Skocz do zawartości

EVO 9 vs. STI '06


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, żeby wrócić do tematu (przepraszam :lol:) - skoro przeciętny użytkownik wykręca na torze lepszy czas Evo niż Subarakiem... To jakim prawem Subaru nawiązuje jakąkolwiek walkę w grupie N..?

 

To że jakieś auto łatwiej się prowadzi nie znaczy że jest znacznie szybsze. MOje auto prowadzi się o wiele trudniej od SI GT, a mimo to różnica tym mniejsza im lepszy kierowca. Po prostu z w łatwiejszym aucie szybciej dociera się do granicy którą przekroczyć bardzo trudno.

 

Lancer w N-ce ma kilka mankamentów zdaje się że od zawsze problmem był skok i wytrzymałość tylnego zawieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja porponuje zakonczyc dyskusje o tym kto gdzie i czym szybciej pojedzie kazdy ma wyrobione swoje zdanie i zapewne go nie zmieni, proponuje spor rostrzygnac w kielcach albo na plejadach i zobaczymy kto jest mocny w .... tym co mowi a kto za kółkie :), moze wtedy niektorzy zmnienia zdanie na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej motorwizji na DSF byly zabawy w Alpach (na śniegu oczywiście) z STi 06 i EVO IX. Misiek byl górą. Nie bylo jazdy na czas, ale z tego co udalo mi się zrozumieć to STi znacznie bardziej się uślizgiwalo, trzeba więcej kontrować kierownica a to już strata czasu.

 

http://www.sport1.de/coremedia/generato ... /Main.html

Na tej stronie jest ten test (material filmowy) tylko trzeba sobie poszukać - bezpośredniego linka nie da się wkleić. Są też testy poprzednich wersji STi i EVO tylko trzeba poszperać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi nie dało się zrobić LHD tak było naćkane pod maską.

 

 

 

Prosiaq - powiem Ci że wreszcie rozumiem dlaczego tak się Evo zaraziłeś. Kurde, mam nadzieję ze Subaru zaskoczy wszyystkich (pozytywnie) modelem 2007...

a no to inna sprawa :) ale pomysl mieli ciekawy..

 

A co do EVO, to sie jakos bardzo nie zarazalem, nadal bardziej "sercowo" jestem za Subaru... za bulgotem, stylem i wartosciami dodanymi marki subaru, w postaci przyjaznej spolecznosci, grona fanatykow itd ;)

 

a EVO bylo po prostu - bardziej dostepne finansowo.. to tak naprawde podstawowy powod decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej motorwizji na DSF byly zabawy w Alpach (na śniegu oczywiście) z STi 06 i EVO IX. Na tej stronie jest ten test (material filmowy) tylko trzeba sobie poszukać - bezpośredniego linka nie da się wkleić. Są też testy poprzednich wersji STi i EVO tylko trzeba poszperać.

 

Dokladny link do testu: http://video.sport1.de/pub/Video/msmedi ... t_adsl.asf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda Rs :mrgreen:

 

Nawet wiem, czyja jest ta Skoda :) Tez jechałem Evo przy tamtym salonie, ale Evo 8.

Świetne auto. Gdyby nie to, że potrzebuje kombi, wybrałbym właśnie Evo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jest jakiś super oes w Kielcach?

 

Poszukaj w googlu, wiem, ze w tym roku bedzie ich duzo. Blizej bedziesz mial jednak

do Tych, na torze Fiata sa fajne imprezy i poziom calkiem niezly :twisted:

 

PS. Ze tez nigdy Twojego wrxa nie widzialem, jedynie zwykla impreze bez turbawki w Wodzislawiu doswiadczylem.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, to dlatego że prawie non stop w Krakowie siedze. A w Wodzislawiu to pewnie widziales mojego kumpla w Imprezie RS.

 

Tak na marginesie Ty mieszkasz obok salonu Uliarczyka? Bo Cie chyba kiedyś widzialem, masz 106 z czarną klatką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda Rs :mrgreen:

 

Nawet wiem, czyja jest ta Skoda :)

 

I ja też nawet wiem 8). Zresztą, jak człowiek trochę chodzi w Warszawie po klubach, to nie sposób nie znać jej właściciela 8).

 

Ale o tym, że jeździ RS, dowiedziałem się dopiero niedawno, przy okazji wizyty u Adama w AutoGT i prowokacji, jakiej dokonaliśmy stając pod AutoGT nowiusieńkim estiajem '06 :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeszcze tylko z dwa tygodnie, przeprowadzka (ale zostaje w okolicy :D )

Tak 106, ta zlota ze zdjecia z klatka,itd... Ja teraz nie mam czasu w weekendy, ale na wiosne\lato pojade pare takich pojezdzawek... Mozemy sie zgadac, duzo sie mozna nauczyc, jest w miare bezpiecznie i nawet do Tych wpadaja jakies evo czy sti (i czasami sa w szoku, ze nawet nie w top ten). Takim wrxem da sie tam pojezdzic (nie ma tzw slupkolandii), a logika nadrobisz brakujace konie do STI :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...