Skocz do zawartości

GT 99 czy WRX 00 ???


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

GT-k zdecydowanie lepiej mi leży optycznie patrząc na karoserię, WRX ma ładniejszy środek (deskę), GT-k lepiej przyspiesza..... temat czeka mnie niebawem i cały czas się zastanawiam - a cena podobna - niestety na 2 egzemplarze mnie nie stać :wink:

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no co tu duzo gadac pewnie ze GT ek.jak bym mial kupowac uzywana impreze to bez zastanowienia kupowal bym GT nie ma sliczniejszego samochodu na swiecie.a WRX 2000 no tyz ladny ale juz bez takiej klasy niestety.tyle ze chyba bardzo trudno znalezc GT 2000 w dobrym stanie w polsce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za GT-ekiem przemawia dynamika i "kultowość", a także to, ze jest to dopracowana i sprawdzona konstrukcja. Jakoś tak odruchowo mam większe zaufanie do końcowych egzemplarzy schodzącego modelu, niż pierwszych wchodzącego... zawsze coś w tej nówce jeszcze potem inzynierowie muszą dopieścić, obserwując kłopoty klientów :wink:

 

Ale... kurczę, zewnętrznie i optycznie chyba jednak WRX. No i pewnie niedługo wybór będzie zdecydowanie większy, niż GT-eków.

 

Generalnie jednak różnica nie jest duża w żadną stronę - więc ja bym brał z tej półki, na której pojawi się fajniejszy, konkretny egzemplarz.

 

W ankiecie głosuję na GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie GT. Wprawdzie do WRX nic nie mam, ale bardziej mi się podoba model 03-, bo wraca bardziej w kierunku GT.

Coś w tym jest, że nastąpił powrót świateł przypominających GT a nie Toyotę Corollę końca lat 90' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael - nowa instalacja elektryczna w WRX jest dla mnie argumentem mało przekonującym :wink: A tak na poważnie - w tej ankiecie bardziej chodzi mi o pierwsze odczucie - bez wgryzania się w techniczne szczegóły - różnic faktycznie jest niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX ma już pełne OBD-II, w związku ztym dwie sondy lambda, no i inne wnętrze więc ine instalacje elektryczne - bardziej wypasione.

Kuba, a masz gdzieś możę info jaki interfejs jest w GT od 99-00, bo czytałem wszędzie i wynika ze jak by miec KWP2000 z obsługą protokołu CAN to można by to podpiąć do GT. Któryś raz z koleii drąże ten temat, ale nigdzie nie można znaleźć odpowiednich informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_WAWA, w GT jest jakas hybryda z gniazdem OBD ale nie komunikujaca się z testerami OBD. na pewno jakieś uniwersalne kompy Bosch czy coś sięz tym dogadaja aleneiwiem jakie. Do starej Imprezy Dżanek ma takie cudeńko skonstruowane zdaje się przez byłego forumowicza, ale do tych nowszych GT nigdy się nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_WAWA, w GT jest jakas hybryda z gniazdem OBD ale nie komunikujaca się z testerami OBD. na pewno jakieś uniwersalne kompy Bosch czy coś sięz tym dogadaja aleneiwiem jakie. Do starej Imprezy Dżanek ma takie cudeńko skonstruowane zdaje się przez byłego forumowicza, ale do tych nowszych GT nigdy się nie spotkałem.

Z tym że w pierwszych modelach <99 były obd-i, natomiast w >99 wtyk wyglada jak obd-ii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie gt z konca produkcji bedzie mniej awaryjny :roll:

niz wrx z jej poczatku (choroby wieku dzieciecego).

czas najwyzszy na jakas decyzje :idea: .

dobrze mi sie zdaje, ze szukasz/zastanawiasz sie mocno ponad pol roku :?: :?

Jak już pisałem w innym wątku - wpłaciłem z końcem roku 2005 zaliczkę na GT - niestety z powodów rodzinnych właściciel musiał zostawić GT - więc szukam nadal - a że w domu są 2 auta i 2 kierowców - nie spieszę się. GT/WRX będzie trzeci. Suma sumarum nie jestem zwolennikiem szybkiego kupowania - wolę wszystko 3 razy sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...