Skocz do zawartości

GT 99 czy WRX 00 ???


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Woszkowaty, a ja już taki wybór mam za sobą i to prawie dwa lata temu. I wybrałem WRX.

Nie udało mi się znaleźć GT bezwypadkowe, nie męczone w sporcie lub innym upalaniu, z pewnego źródła, w nienagannym stanie.

A już po pół roku (!!!) poszukiwań trafiłem na 2,5 letni WRX (czyli na gwarancji jeszcze), w idealnym stanie, bodaj trzeci samochód właściciela (nie licząc zabytków jakie miał), 40 tyś przebiegu, znany od nowości na pamięć mechanikom z serwisu w Kraku itp. itd. Jedyny feler, zdecydowanie nieokazyjna cena.

Ale się zdecydowałem. I jestem z tego cholernie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT GT only GT ! :)

 

Ja za swoje 2 miesiące temu dałem całkowicie nieatrakcyjną cenę, ale dokonałem sztuki prawie niemożliwej - idealny Giecik, niebitu niepalonu, opiekowano się nim lepiej niż żoną... ale 50 tysów poszlo :)))))))))

 

PS A wszystko dzieki Rolandowi i Jankowi K. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam GT i jestem zadowolony. wkoncu to kultowy model.

WRX nie jest bardzo ladny, ale jak juz to chyba wolalbym te pozniejsze wrx. zwalszcza ze chyba kubelkow wczesniej nie bylo.

ale jak ja bede zmienail GT to juz tylko STI......

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland - przyznaj się - sentyment Cię tu przywiał

 

Hehe - nie powiem nie :). Ale w miarę na bieżąco tak czy siak śledzę forum (szkoda tylko, że na Plejady raczej się nie wybiorę - bo startowanie dieslem na zlocie pewnie przez Padre nie będzie mile widziane 8) a jechać żeby patrzeć jak się inni bawią to jakoś mi się nie widzi).

 

Fakt, że na 6 samochodów jakie posiadałem jedynie w tym przypadku częściowo żałuję, że zdecydowałem się na sprzedaż i zakup kolejnego pojazdu (nie żeby ten "nowy" to jakiś parch ale nie umywa się do GT'ka - plusem jest, że zapomniałem jak wygląda dystrybutor z paliwem :mrgreen: ).

 

Wiem tyle, że kiedyś będzie znowu albo GT albo WRX/STi ale model minimum '03 (bo bug-eye mi się po prostu nie podoba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo startowanie dieslem na zlocie pewnie przez Padre nie będzie mile widziane 8) a jechać żeby patrzeć jak się inni bawią to jakoś mi się nie widzi).

A nissan i hilux z ostatnich plejad to na Pb chdziły? ;)

 

no niby tak - ale tamte startowały w trasie terenowej co poniekąd można było im wybaczyć :) a ja jakbym startował to zdecydowanie w szosowej :-)

 

jeszcze przemyślę i zobaczę co i jak (na pewno by było fajnie startować w kolejnych Plejadach - nawet nie-Subaru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrx jest nowszym modelem i skłaniałbym się za nim.

Wogóle jeśli stawiasz takie pytanie to odpowiedż moze być tylko jedna WRX!

No - nie zawsze to się sprawdza - weź np wina pod uwagę :wink: albo stary dobry Rolling Stones - Dodzie i Mandarynie daleko do nich. Oprócz wieku jakieś konkrety?

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrx jest nowszym modelem i skłaniałbym się za nim.

Wogóle jeśli stawiasz takie pytanie to odpowiedż moze być tylko jedna WRX!

No - nie zawsze to się sprawdza - weź np wina pod uwagę :wink: albo stary dobry Rolling Stones - Dodzie i Mandarynie daleko do nich. Oprócz wieku jakieś konkrety?

Pzdr

Tomek

Twoje porównanie w tym przypadku nie jest nalepsze. Bardziej GT ma sie do WRX, jak PC z prockiem 286 do kompa z 386 :) W przypadku aut zmienia się nie tylko stylistyka....Technika idzie do przodu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku aut zmienia się nie tylko stylistyka....Technika idzie do przodu ....

 

Kiedy - jak wynika z poprzednich postów - technicznie to się tak dużo w tym 2000 roku w Imprezie nie zmieniło. :roll:

 

No, chyba, że dorzucenie termometru i nieco bardziej komfortowy zawias uznamy za "pójście do przodu"... :wink: Nie mam nic do WRX, jak pisałem powyżej - z mojego punktu widzenia byłby może i lepszy od GT-eka - ale nie przesadzajmy z tym, że jest jakoś szczególnie lepszy od poprzedniego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieco bardziej komfortowy zawias uznamy za "pójście do przodu"...

Ja uważam,że auto sie lepiej trzyma przy lepszym komforcie. Nie każdy może się ze mna zgadzać,bo moje posty wynikają z własnych odczuć. Pamiętam pierwsze wrażenia z jazdy WRX (miałem jeszcze wtedy GTka).....to była miła niespodzianka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT- to już jest young timer.

Ja swojego zostawię już chyba do końca- i tak jak ktoś wcześniej wspominał, tylko STi albo swojego przerobię na coś podobnego(tylko nie mówcie mi nic o kosztach i opłacalności). Dla mnie sanochód ma śmigać-wszystkie bajery z wyjątkiem elektrycznych szyb, lusterek, wspomagania i klimy NA GRÓJEC!!!!

 

Norweg ma zajebistego GT 2000 z salonu nie bity, serwisowany-samochód znany od wyjazdu z salonu.

Bartek SI Miodzio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...