Skocz do zawartości

10 marca NMnP WItamy treningowo,radośnie i rajdowo wiosnę !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapowiada się gruba impreza :)

Już jutro Lancery srancery, evo gwałciciele i inne złomy dostną wpierdol od Imprez :D

Carlos, Bęben?, Nowocień, Koper? i kilku innych szybkich kierowców "zatańczy z Lancerami" pokazując im gdzie ich miejsce :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się gruba impreza :)

Już jutro Lancery srancery, evo gwałciciele i inne złomy dostną [moderator czuwa] od Imprez :D

Carlos, Bęben?, Nowocień, Koper? i kilku innych szybkich kierowców "zatańczy z Lancerami" pokazując im gdzie ich miejsce :):)

 

super..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hasło na jutro "...nie tykaj hamulca" :D

 

własnie zmieniałem koła na jutrzejsze spotkanie i jakież było moje "uradowanie" jak dostrzegłem stan moich klocków na przedzie - w mmetrach tego nie wyrażę, bardziej "piczy wlos" tu pasuje...

 

ale twardo będę :!: ...a co - najwyżej wrócę iskrząc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hasło na jutro "...nie tykaj hamulca" :D

 

własnie zmieniałem koła na jutrzejsze spotkanie i jakież było moje "uradowanie" jak dostrzegłem stan moich klocków na przedzie - w mmetrach tego nie wyrażę, bardziej "piczy wlos" tu pasuje...

 

ale twardo będę :!: ...a co - najwyżej wrócę iskrząc :lol:

Gość ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałem, przybiłem piątkę z Vertem, postałem 2 godzinki wlepiając gały w wyczyny chłopaków, chwilę zamyśliłem się nad swoim pustym tego dnia portfelem i wróciłem do swoich dwóch kobiet:) Dzień mogę uznać mimo to za udany :D Dzięki Wam przybyłym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przyjechałem, przybiłem piątki z chłopakami, Harvi zrobił zapoznanie, ja jedno kółko a na drugim przegub powiedział "koniec" :!: no i na tym koniec ... czyli laweta i do domu :cry:

ale przynajmniej zjadłem legendarną, najlepszą tekturową kiełbaskę no i zobaczyłem się z forumową ferajną w tym z dawno nie widzianymi Gazikiem i RPW :)

trudno, trzeba ogarnąć furę i czekać do następnej Vertowej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...