Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę instrukcja okazała sie przydatna :P

 

No nie dokońca, bo przy próbie importowania klipu mam taki komunikat:

Nie można zaimportować pliku D:\filmy\DBOXIICapture#4.mpg, ponieważ nie jest zainstalowany koder-dekoder wymagany do odtwarzania pliku. Jeśli już próbowano pobrać i zainstalować koder-dekoder, zamknij i uruchom program Windows Movie Maker, a następnie ponownie spróbuj zaimportować plik.

 

Nie bardzo wiem skąd pobrać dekoder i co z nim zrobić, a przydałoby sie , mógłbym coś częściej wrzucać.

 

Tym razem wysłałem surowy plik (ponad 50 mb) i szło ponad pół godziny :sad:

 

mam nadzieje że mody nam nie nakopią za OT :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, a co z nieuzasadnionym gwałtownym hamowaniem ? :mrgreen: :wink:

 

Czy dwoch wasatych facetow siedzacych na zderzaku to niewystarczajacy powod? Gdyby skrzynia biegow byla to w stanie przezyc, to ja bym jeszcze wsteczny zapial. :mrgreen::twisted::mrgreen:

 

Mam propozycje. W GT masz siedzenia rozkładane ?! Chyba tak. Wiec mały siłownik hydrauliczny do otwierania bagażnika. Osłona oddzielająca przedział kierowcy od pasażera z tyłu. Montujesz R-60M zwany teraz AA-8 Aphid i widmom z przodu wilki czerwony guzik :lol: Po tylu latach coś myślę dasz rade wyciągnąć z demobilu Co ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, poza tym wyprzedzaniem na ciągłej, to nic strasznego moim zdaniem nie zrobił.

 

Jak dla mnie wyprzedzanie prawym pasem na trasie to głupota.

 

Skoro ktoś stwarza zagrożenie to obowiązkiem policji nie jest natychmiastowe jego zatrzymanie? Coś niekonsekwentni są. Czy policja może tak łamać przepisy nie oznakowanym autem? Ciekawe jak to by się w sądzie skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbie,

Prawdę powiedziawszy, ja tak jeżdżę stale. W tem pięknym mieście i okolicach inaczej się nie da, bo do nikogo nie dociera że jedzie się prawym, a lewy jest do wyprzedzania

 

Prawdę rzekłaś barbiedulo :mrgreen: Do wyprzedzanie powolutko zostają pasy zieleni, chodniki i wysokie torowiska.

Dzisiaj, z siedziby firmy Eservice (Wola) do rogatek Warszawy (Janki) śmignąłem w 2,5h (słownie : dwie i pół godziny). Jedyne co w tzw. międzyczasie skopalem (co mnie zresztą do tej pory boli) to moje własne kostki...z wściekłości.

Nie wiem, kurnia, czas szukać roboty np. w...Żyrardowie :razz:

 

Pozdrawiam

 

Grzesiek - w przerwie między jednym a drugim wycieraniem siusiek z podłogi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy policja może tak łamać przepisy nie oznakowanym autem? Ciekawe jak to by się w sądzie skończyło.

 

Pewnie moze - zawsze moga powiedziec "uznalismy, ze delikwent jest zagrozeniem dla otoczenia i musielismy go zatrzymac za wszelka cene"

 

A to, ze oni tak uznali - nikt im nie udowodni, ze moglobyc inaczej - bo to subiektywna bardzo ocena.

 

A tak btw barbie, ma racje z tym lewym - w DE jest taki zwyczaj i super sie jezdzi. :mrgreen:

 

PS: Ladnie im koles nawial ... po komentach na forum spodziewalem sie wiekszej brawury :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem film paru osobom w biurze, nie związanym z marką.

