Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2012


guma

Rekomendowane odpowiedzi

że nie jedziemy

 

Gadalismy wczoraj, wcale mi nie przeszło, bym coś napisał ale pasek gwarantowany.

 

Jak się własnej woli sie nie zjawisz to Cię siłą przytargamy :evil:

 

Są tu ludzie, którzy Cie potrzebują.

 

Pieprzyć system!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Primi

    1471

  • szubaru

    1339

  • BartZ

    1294

  • dzioba

    1120

Top użytkownicy w tym temacie

siekla, nie ma co ukrywać, ale bajzel jest poniekąd z Waszej winy :) To nie jest normalne, jak dwa miesiące przed Plejadami wątek poświęcony temu zagadnieniu ma ponad 140 stron - praktycznie o niczym. Do tej pory wątki te były mniej więcej otwierane w okolicach otwarcia zgłoszeń, teraz fantazyjnie zaraz po północy w nowym roku. Jak ktoś jest w miarę świeży i czegoś szukał odnośnie plejad, to te 140 stron skutecznie odstrasza... nawet mnie, jakby nie było nieco zasiedzianego na tym forum. Ale spoko, właśnie robimy eksperyment co się stanie jak złączy się dwie tożsamości schizofrenika :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy uniknąć dublowania wpisów i rozmów na jeden temat w dwóch miejscach a o tym juz było tam a o tamtym tu... itp.
Z całym szacunkiem, ale sami do tego doprowadziliście. Możecie przecież moderować wątek na głównym i pozostawiać w nim tylko ważne informacje, a luźna dyskusja, która i tak będzie miała miejsce niech się toczy w offtopie. Świeżynki i tak się pogubią w wątku na głównym jeżeli pozostanie on w takiej formie jak jest teraz.

My w offtopie zawsze odpowiadaliśmy nowym plejadowiczom na ich pytania i wątpliwości i na tyle na ile umieliśmy służyliśmy pomocą i naszą "wiedzą" odnośnie zlotu. Ja w głównym tego robić nie będę bo z głównego zostałem wygoniony i nie zamierzam się prosić o powrót.

 

Temat na głównym zawiera ważne informacje, które są dla chetnych na Plejady jeszcze nie znajacych specyfiki Forum łatwiejsze do odnalezienia.
jw - temat jest otwarty 2 dzień i powoli robi się śmietnik, za 2 tygodnie nie przekopiesz się przez te wszystkie listy itp.
Niebawem sie to zmieni.

 

 

Primi, jak pisałem, proszę o odrobine cierpliwości. Wyjaśniam jedną sprawę.

chojny, liczę na Ciebie bo pomimo używania gt-eka do jazdy po lesie, sprawiasz wrażenie rozsądnej osoby. Mam tylko jedną uwagę, tutaj są normalni :lol: ludzie, z którymi nierzadko spotykacie się (mody) w realu, nie jesteśmy tylko nickami i awatarami i wypadałoby traktować nas poważnie, jeżeli chce się być tak samo traktowanym. Pisałem o tym jak ape zamknął główny wątek, zero informacji tylko ciach, teraz jest podobnie.

 

 

To nie jest normalne, jak dwa miesiące przed Plejadami wątek poświęcony temu zagadnieniu ma ponad 140 stron - praktycznie o niczym.
aflinta, plejady kilka lat temu też były inną imprezą, paliwo kiedyś było na kartki itp itd o niczym to nie świadczy. Tak świętowaliśmy radość z nadchodzącego zlotu i imo nie ma w tym nic złego. Powiem nawet, że robiliśmy darmową reklamę tej imprezie bo wątek był na górze.

Wszyscy wiemy, że świeżynki pojawiają się jak ruszają zapisy i co teraz zastają - wg Was ład i porządek :? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, przeczytaj co napisał aflinta, co napisałem ja w zamknietym temacie w offtopie, co przeniosłem do organizacyjnego.

