Jump to content

EVO 9 vs. STI '06

gr1zly
 Share

Recommended Posts

Ostatni numer GT zainspirowal mnie i mojego tate zeby porownac na zywo evo i sti, myslalem ze to bedzie skomplikowane ale w gruncie rzeczy nie jest, jutro musimy byc o 10 rano na bemowie i bedziemy mieli mozliwosc przejchania sie evo 9 340km nie musze dodawac ze jedziemy STI wiec kilka kolek jednym i potem druim autem to jest chyba najlepsze porownanie jutro kolo 15 na forum wkleje relacje i zdjecia :)

• Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obojetne jak dla mnie wyjdzie ten test i tak bym wolał Sti.

Subaru stawia na mechanikę a Mitsu na elektronikę.

Ostatnio mam złe doświadczenia z autami wyposażonymi w najnowszą elektronike.Aż strach pomyśleć mieć takie np, 10 letnie auto - kto się wtedy z tym dogada??Jak te systemy trakcji będą działać przy niedomodze 1 lub 2 czujników??!!

JurekM, nie chce Cie zasmucac ale ostatnio widzialem schemat dzialania DCCD. Czujniki przy kazdym z kol, przy pedale gazu, przepustnicy, przy hamulcu, przy kierownicy, czujnik przeciazenia bocznego i czujnik wilgotnosci fotela kierowcy. Wot, elektrika :wink:

jak mnie przewizol Adam Tuszynski tym evo to sie zszokowalem, z kazdego zakretu ten samochod odjezdza niewyobrazalnie szybko i po odpowiednim torze

nie wiem jak sti my 06 ale te starsze to maja daleeeeko do tego evo

co nie zmienia faktu, ze i tak kupilbym sti :D

Wlasnie wrocilem do domu :) zaczne od srodka wnetrze evo jest prownywalne do sti ale stolki recaro sa duzo lepsze niz sti lepiej trzymaja, kierownica hmm.. mniejsza i bardziej poreczna.

Przyjechalismy do salono i zanim wsiedlismy do evo wlasciciel zrobil wyklad od nosnie napedu i toru jazdy w evo, na poczatku porwadzil wlasciel Auto GT pokazal jak mozna szybko przemieszczac sie po warszawie :twisted: potem sie przesiedlimy i jezdzilem na zmane z tata nie znam warszawy ale byly to okolice bemowa :)

Nie bede pisal o osiagach bo kazdy wie jak jest jak auto ma ponad 300km to musi jechac nie ma innej mozliwosci :) uklad kierowniczy bije STI na lopatki prowadzi sie jak gokart cos cudownego, hamulce nie porownywalnie lepsze i osttania najwazniejsza rzecz uklad napedowy prowadzi sie jak po szynach tyl nie ucieka wszystko jest idealne. Minusem oczywiscie jest dzwiek jaki to auto z siebie wydobywa ale.. Liczy sie to jak auto sie prowadzi w zakretach a nie na prostej i w tym pojedynku ja mam tylko jednego zwyciesce i jest niem EVO, Subaru powinno duzo zmienic zeby dorownac Mitsubishi