Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

adamstreciwilk, gdyby nie ta marchewa to okazało by się iż Golf nawet II jest lepszy od Subaru. Wielu drajwerów tak uważa, dlatego ja jeżeli już pozwolę sobie na skopanie to tak, żeby nie było wątpliwości. Wiem że to złe, dlatego właśnie tu o tym piszę licząc na odpuszczenie grzechów :mrgreen:

 

w tej sytuacji mógłby być lepszy, jeżdżę ze spalonym sprzęgłem, delikatnie muszę rozpędzać i nie mogę wyciągnąć maximum z auta, w dodatku to jest wolny ssak więc można trafić na Golfa II, który sprawiłby mi baty! Ale to, że zwolniłem a on wyprzedził mnie na pełnej prędkości to nie jest żaden powód do dumy dla niego, a że świadomie nie zastosował się do warunków na drodze (teren zabudowany, środek dnia, duży ruch) i nadział się na marchewę, to już nauczka dla niego, że nie powinien udowadniać że jego Golf II jest jednak lepszy od Subaru! Dodam, że kierownik nie tylko mi na początku wymusił pierwszeństwo, ale też nadjeżdżającym z przeciwka, którzy musieli hamować, więc jak najbardziej mu się należało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] posiadanie wolnego ssaka wymaga większej inteligencji i zmysłu strategicznego :twisted::mrgreen::mrgreen:

[...]

 

Miód we me uszy lejesz :mrgreen:

 

Żona natomiast zwróciła mi wtedy uwagę, żebym się tak nie szczerzył, bo właściciel strzały przewyższa mnie o dwie kategorie wagowe a ma rejestrację z dzielnicy. Smutne, ale "coraz więcej wyje*anych chodzi po mieście" :neutral:

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...