Skocz do zawartości

EVO 9 vs. STI '06


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W takim razie ja sie tocze, bo mi na 200km to tylko pol baku schodzi :lol: .

 

Zrobiłem raz eksperyment - "jazdę na kropelce" (w rozumieniu subarowym :mrgreen:). Nie udało mi się przekroczyć bariery 300 km na baku. Biorąc pod uwagę, że nie wyjeździłem paliwa do zera, wyszło jakieś 18l na setkę :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI '06 bardzo lubi drinki wysokooktanowe w duzych ilosciach :mrgreen: , Przemeq na 98 jezdzisz czy na V-Power Racing ?

 

Na statoilowskiej supremie ( 98 )

 

Dobry kierowca pije tyle i jego samochod.

Czyli Przemeq musi byc naprawde dobry :twisted:

 

Aż się zawstydziłem :oops:.

 

PS. W weekend sprawdzimy, jak to jest z tą naszą formą :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Duzo juz bylo o osiagach i prowadzeni. Racja, do tego te auta sa.

Ale jesli mowa o eksploatacji na codzien to moze cos powiecie o kosztach?

Ile srednio pala te auta? Do czego sa drozsze np klocki, amory itd??

 

Nie mam porownania z STi 2.5, tylko z 2.0.

Orientacyjne spalanie przy jezdzie po miescie:

STi: 17-18

Evo: 15-16

 

Ceny klockow, amorkow i innych elementow eksploatacyjnych sa podobne - niektore tansze w subaru, niektore w evo i w sumie sie wyrownuje.

 

Wydaje mi sie rowniez, ze przeglady w evo sa tansze - przynajmniej patrzac na cennik autogt - ale nie sprawdzilem jeszcze w praktyce, bo evo jest nowe i jeszcze nie mialem przegladu..

 

Poza tym kupujac taki samochod - kto patrzy na koszty eksploatacji?? :twisted:

 

Piszesz o nie dłubniętym evo, bo mi trudno zejść po mieście poniżej 18 l i to bez szaleństw.

Ale kto by sie tym przejmował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja sie tocze, bo mi na 200km to tylko pol baku schodzi :lol: .

 

Zrobiłem raz eksperyment - "jazdę na kropelce" (w rozumieniu subarowym :mrgreen:). Nie udało mi się przekroczyć bariery 300 km na baku. Biorąc pod uwagę, że nie wyjeździłem paliwa do zera, wyszło jakieś 18l na setkę :twisted:.

 

Łącze się z Tobą w bólu :wink: .Ja kiedys próbowałem robić takie testy, ale wtedy z reguły trafiał się jakiś łakomy kąsek do pościgania się po mieście i musiałem oszczędną jazdę zepchnąć na dalszy plan 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącze się z Tobą w bólu :wink: .Ja kiedys próbowałem robić takie testy, ale wtedy z reguły trafiał się jakiś łakomy kąsek do pościgania się po mieście i musiałem oszczędną jazdę zepchnąć na dalszy plan 8) .

 

To jest dla mnie właśnie definicja "jazdy na kropelce" - nie pałujemy cały czas, a tylko trochę :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI '06 bardzo lubi drinki wysokooktanowe w duzych ilosciach :mrgreen: , Przemeq na 98 jezdzisz czy na V-Power Racing ?

 

Na statoilowskiej supremie ( 98 )

 

A wlasnie powiedzcie mi jakie sa zalecenia co do oktanowosci paliwa jesli chodzi o GT i o WRXa EU i US speca (bug eye)? Na czym trzeba jezdzic na czym warto jezdzic a na jakiej ilosci nie powinno sie jezdzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do WRX'a EU-speca leje conajmniej 98, zreszta na wlewie jest napis SUPER FUEL ONLY, czy jakos tak.Pewnie na 95 tez by pojechal, ale ja wole jednak 98.

Super Fuel - to benzyna bezolowiowa 95 oktanow. Super Plus - ma 98 oktanow.

 

Problem w tym, ze u nas to pewnie nawet 98 nie jest super fuel, bo jest tak ozeniona :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie spisek, poza tym potraktuj to, co pisze troszke z przymruzeniem oka.Ja po prostu wole lac 98, bo po prostu boje sie, ze kiedys moge zalac 95, ktore rzeczywiscie bylo kiepskiej jakosci i ODPUKAC wysra mi sie silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...