Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do głównego wątku: miałem dziś bardzo radosne kopanko :mrgreen:. Po tej ulewie, która przeszła nad Warszawą, trafił mi się mój ulubieniec - mondeo tdci, który jeszcze na dokładkę tarasował lewy pas na Trasie Toruńskiej. Po dwóch delikatnych sugestiach ustąpienia pasa wozowi posiadającemu trakcję (czyli mi :mrgreen:), objechałem mondeo prawym pasem na słynnej esce na tej trasie, co się wyraźnie panu nie spodobało. Dopadł mnie na światłach na górze na Powązkowskiej - ja startowałem z czerwonego, on jechał na rozpędzie licząc, że nie dość, że mnie skopie, to się jeszcze wciśnie między mnie a autobus.

 

Ale się zawiódł :mrgreen:.

 

Próbował potem jeszcze na każdych kolejnych światłach pokazać, że mondeoturbodyszel nie kiep, ale tylko pogłębiałem jego frustrację :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj dorwalem na modlinskiej szkode oktawie w dyszlu - najpierw przy ratuszu a potem przy statoilu - za kazdym razem pana wypuszczalem lekko i potem mu odjezdzalem - a dyszel wyl i wyl - na swiatlach kolo bp - pan juz nie spojrzal na mnie nawet - a wczesniej zerkal i zerkal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj dorwalem na modlinskiej szkode oktawie w dyszlu - najpierw przy ratuszu a potem przy statoilu - za kazdym razem pana wypuszczalem lekko i potem mu odjezdzalem - a dyszel wyl i wyl - na swiatlach kolo bp - pan juz nie spojrzal na mnie nawet - a wczesniej zerkal i zerkal :mrgreen:

 

Może mu się spodobałeś i straciłeś szansę na piekną przyjaźń? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax. A w hełmie byłeś :?:

 

Nigdy nie widziałem go bez. Chciałbyś zobaczyć jak je jajecznicę w tym hełmie, nie mówiąc o spaghetti :mrgreen:

 

devlin ta jajecznice to widzialem jeszcze 2 tygodnie pozniej na tych Twoich wasiskach :mrgreen:

 

 

So What! a co - zawsze jezdze w helmie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja też sobie poprawię humor. Skilowałem wczoraj pod ZUSem na Czerniakowskiej Volvo XC90 V8 AWD :shock:

 

Albo się kierownik zagapił albo co, ale odjechałem mu jakby miał malucha. Dogonił mnie kilometr później, kiedy już o nim zapomniałem i ustawiłem sobie prędkość na 130.

 

Ponieważ nie lubię łamać prędkości w terenie zabudowanym a kierownik miał pannę na pokładzie, dałem mu się wyprzedzić. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pod rejstracja duzy napis na zderzaku NIE PŁACZ KIEDY ODJADE :mrgreen::twisted::mrgreen::twisted:

 

Widziałem jeszcze: "Jeśli potrafisz to odczytać to znaczy że jesteś stanowczo za blisko" :mrgreen:

i: "Wal śmiało- i tak ty płacisz"

 

W zeszłym roku widziałem fotkę Calibry na Toruńskich numerach i na ramce od tablicy napis: "Toruń przeprasza za Radio Maryja" :oops:

 

P.S. jeśli było to sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja też sobie poprawię humor. Skilowałem wczoraj pod ZUSem na Czerniakowskiej Volvo XC90 V8 AWD :shock:

 

Albo się kierownik zagapił albo co, ale odjechałem mu jakby miał malucha. Dogonił mnie kilometr później, kiedy już o nim zapomniałem i ustawiłem sobie prędkość na 130.

 

Ponieważ nie lubię łamać prędkości w terenie zabudowanym a kierownik miał pannę na pokładzie, dałem mu się wyprzedzić. :cool:

A pod ZUSem to teren niezabudowany? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...