Skocz do zawartości

Czy naprawdę jest tak cięzko sprzedać subaru Tribece?


pitgolf

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego chcesz sprzedać tą kupę :?:

Na początku kwietnia odbieram X6 :) i dlatego sprzedaje,jak to zawałeś ,tą kupę.Chociaz pewnie nie było cie stać,żeby sobie taki nowy sprawić .

 

Kolega z Onetu widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A dlaczego chcesz sprzedać tą kupę :?:

Na początku kwietnia odbieram X6 :) i dlatego sprzedaje,jak to zawałeś ,tą kupę.Chociaz pewnie nie było cie stać,żeby sobie taki nowy sprawić .

 

Za to stać mnie było włożyć w samochód tyle,za ile Ty kupiłeś swoją kupę :wink: Różnica jest taka,że ja jestem zadowolony z zainwestowanych pieniędzy,a Ty nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego chcesz sprzedać tą kupę :?:

Na początku kwietnia odbieram X6 :) i dlatego sprzedaje,jak to zawałeś ,tą kupę.Chociaz pewnie nie było cie stać,żeby sobie taki nowy sprawić .

 

Za to stać mnie było włożyć w samochód tyle,za ile Ty kupiłeś swoją kupę :wink: Różnica jest taka,że ja jestem zadowolony z zainwestowanych pieniędzy,a Ty nie :wink:

A kto napisał,że ja jestem niezadowolony z Tribeci ?? Po prostu stać mnie na X6 i uważam ,że będzie nim się lepiej jeżdzilo niz subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe lubię takie wątki... tribeka jest brzydka powiedzmy sobie szczerze... ale BMW X6 bym nie kupił... nigdy nie będzie lepiej jeździło niż subaru 8)

 

-- Cz lut 16, 2012 6:58 pm --

 

pitgolf, a jak cie stać na kupno X6 i koszty nie graja roli a chcesz szybko pogonić subaru podjedź do pierwszego lepszego komisu i sprzedaj za gotówkę :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitgolf, a jak cie stać na kupno X6 i koszty nie graja roli a chcesz szybko pogonić subaru podjedź do pierwszego lepszego komisu i sprzedaj za gotówkę :idea:

 

Albo oddaj na cele charytatywne ;)

 

Sent from my MB525 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De gustibus non est disputandum ...

 

 

Aczkolwiek X6 przy tej Tribece to dzieło sztuki :twisted::mrgreen:

po prostu kupy są różne. szwedzi o tym cała książkę dla dzieci napisali

http://www.empik.com/mala-ksiazka-o-kupie-stalfeld-pernilla,prod1060546,ksiazka-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... i Pani, przestancie prosze, Tribeca jaka jest kazdy widzi, nie grzeszy uroda ale ma to cos, jest z porzadnej rodziny, ktora nadala jej charakter ale i obarczyla "darem" wyjatkowej aparycji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz pewnie nie było cie stać,żeby sobie taki nowy sprawić .

 

 

Sprzedaj Subaru jak najszybciej. Życzę Ci powodzenia z całego serca.

 

BMW to marka dla Ciebie :idea:

 

I forum też znajdziesz odpowiednie...Tu tylko się męczysz,tracisz zdrowie i pieniądze,których masz dużo...Idź za głosem Adidasa :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz pewnie nie było cie stać,żeby sobie taki nowy sprawić .

 

 

Sprzedaj Subaru jak najszybciej. Życzę Ci powodzenia z całego serca.

 

BMW to marka dla Ciebie :idea:

 

I forum też znajdziesz odpowiednie...Tu tylko się męczysz,tracisz zdrowie i pieniądze,których masz dużo...Idź za głosem Adidasa :wink: :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...