Skocz do zawartości

O umiejętnościach Azraela


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

fszyscy jestesmy mieczaki

To jest odpowiednie stwierdzenie.

 

Obawiam się, że paru kolegów uważa, że ten tytuł im należy się bardziej, niż Azraelowi

Mam nadzieję, że wczesniejsze moje posty w tym wątku traktujesz jako żart....takie miałem intencje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieję, że wczesniejsze moje posty w tym wątku traktujesz jako żart....takie miałem intencje

 

Alex, co prawda drugi tydzień jestem bez nikotyny i mi percepcja siada... ale nie aż tak :wink: - TWOJE posty są zdecydowanie na luzie, ale zaczęło się to wszystko od zupełnie serioznego pouczania Kuby, że nie jest taki miszczu, za jakiego się podaje (i w domyśle - do pięt nie dorasta autorom pouczeń).

A w Twoim wypadku - akurat wyniki mówią same za siebie, więc nawet jakbyś coś palnął serio, to też byś miał prawo...

 

Natomiast Bogiem a Prawdą:

Cytat:

fszyscy jestesmy mieczaki

...i to pod tym możemy się, niestety, podpisywać zbiorowo - bez względu na te dwie sekundy różnicy, albo i pięć, na małej pętli MG. Solbergiem ani Loebem raczej i tak żaden z nas nie zostanie... i mnie to w dodatku, szczerze mówiąc, niespecjalnie martwi :wink:

 

Pozostaje satysfakcja, że dzięki NIECO większym umiejętnościom, niż przeciętne - a także ZNACZNIE WIĘKSZEJ wiedzy o zachowaniu auta oraz wyobraźni - większość z forumowiczów jest zapewne o niebo bezpieczniejszymi uczestnikami codziennego ruchu, niż statystyczny rodak. Nawet, jeśli większość z nas podróżuje z prędkościami większymi niż kodeks dopuszcza, a czasem, o zgrozo, zrobi "rądo" slajdem...

 

Przynajmniej taką mam nadzieję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja strasznie zaluje, ze nie bede :( niby nie mam wystarczajaco szybkiego auta ale z ogromna checia bym sie czegos nauczyl od przykladowo Alexa, Shodana czy Azraela. Jestem wrecz pewien, ze od tych osob uzyskalbym odpowiednie wskazowki i rady. No coz.... moze za rok bedzie mi dane sie z wami w koncu zobaczyc, poznac i czegos sie nauczyc :roll:

Pozdrawiam panowie i mam nadzieje, ze bedzie bardzo wyrownana walka o podium :twisted:

 

Ps. Tak mi sie przypomnialo..... przeciez OGS z Owocem mieli po mnie zajechac swoim wypasnym Libero z kanapą, lustrami, roznegliżowanymi dupami, pelnym barkiem alkoholu i na 19" chromach :D Takze jednak bede, tym bardziej ze chlopaki maja po drodze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ilości treningu Shodan w lodówce byłby zdecydowanym faworytem w klasie, jeżeli nie w generalce (zalezy od charakteru próB).

 

Dzieki za mile slowa, ale jak wiadomo roznie to bywa z wygrywaniem.

Mnie tez sie ten watek nie podoba i z pewnoscia nie mialem intencji, zeby robic Kuba na ciebie nagonke :oops:

A podyskutowac zawsze warto, na tym czy innym forum.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wystarczy że mogę sobie czasem autkami forumowiczów pojeździć i się o nie nie boją, chyba największa pochwała dla tego czego mi się udało nauczyć i co się udało mi wbić takim osobom jak AL.

 

Hmmm, zawsze twierdziłem, że szczoteczki do zębów, kobiety i samochodu nie pożycza się. Przy czym z tych trzech przypadków, do samochodu podchodzę najbardziej restrykcyjnie, w dwóch pierwszych wystarczy świadectwo zdrowia od lekarza.... :wink:

Samochodów raczej nie daję prowadzić, chyba że wcześniej mogłem się naocznie jako pasażer przekonać, co do umiejętności. I po przejażdżce z Azraelem na Barbórce w Cossim, jakoś nie miałem obaw aby zasiadł za sterami wiśni. To do tej pory drugi przypadek, kiedy je oddałem!

