Skocz do zawartości

Dyrekcja SIP a Subaru Litwa


wojtek12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ekhmm, ja powtarzam tylko to co powiedział mi Padre. Ja naprawdę nie znam się na tych przepisach, więc nie ciągnę tematu bo nie chce pisać bzdur. Spytałem się o to specjalnie dla Was, bo widzę że atmosfera w związku z tą Litwą jest dość napięta, a Padre nie będzie teraz przez dłuższy czas więc pewnie nie miałby czasu wejść na forum i odpowiedzieć na pytania. Z resztą główne pytanie dotyczyło gwarancji i takowa jest respektowana przez SIP.

 

Howgh! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mail jaki wlasnie otrzymalem z Litwy ,szok!:

 

Witam!

 

Wersja wyposazenia przeslalam Panu oddzielnie na arkauszu. Informuem, ze przez przyczyny deficytu samochodov nie mozemy czekac do marca . Yesli Panu nie udaje sie zabrac samochod do konca lutego I samochod bedzie zabrany tylko v marcu v tedy sa problemi I bedzie koszkovat na 1000 euro wiecej.

Niech Pan odpowie o konkretna date kupienia samochodu. Esli Pan sie nie zgadza na nasa propozycje, bedzieme wymuszeni sprzedac komus innemu.

Ja tak zrozumiala ze zakradlo sie miedzy nami male nieporozumienie: widac, ze Pan zle zrozumial mne. Nie jestem przedstawicielem Subaru, tylko osoba fizyczna, ktora zarezerwirowala sobi samochod, ale wedlug zbiegu okolicznosti nie moge odobrac teraz auta, wiec proponue dla pana ten samochod. Dlatego najlepiej by bylo abysmy pomowili przez telefon. Jak pan cadzi?

Z uszanowaniem i serdeczne pozdrowienia

Ina Shatunova

 

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisek, to juz sa jaja :lol: Z kim Ty rozmawiales i skad wziales namiary na ta Pania?? Gintaras tez mowi, ze aut po prostu fizycznie NIE MA, tzn. maja przyplynac z Japonii do Szwecji, terminy zaleznie od modelu i koloru. Sadze, ze trzeba dac na luz, nie ma co podsycac atmosfery skoro i tak niewiele wiemy. A teorie spiskowe, hmmmm, swistak itepe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wszystko dzieki temu ze cala masa ludzi pisze mimo ze nawet nie maja kasy zeby po prostu wsiasc w auto pojechac wyplacic i kupic.

sami sobie zawaliliscie sprawe - typowo po polaczkowemu

 

Dziwna retoryka. Chyba przyznasz, że wsiąść do samochodu z 40 tys euro i pojechać w ciemno do kraju, w którym poszanowanie prawa jest na podobnym, jak nie niższym poziomie niż u nas, może być mało rozsądne.

jak w/g Ciebie byłoby nie po polaczkowemu.

Dziwisz się, że pojawia się ciekawa oferta i ludzie się ożywiają? Ja np. zmieniam auto w czerwcu, ale przy tylu niewiadomych wole się do tego przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo zadzwonic na litwe i sobie wszystko ustalic a nie na podworku polskiego dealera (forum) go wkurzac... bo jedyne co mogl zrobic to wlasnie zareagowac tak jak zareagowal.

po co tyle tematow o tym na forum? przeciez nie myslicie chyba ze SIP nagle zejdzie 50tys w dol z cena... a tylko go denerwujecie.

jak ja bym chcial auto FAKTYCZNIE kupic to znalazlbym sposob na kupienie go na litwie bez niepotrzebnego denerwowania SIPu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia - Wsiadł , pojechał , kupił - tylko ETYKI i UCZCIWOŚCI o której tak dużo się na forum mówi .

Nic więcej. I smutne jest to że zawsze o tym trzeba przypominać . Co szanowny Panie Vampeer nie ma nic wspólnego z tzw przez Pana Polaczkostwem. Nie sądze aby Fuji Industries pochwalało taki Cod of Conduct jaki jest prezentowany przez naszego Importera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka SIP jest skazana na klęskę,dealer w Niemczech mówił mi szczerze,że

mają zalecenie aby nie sprzedawać na export,

i co z tego,tłumaczą się tak,że muszą sprzedać ze względu na porencjalne sankcje

ze strony komisji UE.

Wolnośc rodzi się w bólach ale myslę,że wolność handlu i konkurencji

powstaje w wyniku takich dyskusji jak ta na forum.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo zadzwonic na litwe i sobie wszystko ustalic a nie na podworku polskiego dealera (forum) go wkurzac...

Właśnie z tego forum dowiedziałem się o tej "okazji", więc naturalnym było kontynuowanie tego wątku w tym miejscu.

Zgodzę się, że może wkurzyć to polskiego dealera, ale też może zdeterminować do zastosowania innej polityki cenowej. No może nie od razu 50 tys. ale małymi kroczkami też ucieszy.

Tak jak pisałem, w czerwcu zmieniam auto. Wolałbym kupić je w Polsce, a gdzie kupię? no cóż do czerwca jeszcze trochę czasu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra kochani wiec sprawa wyglada tak:

wczoraj wieczorem wrocil ARNO z litwy.Byl w SALONIE Subaru.samochody 20 % tansze niz w Polsce.Ale jeszcze tylko przez 2 miesiace.nastepnie ceny beda takie same jak w Polsce.

Natomiast jesli ktos przez te 2 miechy wplaci zaliczke to wtedy nawet jesli auto przyplynie w czerwcu cena zostaje ta sama.

Tak wiec mysle ze mozna temat zakonczyc bo sie nudny robi

ps. Niedlugo w warszawie pojawi sie bialy STI. bedzie to... Biala Zmija :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, ta biała żmija to z litwy? Czy u nas zakupiona? ;)

Litwa-Arno to bedzie oczywiscie w tej zmiji bialej nie ja :wink:

Gratulację.

Zamiast pisania XXX postów o kupowaniu Subaru na Litwie ktoś nareszcie się tym zajął!

Biały super!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...