 

Komentarze były takie:

 

- Gościu jedzie całkiem normalnie;

- temu tirowi co zajechał policjantom drogę należy się mandat :mrgreen:

- Bozia słusznie pokarała policjantów za to, że nie zatrzymali gościa wcześniej (tak przy okazji, to ich zachowanie było bezprawne, bo zgodnie z rozporządzeniem wykonawczym do czegoś tam Policja ma obowiązek zatrzymać delikwenta przy pierwszym wykroczeniu);

- nooo, nieźle wypruł!!! daje radę! (przy wyprzedzaniu po zjeździe z dwupasmówki);

- na tym zakręcie to Mondek nie ma szans, chyba że na grzyby (chłopaki stawiają koguta na desce) - komentarz od juzera Mondeo TDCi :mrgreen:

 

 

Coś czuję, że przybędzie nam Subaraków w firmie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja odnioslem wrazenie, ze ten koles w pewnym momencie sie zorientowal, ze siedza mu psy na ogonie i po prostu im sp... tzn postanowil uciec? :lol:

 

Nie wiedział, że za nim jadą. :cool:

 

Generalnie nie ma z czego robić halo. Kierowca C5 wcisnął ten hamulec na pół sekundy. Często kapelusze mają taki odruch jak nie patrzy w lusterko gdy ktoś chce go wyprzedzić i zauważa dopiero jak jest wyprzedzany prawym pasem.

 

Brawo kierowca GTka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manewr był rozpoczęty przed znakiem o niebezpiecznym zakręcie i na przerywanej.

 

Z tego co wiem manewr powinien być skończony przed znakiem i ciągłą, a nie był.

 

A sam kierowca Subaru, rzeczywiście jakoś strasznie nie przeginał. Przynajmniej jak już brał się za wyprzedzanie to szło mu to szybko, a nie jak Hammond w Olivierze wyprzedzał :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja odnioslem wrazenie, ze ten koles w pewnym momencie sie zorientowal, ze siedza mu psy na ogonie i po prostu im sp... tzn postanowil uciec? :lol:

 

Nie wiedział, że za nim jadą. :cool:

 

Generalnie nie ma z czego robić halo. Kierowca C5 wcisnął ten hamulec na pół sekundy. Często kapelusze mają taki odruch jak nie patrzy w lusterko gdy ktoś chce go wyprzedzić i zauważa dopiero jak jest wyprzedzany prawym pasem.

 

Brawo kierowca GTka!

ty prowadziles? :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wiedzieć, że za ileś tam metrów będzie znak jak manewr rozpocząłeś wcześniej? Jasnowidz?

Ja uważam, że kierowca GTka nie przegiął. Wielu z nas tak jeździ.

A niestety trzeba te zawalidrogi jakoś mijać.

 

 

Policjanci powinni zatrzymać go po pierwszym zarejestrowaniu wykroczenia.

Ja bym podciągnął to pod zaniechanie obowiązków służbowych!

Po co tyle jechali za nim?

Dlaczego wsiedli na tyłek tej C5? A jakby gościu przyhamował?

Nie byli oznakowani - dla mnie to oni go zepchnęli.

Manewr wyprzedzania przed zakrętem zaczęli w tym samym momencie co kierowca GTka. Kilka metrów przed linią ciągłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmu, to dobrz się przyjrzyj. Drugie wyprzedanie na dwukierunkowej zaczął na ciągłej

Przyjrzałem się, zaczął kilka metrów przed ciągłą, policjanci tak samo :evil:

 

 

ty prowadziles? :lol:

Nie ja. :cool:

 

 

Ale kolor tego powyżej jest mi bliski.

C65 Reddish Blue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wiedzieć, że za ileś tam metrów będzie znak jak manewr rozpocząłeś wcześniej? Jasnowidz?

 

No niestety wg Policji powinieneś być jasnowidzem. Już nie pamiętam jak to się ładnie nazywa, ale chodzi o to, że nie możesz rozpoczynać manewru wyprzedzania jak nie wiesz co jest przed Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to wiem, że się nie da przewidzieć. Tylko pisze jak policja to traktuje, jak kończysz wyprzedzanie na ciągłej to popełniasz wykroczenie, nieważne ile wcześniej zacząłeś wyprzedzać.