NIe twierdzę, że inni nie daja rady, ale taki nieufny jestem! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano różnie, ja też raz usłyszałem "Przecież k...wa miałeś to wygrać", ale w klasie wolnossąychc jesteś zdecydowanym faworytem na Plejadach ;-)

 

Dobra to opowiadaj wszystkim jaki to on szybki a po godzinach nakrecaj JT zeby pojechal czyms w wolnym ssaku ;-) Jak sie rozpadnie Dziadek to zawsze mozemy podstawic Ruda Hanie, nikt sie nie zorientuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość organiuzje podobno teraz dealer w Gdańsku, podobno też będą wyznaczać trasy

 

Byłoby całkiem nieźle. Pan Zdanowicz ma niemałe zacięcie sportowe, a jak zwróci się jeszcze o pomoc w ustawieniu tras do AK Orski, to pełen uśmiech na twarzy. Tu nie brakuje ludzi z fantazją :twisted:

Jak wyglądały próby w zeszłym roku:

-wolne, czy szybkie?

-pachołki, czy naturalne trasy?

-jakie max i przeciętne prędkości?

-asfalt, czy szuter?

-itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądały próby w zeszłym roku:

 

Już piszę:

 

-wolne, czy szybkie?

 

ekstemalnie wolne do średnio wolnych, chyba raz wbiłem 3 na jednej prostej, głównie jedynka.

 

-pachołki, czy naturalne trasy?

Pachołki, ewentualnie między krawęznikami po parku, jeden naturalny OES po jakimś opuszczonym terenie

 

-jakie max i przeciętne prędkości?

Maks pewnie trochę ponad 100, przeciętnie nie wiem ze 30-40km/h?

 

-asfalt, czy szuter?

1 szuter na płytach betonowych, jeden żwirek na parkingu, asfalt, asfalt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Azrael

małe rozczarowanie, myślałem, że było trochę wiatru w żaglach, a tu taki marny KJS-ik wokół pachołków. Może w tym roku będzie trochę lepiej. Tak, żeby chociaż można było wbić 3 w zakręcie , a nie na prostej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi, myślę że zaważyły na tym dwie kwestie. Pierwsza to taka że po prostu w tych pięknych okolicach nie było za bardzo odcinków do zamknięcia, druga to taka że próby na Plejadach muszą być absolutnie bezpieczne, nie tylko uniemożliwiać zepsucie załogi ale nawet zepsucie poważne auta. To drugie nie było do końca spełnione ale widać było ten kierunek za zamysłem trasy. W zeszłym roku padły postulaty stworzenia klasy "sportowej" z bardziej ambitną trasą np. dla cozłówki poprzednich Plejad i zaproszonych do klasy osób czy też jakoś inaczej wybranych kierowców, ale nie wiem czy to taki dobry pomysł (chyba nie). Na pewno trzeba amiętać że na Plejady może przyejchać każdy własciciel SUbaru naett taki któemu się tylko wydaje że wie co umie i co jego auto umie.

 

 

Tak, żeby chociaż można było wbić 3 w zakręcie , a nie na prostej.

 

Oby tylko nie V jak na Jurajskim ;-)) Potrafię mocno ściskac pośladki ale nie wiem czy tak mocno żeby to robic częściej niż raz na rok ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale wolne próby wcale nie gwarantują, że nie stanie się ten warunek:

zepsucie poważne auta

A nawet są bardziej obciążające dla naszych maszyn.

Rozumiem, że bezpieczeństwo jest ważne, ale nie można popadać w skrajną paranoję i ustawiać pachołki na placu. Można dobrać w miare szybkie, techniczne próby w niezalesionych miejscach. No oczywiście takie, żeby wytrzymały zwieracze forumowiczów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...