Skocz do zawartości

KOKO KOKO EURO SPOKO!


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam się podoba? -

 

 

Dla mnie to kpina totalna. Nie dość, że 90% Europy uważa nas za zacofanych wieśniaków, to my jeszcze to podkreślamy dając taki hymn.

 

Ta piosenka jest fajna, śmieszna i ogólnie wesoła, ale do cholery nie na hymn!

Co Wy o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po pierwsze, jeżeli piosenka ma zagrzać piłkarzy do walki to była to jedyna z energią, reszta to jakieś smuty.

A po drugie baby są z sąsiedniej miejscowości, przedstawicielki naszego Gminnego Ośrodka Kultury, więc będę bronił rękami i nogami :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, a może i nie :P

ale chyba o to chodziło w całym konkursie że piosenka ma zagrzewać piłkarzy i kibiców. A z tych wszystkich w konkursie to tylko "stadion oszalał" by się nadawało (ale tylko refren).

Przy pozostałych piłkarze zasypiali :D

Ludzie chyba też zaczaili o co chodzi, skoro wynik jest taki a nie inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jeżeli piosenka ma zagrzać piłkarzy do walki to była to jedyna z energią, reszta to jakieś smuty.

A po drugie baby są z sąsiedniej miejscowości, przedstawicielki naszego Gminnego Ośrodka Kultury, więc będę bronił rękami i nogami :D 8)

I pewnie przyjechały autokarem, który na każdym miejscu miał "ocelota" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka reprezentacja taki jej hymn

chyba jakie euro-taki hymn...

 

ale ja rozumiem.. to nowa strategia naszych... jak to puszcza na stadionie przed waznym meczem, to druzyna przeciwna sie posklada ze smiechu i nie beda w stanie grac...

 

 

koko koko qwa :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna nadzieja, że odbiorcy tego utworu potraktują to jako utwór autoironiczny, a wraz z wyjącymi babami wezmą to za żart. NA poważnie tego nie można brać, bo należałoby się załamać nad poziomem...

Przemeq myślisz sie :twisted: , na trzeźwo miałem taka minę :shock: , po dwóch butelkach wina , da sie przeżyć :mrgreen:

Siara straszna :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie piosenka ok. Wpada w ucho jest regionalna jak polska kultura a nie oklepana i wykreowana przez te wielkie nudne gwiazdy ktore caly czas leca w radiach. Ja sie ciesze ze wkoncu ktos te Feele Wilki czy Rodowiczki wygryzl i to nieznany. Co to pilki noznej nie interesuje sie nia wogole ale i tak wiem ze wypadniemy lyso w tym calym ERLO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że sam pomysł bardzo dobry - dlaczego ma być jakieś hipsterskie rock-disco bo jest teraz modne, czeemu ma byc sztampa z eurowizji wszędzie taka sama? Jest fajny element naszej kultury lub jak kto woli ciągle modne etno :wink:

Natomiast tekst to dramat i porażka i tu nalezy się cieszyć, że nikt tego nie zrozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...