił, to poniżej kilka fotek (niestey nie pośladków :razz: ) Po zmianie softu w telefonie, aparat wrócił do fabrycznych ustawień 320x200 (czego nie zauważyłem) i zdjęcia są kiepskie, część musiałem skasować bo nic nie było widać :evil:

 

 

w0_maja8.jpg

w0_grip7.jpg

w2_nomad.jpg

w0_ahmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem se wczoraj z Konstancina (zapuściłem się w takie kawiorowe okolice :D), pusto jakoś było i choć na Powsińskiej regularnie polizei straszy, pokopałem. Byłem w nastroju kopliwym, choć nie mogłem do końca się rozwinąć, bo z prawego fotela padały teksty, suguerujące, że jestem głupi :mrgreen:. Nim jednak padło ich za wiele, skopałem:

 

- Audi A6 3.0 TDI - to było kopanie bez historii, wszystko było wiadome z góry :mrgreen:

 

- Infiniti EX35. Fajny samochód i strasznie mi było szkoda jego właściciela, że był kopany. Pewnie bym nie kopał, tylko kierowca infiniti jechał ulicą w stylu: "z drogi, bo JA jadę". No i stawiał się, jakby wierzył, że 300 koni w infiniti to jest wartość wystarczająca do skopania STI...

 

Nie jest :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majac na uwadze niepohamowana potrzebe kopania nowoczesnych diesli przez niektorych forumowiczow zastanawia mnie jaki wplyw na rozwoj tego tematu bedzie mialo wprowadzenie silnika diesla do samochodow Subaru :mrgreen:

 

Rozwinie się ruch kopiących na forum alfy i nie tylko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie cieszył aż tak bardzo, bo ja osobiście jestem zwolennikiem diesla :P Brzmi tragicznie to fakt i nie ma żadnego charakteru ale jednak przyśpieszenie potrafi łeb urwać ;]

 

Nie sztuka skopać przy pomocy STi, 3.0 TDI w audi gdyż ma tylko 230 KM. Wystaw normalnego WRX'a do niej to obawiam się że mogły by się zacząć kłopoty :P ;]

 

Dla mnie czego bym nie skopał to się cieszę że skopałem i nie ważne czy jest to diesel czy benzyna gdyż oba mają swoje zalety i wady ;] Jak kopać to po równo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem se wczoraj z Konstancina (zapuściłem się w takie kawiorowe okolice :D), pusto jakoś było i choć na Powsińskiej regularnie polizei straszy, pokopałem. Byłem w nastroju kopliwym, choć nie mogłem do końca się rozwinąć, bo z prawego fotela padały teksty, suguerujące, że jestem głupi

a ja wracajac z konstancina nie mialem ograniczenia predkosci po prawej, zatem wszystko co sie ruszalo na jezdni odczulo terror :twisted:

zapamietalem jakas ibize, ktora ewidentnie prosila sie ze trzy razy i za kazdym razem jeszcze mrugala awaria proszac o wiecej.

pozniej jakis bialy dostawczy transit wciaz ustawial sie obok mnie i przygazowywal, zatem za kazdym razem i na jego wlasne zyczenie :mrgreen: na zwezeniu jakies renault express z gazowni warszawskich zaladowny sprzetem prul ile sil i ewidentnie nie mial zamiaru chyba mnie wpuscic, a ja sie sie na starcie zagapilem, wiec w polowie drogi zrownalem bolidy, pomachalem lewa dlonia i wtedy dopiero wbilem sie. a na koniec jakas octavia z firmy ochroniarskiej zaladowana grupa interwencyjna kosila wszystkie przepisy na pulawskiej, wiec z nimi tez sie zrownalem, chwile patrzalem im czule prosto w oczy, a nastepnie pokazalem trzy palce, pozniej dwa, wtedy jeden /ale ten wskazujacy/ i tyle mnie karwasz widzieli. juz nie startowali z pasa do skretu na wprost i nie wyprzedzali awaryjnym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester napisał/a:

Dla mnie czego bym nie skopał to się cieszę że skopałem

 

Chyba tam gdzie jesteś nie masz częstych okazji do kopania :razz:

Dlatego się cieszę :P. Czasami trafi się 'wyzwanie' w postaci BMW 523i, które, po opracowaniu prze mnie nowej techniki startu automatem, nie daje rady :P:P

 

No i sukcesywnie połykam Corrolki 1.8 lub Yarisy którymi wąsaci panowie z kraju indyjskiego się poruszają ;] - Najlepsze jest to że im się naprawde wydaje że są najszybsi i popisują się jak mało kto. Nawet lokalni w Ferrarkch mniej 'szpanują'. No chyba że jest godzina około 3am to wtedy na Sheikh Zayed Road (6 pasmowa droga przez środek Dubaju) lepiej nie wjeżdżać :P ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że jest godzina około 3am to wtedy na Sheikh Zayed Road (6 pasmowa droga przez środek Dubaju) lepiej nie wjeżdżać :P ;]

 

To moze jednak dobrze, w poki co w Polsce nie ma takich drog. Wyobrazcie to sobie -6 pasow zajetych przez scigajace sie Ople Calibry. :razz: :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie 6 pasów zajęte przez driftujące i kręcące się w kółko Hiundaje Sonaty czy inne koreańskie śmiecie. :P -->

 

Teraz weź i spróbuj takich skopać :/ :/ Co jak co ale do tego jednak jakieś umiejętności są wymagane (i pieniądze też). Weź pod uwagę że prędkość inicjalna często przekracza 200 km/h :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii ciekawostki to wczoraj pokazywali w TV jak pewien arab wylicytował sobie tablice o rejestracji "1" za jedyne 14 mln $ :mrgreen:

Ciekawie na czym bedzie ją woził :cool:

 

.....drugi biedny arab wylicytował sobie za podobną kwotę rejestracje pod tytułem "A" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...