Skocz do zawartości

10 marca NMnP WItamy treningowo,radośnie i rajdowo wiosnę !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

vert dzieki wielkie za dobra zabawe 8) fajnie jak zawsze :D

gazik harvester pozdrowienia milo bylo znow spotkac

carlos i MrWhite naprawde milo bylo poznac :) i ciekawie pogadac 8) do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wpadłem tylko na 10min do domu i wybiłem na wieczorny relax więc dopiero co dorwałem sie do kompa. Po pierwsze to wczoraj ledwo zyłem - walnąłem 1/4 i zasnąłem na kanapie :mrgreen:

Było mega- jak zawsze zresztą, a tym razem o tyle lepiej niz ostatnio że nic nie popsułem - nawet opon nie zabiłem mimo, że obiecywałem. Stary komplet Goodridge'y za 240 z montażem jednak dawał radę na tyle, że nawet na nim wróciliśmy. Trzasnąłem 160km i gdyby nie to, że skończyłem paliwo to polatałbym jeszcze ale doszedłem do wniosku, że lepiej nie kusic losu - juz raz zaliczyłem prawo ostatniego przejazdu :P

 

Miło było zobaczyć dawno nie widziane twarze - Gazik - ciebie z rok nie widziałem.

Powiem jeszcze że CLio Niedźwiedzia naprawde ładnie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem proponuję każdemu zrobić sobie wlepę na kurtkę z nickiem forumowym. Zdecydowanie ułatwi to nawiązywanie kontaktów.

 

Może pomyśleć o zrobieniu kurtek wiosennych albo bluz z forumowym nickiem? (sorki za OT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomyśleć o zrobieniu kurtek wiosennych albo bluz z forumowym nickiem

 

i to jest bardzo sluszna koncepcja, bardziej bym za polarem oponowal, plejady prosiak i nick, ale to wyjdzie po jakies 200 zlotowek pewnie, i sporo by trzeba wiary zebrac choc z tym nie powinno byc problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert dzięki za super imprezę!

 

NMnP zrobiło na mnie meeega pozytywne wrażenie, teren rewelacyjny plus fajna organizacja, że dwie trasy jedna krótsza druga dłuższa i co przede wszystkim to możliwość pośmigania i potrenowania przy dużych prędkościach. Rewelacja, dawno nie miałem takiego banana na twarzy. Tym bardziej szkoda na płudniu polski nie ma takiego obiektu i trzeba 200 km zapierniczać. Z minusów, duże przeciążenia odkryły mankamenty belki i po 60 km napierania na lewym kole na łożysku pojawił się luz, tak więc stwierdziliśmy, że nie ma sensu dalej napierać bo może się to źle skończyć. Tak więc niedosyt pozostał bo drugie 60 km planowałem zrobić no ale niestety :x . Sworznie wahaczy też już zaczęły wołać o pomoc, więc generalnie zawias trzeba przejrzeć ale po to też są takie treningi :mrgreen: opony oczywiście śmieci

 

Ostrzę zęby na kolejny trening.

Charlie dzielnie walczył z dwiema kamerami, materiał mam na dysku więc postaram się coś skleić w wolnym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jeszcze raz wielkie dzieki. O to nam właśnie chodzi że by było grubo i rajdowo. TAki jest urok właśnie NMNP i moich prób. Materiał kręcił nasz przyjaciel forumowy Charlie. myślę ze napewno coś nam tu pokaże.

Dzięki jeszcze raz !

Vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przepraszam wszystkich że mnie nie było, ale nie miałem jak się dostać do NMnP. :oops::cry:

W czwartek wieczorem przegub w aucie padł i nie miałem jak z Żyrardowa dojechać, a nikt przez Żyrardów nie jechał... :evil:

 

Obiecuję, że na kwietniowej pojeżdżawce będę i będą i foty i filmy jak zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek wieczorem przegub w aucie padł i nie miałem jak z Żyrardowa dojechać, a nikt przez Żyrardów nie jechał... :evil:

 

Trzeba było wołać na forum. Mogłem bez problemu zahaczyć o Żyrardów. Co prawda zwinąłem się po pilnym telefonie w ciągu 20 min ale ktoś na pewno by Cię podrzucił z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym to obrabiałeś? Jest jakiś darmowy programik?

Niczym :) Moja kamera nagrywa w jakosci dalekiej od HD, ale i tak ten filmik mial 330MB, odpalilem uploadowanie na YT, poszdlem ogarnac cos na kolacje, obejrzec film i juz bylo na YT :)

 

A co do obrobki to tez polecam Windows Movie Maker, do prostych rzeczy jak przyciecie ujecia, polaczenie kilku i dodanie tytulu w zupelnosci wystarcza i jest w miare user friendly - choc nie wiem czy w Windows7 nadal jest taki fajny jak byl, bo chyba costam z nim przekombinowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...