 

Pracujemy nad połaczeniem czy to nie jest jasno napisane? Jest mały kłopot, który musimy rozwiązać ale zamiast sie tym zająć odpisujemy na wasze posty, które choć pisane w celu szybszego zamknięcia sprawy tylko ją opóźniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta - fakt, że czasami tamten wątek dziwnie się rozpasal zupełnei niepotrzebnie. Zeszłoroczny wątek był bardziej "trzymający się kupy" Nie do końca jednak zgodze się z Tobą, że wątki były otwierane tuż przed zapisami, było to jednak dużo wcześniej. Guma w tym roku postanowił stworzyć nową tradycję i otworzył wątek dużo, dużo wcześniej niż w latach poprzednich. A może by tak na pierwszej stronie wprowadzić odniesienia do tych ważnych stron, gdzie zaczyna się dziać coś właściwego, bo sam przyznasz, ze od chwili uruchomienia zapisów wątek zaczął być bardziej merytoryczny. Ale sam jestem ciekaw tego Twojego eksperymentu o którym piszesz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, przeczytaj co napisał aflinta, co napisałem ja w zamknietym temacie w offtopie, co przeniosłem do organizacyjnego.

 

Pracujemy nad połaczeniem czy to nie jest jasno napisane? Jest mały kłopot, który musimy rozwiązać ale zamiast sie tym zająć odpisujemy na wasze posty, które choć pisane w celu szybszego zamknięcia sprawy tylko ją opóźniają.

chojny, w takim razie tylko jedno pytanie, kiedy planujecie zakończyć połączanie wątków :?:

 

Nie będzie zegara :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawiasz wrażenie rozsądnej osoby.

 

 

... i vice versa, więc prewnie jednak wymysliłeś, ze gdybym wiedział napisałbym konkretną datę ale problemy i problemiki mają to do siebie, że nie wiesz czy i jak je rozwiazać to w tym przypadku termin jest nieznany, moze to być za 10 minut a może być jutro. Generalnie to nie uławtacie nam zadania, więc gdyby się ktos jeszcze miał dopytywać to niech wie, że nie działa ku pomocy a wrecz przeciwnie.

 

A teraz przepraszam ale mój czas dla Forum dobiegł końca i udaje się do pracy, z której jest chleb i wacha do Subaraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System to też ludzie, a ludzie to kwestia szacunku, zrozumienia, kompromisu i współdziałania. Nie zawsze i nie wszędzie liczy się tylko sam system i cele przez niego wyznaczane. Jeśli system dusi społeczność to już tyrania. To tak o propos wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo żałuję, że już drugiego dnia zapisów nie załapałem się na miejsce w Hotelu Wodnik.

 

Dlaczego jest tak, że w fajnym wielkim hotelu, który ma 190 pokoi organizator gwarantuje dla uczestników tylko 20 pokoi?

 

Ośrodek Wawrzkowizna, też nie dla mnie, bo zostały tylko duże domki. Pozostają obiekty w stosunkowo dużej odległości od Wodnika. Logistyka z małym dzieckiem zniechęca mnie do takich lokalizacji.

 

Ja rozumiem, że organizatorzy muszą gdzieś spać, bo ciężko pracują, żebyśmy my mogli się dobrze bawić, ale praktyka przy organizacji takich wydarzeń zazwyczaj faworyzuje uczestników a nie organizatorów i obsługę.

 

Szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, przeczytaj co napisał aflinta, co napisałem ja w zamknietym temacie w offtopie, co przeniosłem do organizacyjnego.

