Skocz do zawartości

EVO 9 vs. STI '06


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To przyszło 2 dni temu w paczuszcze z amazona, dlatego ostatnie 2 wieczory spędziłem na tarzaniu się ze śmiechu po podłodze - nie zdążyłem jednak jeszcze obejrzeć wszystkiego i nie wiem, czy posh spice też tam jest. Ale znając jego domyślam się, że zrobił z niej jeszcze większą idiotkę, niż jest naprawdę :mrgreen:

 

Ale żeby nie było, że robimy off-topa, to powiem, że te płyty będziemy na Ring wieźli evo, co da mi możliwość porównania go z STI '06 :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znając jego domyślam się, że zrobił z niej jeszcze większą idiotkę, niż jest naprawdę :mrgreen:

 

A tu sie mylisz. Bo wypadla az nadto dobrze, gorzej jej husband...

 

Ale żeby nie było, że robimy off-topa, to powiem, że te płyty będziemy na Ring wieźli evo, co da mi możliwość porównania go z STI '06 :mrgreen:.

 

Chcesz STi 06 porownywac z podstarzalym EVO VIII? Prosze Cie... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, Borat to moj idol! "jak sie masz" ;D

 

Biorę na Ring dvd - kupiłem wszystko z Alim G, co się da. Będziemy se puszczali pod gorzałkę (wieczorem, przed tym dniem, gdy jazdy zaczynają się dopiero o 17:00) :mrgreen:.

 

A masz wywiad z posh spice?

 

Mam wywiad z posh spice 8). I jeśli uważasz, że on jest niezły, to znaczy, że słabo znasz Ali G show :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czemu wersja US ma 300 hp a EU 280 :|

 

Inna metoda liczenia HP.

 

Nie wydaje MIĘ sie :wink:

Z liczenia moze byc roznica ok 5 KM w tym rzedzie wielkosci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje MIĘ sie

Z liczenia moze byc roznica ok 5 KM w tym rzedzie wielkosci....

 

grrrrrr...... W US z jakiegos powodu niebardzo przejmuja sie "umowa dzentelmenska" ograniczajaca podawana moc do 280KM. Kurde dam se to do podpisu normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam !jestem nowy na forum i niechcialem zakldac nowego tematu.czy moze mi ktos powiedziec czym rozni sie wersja europejska evo 8 od usa? z tego co zauwazylem w wygladzie to wersja usa ma inne fotele...wygladaja jak te z fiata sieny :mrgreen: jakie sa jeszce inne roznice??czy oplaca sie kupowac wersje usa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś miałem okazję porównać STI'06 z evo. VIII co prawda, ale na torze różnica między VIII a IX jest chyba niewielka (w trasie co innego - zmienne fazy rozrządu + 6MT vs. 5MT).

 

I powiem tyle: do subaraka wstawiłbym z evo układ kierowniczy, który pozwala przejechać 95% zakrętów (a może nawet i więcej) skrętem gokartowym. Jest niesamowicie precyzyjny. Evo też mniej buja i mniejsza jest w nim szansa na niewcelowanie z biegiem, choć sama skrzynia ma dłuższy skok. Fajna jest procedura startowa. Ale STI'06 jest dużo radośniejsze 'z dołu', a w ostatecznym rozrachunku tak samo szybkie.

 

O dźwięku i wyglądzie - szczególnie wewnątrz - nie wspominam. Tu misiek jest bez szans :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie trzeba czekać aż silnik będzie miał optymalną temperaturę itd. ?

 

Yyyyy... to jest sama procedura ruszenia ze startu zatrzymanego, nie ma to nic wspólnego z temperaturą :roll:. Albo ma tyle, że lepiej jej nie stosować na zimnym silniku :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...