 

 

Znalazłem coś takiego w KRD:

 

Art. 24.

 

1. Kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy:

 

ma odpowiednią widoczność i dostateczne miejsce do wyprzedzania

 

i jeszcze coś takiego:

8. Dopuszcza się wyprzedzanie w miejscach, o których mowa w ust. 7 pkt 1 i 2, na jezdni:

 

1.jednokierunkowej;

2.dwukierunkowej na odcinku z wyznaczonymi pasami ruchu, pod warunkiem że kierujący nie wjeżdża na część jezdni przeznaczoną do ruchu w kierunku przeciwnym - w miejscu, gdzie jest to zabronione znakami na jezdni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja odnioslem wrazenie, ze ten koles w pewnym momencie sie zorientowal, ze siedza mu psy na ogonie i po prostu im sp... tzn postanowil uciec? :lol:

 

Nie wiedział, że za nim jadą. :cool:

 

Generalnie nie ma z czego robić halo. Kierowca C5 wcisnął ten hamulec na pół sekundy. Często kapelusze mają taki odruch jak nie patrzy w lusterko gdy ktoś chce go wyprzedzić i zauważa dopiero jak jest wyprzedzany prawym pasem.

 

Brawo kierowca GTka!

ty prowadziles? :lol:

 

Też mam wrażenie że kierownik zajarzył że ma ogon i go ..... zgubił :lol:

a wie ktos kto byl kierownikiem tego GTkilla ????

 

DO WRC_FAN - I PO CO ZAMYKAŁEŚ MÓJ WĄTEK ?????????????????????????????????????????? TERAZ SIE OFF TOP ZROBIL JAK DIABLI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Czasem warto poluzowac !! Nauczka na pszyszlosc mam nadzieje !!!!!![/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawy artykuł.

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... N/70627046

 

 

 

 

Sprawa trafiła do sądu. Ten ostatecznie kierowcę uniewinnił, bo policjant... pomylił znaki.

 

Był 15 kwietnia 2006 roku, dzień, w którym Stanisław Krechowicz leciał na wakacje do Egiptu. Jechał właśnie swoim samochodem na lotnisko, kiedy to na trasie Karnieszewice - Kawno zatrzymał go funkcjonariusz koszalińskiej drogówki.

 

- Policjant jechał przede mną lanosem, sam wyprzedził jeden samochód i zniknął mi z pola widzenia, a kiedy to ja wykonałem manewr wyprzedzania, to już kilkaset metrów dalej na mnie czekał - opowiada Stanisław Krechowicz, właściciel ośrodków wczasowych w Dźwirzynie.

 

- Zatrzymałem się i usłyszałem, że popełniłem wykroczenie drogowe, bo przekroczyłem poziomą linię ciągłą. Ale to była nieprawda. Wyprzedzać zacząłem na linii przerywanej i wolno mi było wrócić na swój pas, mimo że już zaczęła się linia jednostronnie przekraczalna. Moje tłumaczenia nic nie dały i policjant zapytał mnie, czy przyjmuję mandat karny w wysokości 100 złotych. Nie przyjąłem.

 

Szukali mnie jak przestępcę

Stanisław Krechowicz czekał więc na wezwanie do wydziału grodzkiego Sądu Rejonowego w Koszalinie. - Zanim je dostałem, dowiedziałem się, że policja szukała mnie w Kołobrzegu, w mieszkaniu, które już dawno darowałem córce - kontynuuje opowieść poszkodowany kierowca. - Funkcjonariusze nawet weszli do niego, nie wierząc chyba, że mnie w nim nie ma. Szukali mnie też na Śląsku, z którego tu nad morze przyjechałem. Tylko po co? Przecież ja się nie ukrywałem, nie jestem bandziorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...