Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI Limited SPRT1- nasze wyobrazenia.


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam uwielbiam to auto. Jezdzi spokojnie, przyspiesza, pali srednio przez 5000 jakies 6.5

wygodnie siedzenia, wielki w srodku, pies w bagazniku ma tone miejsca. dziur nie czuc.

wada: nisko zawieszony. szoruje po sniegu brzuchem. radio milion razy lepsze nizz imprezie.

moim zdaniem, wszyscy sie wypowiadaja na tym forum w kwestii aut, ktorych generalnie nie znaja. cos tam uslysza, przeczytaja, pogadaja z ludzmi. ale sami nie jezdzili dluzej. Sa wyjatki.

ja po doswiadczeniu z tym Bklasse bede sie zastanawial za tzy lata. bo wygodne to jest diabelnie, a model pewnie o zabek wyzszy bedzie jeszcze przyjemniejszy. jasne, ze 4matic jest do dupy. ale jesli nam nastawiaja tych kamer, to co za roznica? Co prawda roznica jest jak sie na narty przez niemcy jedzie. i na samych nartach. ale z drugiej strony wszyscy jezdza oska. wszystko wzgledne jest.

a nie kupowanie BMW bo karki jezdza? albo merola bo buraki? to sa argumenty subiektywne.

Mercedesy podobno sie psuly ostatniumi laty. Zobaczymy. Zona go kocha, ja go bardzo lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem taki tekst, że Mercedesów się nie lubi dopóki się którymś nie przejedzie.

 

 

Jechałem. Dziękuje, postoję.

Azrael, dla Ciebie nawet WRX jest za słaby! Tu trzeba patrzeć nie przez pryzmat osiagów sportowych, trzymania w warunkach ekstremalnych na torze ale jak to się prowadzi w normalnej , spokojnej jeździe. Nie każdy od razu chce wykorzystywac auto do jazdy p[ara sportowej-kilowoponizającej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, ja nie mówię o jeździe sportowej. Jakby mnie było stać to nie chciałbym jeździć Mercedesem w trasy itp. Po prostu. Chyba może mi się nie podobać? BMW 3 np,. jechało mi się fajnie, ale 7 bym po prostu nie chciał mieć. Chyba nie ma zakazu posiadania opinii? Być może kiedyś mi się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedesy podobno sie psuly ostatniumi laty. Zobaczymy. Zona go kocha, ja go bardzo lubie.

Niestety nie podobno :( Mój kolega jest zakochany z Mercach i kupił 1,5 roku temu E-270 CDi ze wszystkim w środku. Straszna kasa - a aktualnie klnie jak szewc, ciągle coś się krzaczy, oststnio przy 100t km poleciała skrzynia biegów... Chodzi i mruczy, że przesiądzie się na Lexusa :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam , opinie zawsze mozna miec. Ale zwrtoc swą szlachetna uwe na fakt, ze jestes osobnikiem jeżdżącym w bardzo specyficzny sposób.

Ja tez ie wiem, jakby mi si.ejeździło mocniejszą C klasą. Mozliwe, że okrutnie źle.

Sprawa banalna i wystarczy wziąć auto na długi test. Ale to daleko przede mną.

I wszystko już będzie inne.

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam , opinie zawsze mozna miec. Ale zwrtoc swą szlachetna uwe na fakt, ze jestes osobnikiem jeżdżącym w bardzo specyficzny sposób.

 

 

Zdaje sobie z tego srawę i dlatego napisałem to co napisałe, bo istnienie mojej osoby zaprzecza takim generalizacjom - kto nie lubi mercedesa nie jeździł. Ja w ogóle lubie małe auta, Impreza jest już dośc duża dla mnie, większych nie lubię.

 

 

Sprawa banalna i wystarczy wziąć auto na długi test. Ale to daleko przede mną.

 

Wziąłbym sobie tak po prostu coś na długi test, nawet może być taka za wielka C-classe w automacie... szkoda że to nie takie banalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, zgadzam sie z Toba w 100%. Ja nigdy nie bylem fanem Mercedesow. Ostatnio zmienilem diametralnie swoje zdanie. Pare lat temu znajomy kupil C280, ktorym zjezdzilismy pol Europy, ale ten woz mnie nie krecil. Potem kupic C320T, ale ten mi sie nie podobal, choc fajnie jezdzil. Jak kupil E55 AMG oszalalem. Lecz dopiero jak sam duzo pojezdzilem Mechami - Od A210, C180K przez C320CDI, CLK320CDI, E500, CLS63AMG, S350 po SL55/65 AMG czy nawet SLR zakochalem sie w tych autach. Zdecydowanie wole je od BMW, choc produkty M GmbH sobie cenie. Jednak jakos wykonania i uzycie materialow w BMW jest znacznie gorsza od tych znanych z Mercow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, cisza jakas w eterze, czyzby nabywcy byli az tak zadowoleni, ze nie chca sie pochwalic, czy moze sie okazało, ze sie tym poza torem w korku jednak nie da jezdzic?

ze trzeba ruszac z 4tysiów zeby nie zgasł itepe...

moze sie którys z kuligów określi w przyblizeniu - czy to pomyłka, czy nie?

i ciekawe czy pali w miescie tylko 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, he arno - chyba mamy informacje z tego samego źródła na temat wrażeń domorosłych kuzajów z jazdy LE :twisted:.

 

Ale ja tam nie narzekam - dzięki jednemu z takich mam za niezły pieniądz nowy komplet RE070. Jak będą sprzedawali zawias, żeby wymienić z powrotem na serię, albo to dwutarczowe metalowe sprzęgło, to też chętnie wezmę :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...