Skocz do zawartości

Subaru Justy Team :)


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś pomysł od czego zacząć? POOMOCYY!!

p.s. sytuacja ma miejsce nawet przy pełnym baku!

 

Justyna po prostu ma swój rozum, wiec jak ona Ci odcina to paliwo, to znaczy, że chce żebyś na chwile przestał :) Tak więc może poprostu chill out, papierosik i czekaj az spowrotem zacznie jechać :)

 

A tak troche bardziej serio u mnie to występuje tylko na lewych zakrętach szyyybko przejezdzanych jak mam poniżej 1/4 baku, u kumpla w 5 drzwiowym już poniżej polowy baku... tak więc powiedziałbym, że ten model tak ma, a Twój nawet bardziej tak ma :D

 

P.S jak tam upalanko? Słyszałem, że sprzęgło też się buntuje.... Pamietaj na Justynke działa tylko dotyk i pieszczoty :) ja mojej dawno nie pieściłem i dyma wczoraj puściła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do postu Huzara: buda taka jak Twoja - przedswiftowa

 

do postu Hiszpana: kompleks wody może występować przy zakrętach tylko w jedną stronę?

 

do postu Konradosa: o sprzęgle to dłuższą rozmowę muszę z Tobą przeprowadzić, póki co jest ok ale nie tak to ma wyglądać (jeśli było zmieniane u pana heńka pod elblągiem to może warto coś poprawić :] )

Jak Twoja J.? opis jakiś pesymistyczny widziałem..

 

p.s. dzięki za wszystkie uwagi i chętnie przeczytam więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Twoja J.? opis jakiś pesymistyczny widziałem..

 

Wstępna diagnoza była mało optymistyczna... ale wygląda na to, że jednak będzie żyła... jutro odbieram i będe wiedział więcej... a już miałem wizje rzucania rajdów i spokojnego spędzania wieczorów w ciepłych kapciach, na fotelu bujanym ze szklanką ciepłego mleka.... no i znowu sie nie udalo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie na razie to masz tryb życia głównie kapciowo - mleczny bo rano sobota za kółko i próba.. i próba.. a jakbyś nie miał problemu mistrzostwa okręgu to byś się dowiedział co piesi robią wieczorami w weekend, że ich na przejściach nie widać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadłeś, nie znasz się, poza tym to było rano nie wieczorem i sam zacząłeś i do tego jest nie na temat!!

 

ponawiam prośbę o porady co do odpływów (może jakieś sugestie jak można zdiagnozować etc.) paliwa przy zakrętach w lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak to po nowym zakupie nowe problemy :mrgreen:

Pacjentka to justy 91r. 1,2mpi a chodzi o to że na łączeniu rozciekł się zbiornik paliwa (bak) i trzeba go wymienić, tylko że w sklepie nie ma zamienników a w subaru oryginał kosztuje 1400zł :neutral:

Jak radziliście sobie z wymianami zbiorników u siebie gdzie taki dostać, czy w gre wchodzi wyłącznie szukanie używki :?:

Pomocy, bo wylece w powietrze :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tych Kurnikach to też taka bieda że szkoda mówić :mad: Miałem już wiele aut ale jeszcze nigdy nie udało mi się tam nic kupić :roll:

A co do tego magika i spawania to raczej ciężki temat, byłem w kilku firmach ale oni naprawiają wyłącznie duże baki i tylko na rope :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zadzwonić i poproś żeby sprawdzili 022 673 54 04 - pracują do 18.Nie zawsze jest to co na stronach ale może znajdą. Albo 0242524660 pan Jankowski.Ostatni przypadek wymaga mega cierpliwości.

 

[ Dodano: Sro Lut 27, 2008 8:42 am ]

I jeszcze jeden - niby mają części ale zawsze coś tam,coś tam....Mnie się nigdy nie udało : 061 2927071 lub gg: 4549100 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, zastanawiam się czy jeszcze jakaś firma by nie zrobiła takiego na zamówienie, ale wtedy pewnie koszt byłby taki jak oryginalnego z subaru :???:

Kajek, dzięki za namiary potem sobie zadzwonie i zapytam :)

 

A i jeszcze jedno pytanie za kierownicą jest przełącznik (chyba position na nim jest napisane już nie pamiętam) od czego on jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełącznik jak sama nazwa wskazuje od świateł pozycyjnych (jeśli wyjmiesz kluczyk to światła gasną żebyś nie stracił akumulatora, jak chcesz je zostawić włączone na własną odpowiedzialność to używasz tego przełącznika).