 

Pracujemy nad połaczeniem czy to nie jest jasno napisane? Jest mały kłopot, który musimy rozwiązać ale zamiast sie tym zająć odpisujemy na wasze posty, które choć pisane w celu szybszego zamknięcia sprawy tylko ją opóźniają.

chojny, w takim razie tylko jedno pytanie, kiedy planujecie zakończyć połączanie wątków :?:

 

Nie będzie zegara :P

 

 

ja mam nadzieję, że im się udq scalic te dwa wątki, bo puki co czuję się taki rozdarty wewnętrznie :mrgreen:

Z jednej strony zgadzam sie z moderatornią, że watki na stronie głównej forum powinny być głównie merytoryczne, tak tez jakby nie patrzyc stanowi regulamin, natomiast Plejady są czarnym krukiem, każdy z nas przez cały rok czeka na nastepny zlot, drodzy modowie, jakem guma :wink: scalcie te dwa wątki, bo na dwa baty nie da się jechać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że pomału tegoroczne Plejady tracą, hmm, blask? Odnoszę wrażenie, że nie są ważni Ci co od kilku lat posiadają świnki i czule się nimi opiekują, tylko Ci co dopiero je nabyli. A gdzie ta słuszna tradycja, że "młody" musiał się zawsze wkupić w szeregi starej wiary? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom - myślę, że wynika to głównie z tego, że starzy wyjadacze nie są przysłowiową "kurą" dla SIP, w przeciwieństwie do nowicjuszy i młodszych użytkowników, którzy meldują się w ASO lub salonie regularnie. Pod tym względem patrząc wcale mnie to nie dziwi, że takie jest nastawienie SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Nie macie wrażenia, że pomału tegoroczne Plejady tracą, hmm, blask? Odnoszę wrażenie, że nie są ważni Ci co od kilku lat posiadają świnki i czule się nimi opiekują, tylko Ci co dopiero je nabyli. A gdzie ta słuszna tradycja, że "młody" musiał się zawsze wkupić w szeregi starej wiary?

Przyznam, że nie rozumiem :roll:

Od lat nie zmienia się system zapisów ( a o to chyba chodzi ).

Jednocześnie na łamach niniejszego Forum niejednokrotnie pojawiaja się narzekania, że ci "nowi" nie odpozdrawiają, nie identyfikują sią z Subaru itd. itd.

Dając właśnie "nowym" pewne fory czasowe zmierzamy właśnie do ich większej integracji ;)

O innych aspekatch takiej systematyki sekwencji zgłoszeń nie będę pisał - "stara wiara" dobrze je zna :wink:

 

Pozdrowienia ... i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maras Przez ciebie sie rozchorowalem, leżę od paru godz w łożu i próbuje bezskutecznie zrobić wszystko zeby mi temp spadła poniżej 39st :evil: . Z medykamentow pozostaje juz tylko ostateczność ale boje sie ze mi sie spodoba i zmienię orientację seksualną

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super 8) mam dwa numery startowe za Tobą :idea:

 

 

mi niestety ktoś zakosił, zamawiane wcześniej 140 :( i lecę nieco z tyłu, ale za to zawsze bedę mogl powiedzieć że byłem szybszy :lol:

 

 

ale boje sie ze mi sie spodoba i zmienię orientację seksualną

 

poproś o Miodówkę z Dzierżoniowa - ta mikstura leczy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że pomału tegoroczne Plejady tracą, hmm, blask? Odnoszę wrażenie, że nie są ważni Ci co od kilku lat posiadają świnki i czule się nimi opiekują, tylko Ci co dopiero je nabyli. A gdzie ta słuszna tradycja, że "młody" musiał się zawsze wkupić w szeregi starej wiary?

Przyznam, że nie rozumiem :roll:

Od lat nie zmienia się system zapisów ( a o to chyba chodzi ).

Jednocześnie na łamach niniejszego Forum niejednokrotnie pojawiaja się narzekania, że ci "nowi" nie odpozdrawiają, nie identyfikują sią z Subaru itd. itd.

Dając właśnie "nowym" pewne fory czasowe zmierzamy właśnie do ich większej integracji ;)

O innych aspekatch takiej systematyki sekwencji zgłoszeń nie będę pisał - "stara wiara" dobrze je zna :wink:

 

Pozdrowienia ... i do zobaczenia

 

Do zobaczenia, do zobaczenia jeszcze nie wiem czy swoim kombinatorem ale nawet hulajnogą a przyjadę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...