Skocz do zawartości

Subaru Justy Team :)


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli znajdzie się jeszcze jakiś dobry Subarytanin skłonny dać jakieś rady dot. haka holowniczego to Bóg zapłać :D

Ale o co Ci chodzi, chcesz kupić, nie wiesz jaki, czy nie wiesz czy można?

 

Zauważyłem że też masz GX-a a nie masz elektrycznych szyb a ja mam

hiszpan25, u Ciebie jest elektryka :?:

 

Janosik napisał/a:

Mnie też zawsze zasysa ale jeżdże tak od 7 lat i przestałem sie tym przejmować, może tak ma być?

 

 

Niektóre auta tak mają. Np. w Roverach 200 to normalne.

 

Zastanawiałem sie tylko czy pompka paliwa sie przez to nie męczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Ci chodzi, chcesz kupić, nie wiesz jaki, czy nie wiesz czy można?

 

Pierwsze pytanie czy można a drugie jeśli tak to jaki hak będzie pasował, może jakiś numer katalogowy? Kolega ze składnicy części nic nie wynalazł w komputerze, przejrzałem justynki i suzuki po okolicznych złomowiskach i nie znalazłem żadnej z hakiem.

Pozdrawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem hak w swoim justy. Nie wiem jak u Ciebie w nowszym ale u mnie hak zakłada się w miejsce kółeczka do holowania. Bardzo podobny patent widziałem w jdm-owych civicach ;)

 

A co do podciśnienia to próbowaliście kiedyś przelewać coś z beczki do beczki tylko przy pomocy wężyka i własnych ust? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe u dziadka na wsi jak trzeba było traktor zatankować to z beczki do wiadra. Faktycznie trzeba dech mieć spory, ale się ząbki psują od tego :D A w chacie to miałem zrobioną pompkę na silniczek od pralki i pompę olejową od żuka. A w pracy z kolei to mieli podłączony odkurzacz do jednej z beczek ;]

 

Poszperam w tych kółeczkach do holowania (jak tylko grypę wyleczę).

 

EDIT: a sprawdziłem od razu: u mnie to jest na stałe do ramy przyspawane więc sie nie podepnie w miejsce tego uszka do holowania :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do haka to zapytaj np. na tym forum

http://zlosnik.pl/postlist.php?Cat=&Board=swifttech

 

Na tym forum jest tylko kilku użytkowników justy 2, a justy pierwszej generacji to całkiem inna konstrukcja (do 95') to prawdziwe subaru od FHI, a te nasze są głównie z fabryki Suzuki na Węgrzech (co wcale nie znaczy że są gorsze, swift jest samochodem już kultowym a w połączeniu z 4WD to sam już wiesz) w każdym razie da sie bo widziałem swifty z hakami.

 

A co do podciśnienia to próbowaliście kiedyś przelewać coś z beczki do beczki tylko przy pomocy wężyka i własnych ust?

 

ale co to ma wspólnego z tematem :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że też masz GX-a a nie masz elektrycznych szyb a ja mam

hiszpan25, u Ciebie jest elektryka :?:

 

Moja Justynka posiada elektrycznie sterowane szyby, lusterka, 2 poduszki, ABS i wspomaganie kierownicy (ale to chyba jest standard tak jak uchylne tylne szyby).

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, ale do czego podajesz takie przykłady, każdy wie kiedy powstanie podciśnienie (ciśnienie niższe od atmosferycznego), albo jak wykorzystać podciśnienie do wyssania płynu z beczki, ale tu chodziło o pompe która może mieć ciężki żywot wysysając paliwo ze zbiornika w którym pojawiło sie podciśnienie

Ciekawe czy Ty byłbyś w stanie wypić całą cole z puszki przez rurkę bez dopuszczania powietrza do wewnątrz puszki :?:

 

Napisałeś

Nie rozumiem Twoich obaw co do pompy jeździsz stale, aż do końca paliwa?

 

Skąd to zdziwienie, może wytłumacz i mnie oświeć :roll:

 

Moja Justynka posiada elektrycznie sterowane szyby, lusterka, 2 poduszki, ABS i wspomaganie kierownicy (ale to chyba jest standard tak jak uchylne tylne szyby).

 

Mam wszystko prócz ABS-u a tylne szybo są otwierane normalnie bo mam 5- drzwiową wersje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę,że i tu udzieliły się spore emocje :shock:

Janosik, wyluzuj bo już chyba wszyscy mamy dość nerwowej atmosfery, a do "żarcików" kolegów to się z czasem przyzwyczaisz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

 

 

PS.

Witam wszystkich nowych kolegów, tutaj nie musicie prosić o członkostwo w zaszczytnym klubie subarstynkowym :lol: po prostu piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosik, wyluzuj bo już chyba wszyscy mamy dość nerwowej atmosfery,

Pewnie masz racje, wróć kobiety zawsze mają racje, więc otwieram browca :mrgreen:

a do "żarcików" kolegów to się z czasem przyzwyczaisz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ej, nie jestem tu od wczoraj, zdążyłem przesiąknąć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te beczki to z paliwem? Ciekawie musi wyglądać zassanie par paliwa i iskrzący silnik w odkurzaczu :)

 

ech nie - z chłodziwem do tokarek numerycznych ;p

Ile oktanowym? Bo może maluch pojedzie :shock:

 

[ Dodano: Sob Sty 12, 2008 7:53 pm ]

Mam prośbę, ma ktoś może zdjęcie i\lub wymiary Silentblock`a przedniego wachacza do justynki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :-)

Wątek zamiera więc zapytam o lokalizację w gaźniku śrubki do regulacji wolnych obrotów.

Tytułem usprawiedliwienia mojego lenistwa dodam,że książki nijakiej nie mam a najbliższy politycznie serwis mam w Kocarze :grin:

P.S. za nim ktoś poczuje się urażony - do Poznania mam 120km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...