O bak możesz popytać szukając na allegro modeli, które są do sprzedania na częście (zwykle po kilka jest) i części nie są wymienione ale zadzwonić, spytać można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać,

 

co do dziurawego baku... tak jak huzar pisał szukam od dawna, niestety bezskutecznie, wszyscy którzy na allegro wystawiaja justy na czesci sa obdzwaniani przeze mnie, wszystkie warsztaty w zaglebiu justy (wisla) objezdzone srednio pare razy w miesiacu, kurniki na drodze do bielska tez - nigdzie nie ma :(

moj bak tez cieknie na laczeniu gornej czesci z dolna - normalne podobno ;) niestety niezbyt przyjemnie sie jezdzi w cieplejsze dni z otwartym oknem... poza tym nie mozna lać dużo więcej niż pół baku co jadąc w trasę jest dość męczące - jak jade w trase to tankuje max 17-20l ale tylko wtedy jezeli wiem ze od razu wypale tyle zeby bylo ponizej polowy po podrozy hehe i niestety trzeba uwazac na latajace po drodze papierosy wyrzucane przez innych kierowcow :(

pocieszajace jest to ze benzyna w ten sposob nie jest w stanie wybuchnąć..zycie to nie film ;]

 

 

niedawno przez dość długo miałem dość dziwny problem z justyna - z huzarem tez dyskutowalismy dlugo nad tym, wiele warsztatow odwiedzilem wlacznie z podlaczeniem do komputera...

 

objawy: jadac na biegu (dowolnym) z predkoscia obrotowa silnika powyzej 3000rpm (ponizej tez sie zdazalo) po naglym / gwaltownym puszczeniu gazu - np hamowanie silnikiem - obroty gwaltownie spadaly po czym wracaly na wlasciwy poziom, zdazalo sie ze kilkukrotnie tak skoczyly...czasem auto potrafilo zgasnac i od razu sie odpalic, czasem nie moglem bez zgasniecia przejechac paruset metrow, czasem bylo calkiem okej.

 

pomyslow bylo wiele, wlacznie z wymiana silnika ;] okazało się z sa takie 4 kabelki ktore lubia sie przecierac i to one powoduja ten problem dosc nieprzyjemny!

 

Lokalizacja problemu: wiazka 4 przewodow prowadząca do aparatu zapłonowego! przecieraja sie te przewody albo zaraz przy aparacie, albo przy kostce w miejscu gdzie konczy sie plastykowa oslona i to ona przecina te przewody zaraz przy kostce !!!!

 

naprawa moim przypadku - wymiana calej kostki + izolacja kabli :]

 

taka drobnostka a tyle kosztowala mnie nerwow ;p i brzydkich slow do justyny hehe

 

moze komus sie to przyda

 

pozdro, ondo

 

[ Dodano: Sro Lut 27, 2008 10:26 pm ]

Roswell, powinieneś znać ten namiar http://www.subaru-czesci.pl/ jako "tubylec"

 

ooo wlasnie oni mi sprowadzali Justyne, u nich sie tez dowiedzialem o tych przewodach przecinajacych sie (po wielkich namyslach wspolnych)... i u nich tez nie ma zadnego baku ;p ale maja np migacze w zderzak przednie za 35zl/szt ;]

 

zdrawim, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to macie problem :cry:

poszukajcie dobrego magika, który wam to pospawa :wink: to chyba w tym momencie najlepsze rozwiązanie

 

ja mam całe podwozie zasmołowane ciśnieniowo jakąś konserwacją więc na razie bak trzyma w sobie wszelkie ciecze :roll: , ale przewody hamulcowe kiedyś mi przerdzewiały i strzeliły :cry: z weekendu wracałam na ręcznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos ma jakas zaprzyjazniona firme ktora bylaby w stanie zrobic takie bakie z jakiegos tworzywa albo blachy - mysle ze zapotrzebowanie jako takie jest ;]

 

pozdro, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...