Skocz do zawartości

4 Turbo Motul Cup - ostatnia runda: niedziela 25.03.2012!


amateus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lukass, stary wiedziałem że jesteś dobry :!: :shock: :shock:

 

...ale że aż tak :wink: :mrgreen:

 

 

stary szacun jak nie wiem co...

 

 

 

beben widzę że w formie , pokonal parę znanych załóg... gratulacje... pewnie warunki nie sprzyjały poruszaniu się wozem ze zbyt szybko dostępnym, wysokim momentem obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden płot widziałem - a cała reszta?

 

o tak płot przyciągał dzisiaj :idea:

 

Przyznaję się do winy ;-)

To był mój pierwszy start w oficjalnych zawodach z pomiarem czasu od chyba 2006 roku. A do tego tym wściekłym autem – pożyczonym na zimę od brata ;-)

Na co dzień jeżdżę przednionapędową Xsarą VTS ;-)

Zjadła mnie trema, stres i wyimaginowana presja sam nie wiem czego.

Z próby na próbę był progres – przede wszystkim w panowaniu nad własnymi emocjami.

Ogólnie było super ;-) Zawody bardzo fajne ;-) Miło było poznać tutejszą atmosferę.

Może warto by było ugadać się z jakąś firmą cateringową?

I drugie pytanie chyba bardziej do organizatora – czy pojawią się wyniki poszczególnych prób.

 

I gratulację dla zwycięzców i wszystkich, którym udało się pokonać to lodowisko bez strat ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo śmiesznie :-)

Prędkości zawrotne, 5-10-15 Km/h :-)

 

Gratulacje dlal Lukass, JurkaP i Bębna. Evki baty dostały aż miło :-)

 

W sumie jestem bardzo zadowolony, bez strat i niezłe miejsce na zupełnie łysych zimówkach ( Tylko Harvi miał bardziej Hard Core- owe)

Dzięki Dario007 za doskonałą nawigację, nie dał bym rady sam :-)

Do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz szacun wielki :!: :twisted: Wykorzystałeś auto w 100%. 800kg i bardzo wąskie kapcie musiały robić robotę, ale natakim lodowsku trzeba było miec umiejetnosci zeby to wykorzystac. Z jednym się tylko nie zgodzę, że organizator uznał ten wynik za wielką niespodziankę. Loża szyderców jeszcze zanim ruszyłeś zgodnie stwierdziła że bedziesz nie do objechania w tych warunkach, a jak wyrwałeś po starcie to bylismy tego pewni. Ja miałem kłopoty ze sprawnym ruszeniem do OES 1, a ośką dojazd do pierwszego zakrętu (jakieś 50 m od startu) zajmował prawie 20 sek :lol: :shock:

 

Generalnie jeździlismy po trasie w wiekszosci pokrytej lodem, szczerym swiecącym się wyslizganym lodem. Na nogach nie sposob bylo sie utrzymac. To co widac na filmie to zapoznanie ale uwierzcie mi ze potem bylo tylko wolniej :shock: , ten lewy jechało sie 5 na godz a samo pochylenie drogi sprawialo ze auto suneło na płot :twisted:

 

JurekP oczywiscie jak zwykle mistrzostwo, dla nie wtajemiczonych Jurek rozwalil opone na 2 probie, stracil sporo czasu, przejechal kolejne dwie na 3 zimowkach i ................ 1 slicku :lol: :shock: i zajał 2 miejsce w klasie i 3 w generalce . MISTRZ :!: :!: :!:

 

EVO dziś dostało baty na maxa :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Brawa dla lukass-a :!: :!: :!:

 

To on jechał dzisiaj jakby miał 400kM i robił co chciał! to sobie zgasił silnik, to bączka zrobił , to płot przestawił, no i jeszcze miał czas WYGRAĆ!

 

Niestety mój faworyt czuł się tak pewnie, że przyjechał na start bez opon... :mrgreen:

 

Podium dla Subaru!

 

Pozdrowionka dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki daliście radę w Subarakach :) Evoszczaki pogonione zostały :) My z Jędrula też nie narzekamy :) Wygraliśmy klasę i wbiliśmy się na 12 miejsce w generalce ustępując tylko Subarakom i Evo i oczywiście swietnie dzisiaj dysponowanemy Poletyło w BMW :) Pozdro i do zobaczenia za dwa tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lukass Justyną poginał równo :D, co prawda widziałem tylko 2 pierwsze przejazdy, i drugi był szybciutki :shock:.

Jest pierwsza część tego co nagrałem:

 

 

Widać jak na widelcu (w sensie na filmiku :evil: ) jak niektórzy zapoznanie robili 2 razy!!!!!!!!!!!

Wstyd Panowie. :oops:

 

lukass z Bębnem rano rozmawiałem jak stałeś na starcie i uznaliśmy, że wygraną masz w kieszeni i tak też się stało. Warunki były takie, że sprzyjały autu, które miały wąziutkie opony, nie mniej jednak sam wóz nie pojedzie i dlatego gratulacje.

 

Bęben dla Ciebie też gratulacje wóz gwizda i kierowca nie piz... :mrgreen: .

 

Kolejny raz klasę potwierdził JurekP i jadąc 2 ostatnie próby na jednej letniej gumie szacun :lol: .

 

Największa niespodzianka to Paweł Poletyło 4 miejsce tylnym napędem to dopiero kozaczek.

 

Ja dzisiaj niestety 11 w generalicji i nie jest to wynik, którego oczekiwałem, ale 3 cofania na 2 próbie pogrzebały wszystko. Inaczej niż u Bębna wóz gwizda tylko kierowca piz.. i nie miał dzisiaj jaj i czasami było za ostrożnie.

Tyle dobrego, że żadnej opony nie trafiłem i tylko jedno koło puszcza powietrze.

 

Dzięki organizatorom za profi imprezę i za posypanie solą na końcu prostej wzdłuż budynku.

Bo oprócz Grizzusa mógł ktoś jeszcze i to mocniej polizać ten kiosk.

 

 

P.S. Jednak potwierdziły się moje wczorajsze przewidywania, że jazda będzie 8km/h, a jak ktoś pójdzie z fantazją i napędzi wóz do 10km/h to już będzie w kartoflach :lol:

 

Do zobaczenia za 2 tygodnie.

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...