Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI Limited SPRT1- nasze wyobrazenia.


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

taka obwódka też aluminiowa,

 

Taka na śrubki?

Ona dodatkowo usztywnia mocowanie skrzyni biegów do karoserii. Znaczna różnica w prowadzeniu się samochodu w zakrętach.

 

PS. Mie też nie przysyłają. Tzn. przysłali na samym początku - trzy sztuki hurtem za jednym razem, a potem olali. Inna poczta do mojej wsi nadal dociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

taka obwódka też aluminiowa,

 

Taka na śrubki?

Ona dodatkowo usztywnia mocowanie skrzyni biegów do karoserii. Znaczna różnica w prowadzeniu się samochodu w zakrętach..

to jest obowiazkowy element wyposażenia auta sportowego.

Zaden WRC ani Nka nie jezdzi przeciez bez tego. Nie wspomne o leganckich dywannikach.

Dzieki tej ramce daje sie urwać jakże cenne ułamki sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jestem już po paru trasach W-wa - Wrocław więc pierwsze wrażenia to:

- bardzo dobre wytłumienie w środku

- baaardzo przyjemnie się jeździ

- średnie spalanie 19,5 l :)

- koleiny = tragedia

- po tych 800 kilometrach przestałem zwracać uwagę na jęki, zgrzyty i posapywania

- auto wzbudza OGROMNĄ agresję, po pół godzinie jazdy zawsze mam na ogonie przynajmniej 2 audi lub volvo pałające żądzą zniszczenia wszystkiego co się rusza..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "koleiny=tragedia" ? :)

Chodziło mi o to, że na tych oponach trzeba się nieźle napracować kierownicą...

 

Jazda na RE070 i utwardzonym zawiasie po koleinach to niepowtarzalne przeżycie :twisted:.

 

PeterR - pocieszę Cię. Do tego też się da przyzwyczaić 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... a myslalem, iz zeby kupic STi SPRT, trzeba bylo posiadac kiedys GT/WRX/STi zakupione w oficjalnej sieci SIP :)

 

Michal, a tak z ciekawosci to jak ty kupiles SE? On tez mial ograniczenie zakupu podobne do LE?

 

Miales wczesniej Subaru GT, WRX/STI zakupiony w SIP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales wczesniej Subaru GT, WRX/STI zakupiony w SIP?

 

Nie było tego ograniczenia dot. SE - panowała zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

 

A co do tego, że w przypadku obecnego LE są równi i równiejsi, nic nie będę komentował, bo znów będzie, że się kogoś czepiam :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales wczesniej Subaru GT, WRX/STI zakupiony w SIP?

 

Nie było tego ograniczenia dot. SE - panowała zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

 

A co do tego, że w przypadku obecnego LE są równi i równiejsi, nic nie będę komentował, bo znów będzie, że się kogoś czepiam :twisted::mrgreen:.

 

Ja myślę, że w tej chwili nie trzeba mieć tlenionych włosów, żeby kupić L.E. Wchodzisz do salonu i mówisz, że chcesz kupić szybkie Subaru - i mówią: mamy L.E.

 

Chyba, że jest aż tylu chętnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales wczesniej Subaru GT, WRX/STI zakupiony w SIP?

Nie było tego ograniczenia dot. SE - panowała zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

 

Dokladnie tak bylo. Z tego co pamietam, to zamowilem przedostatni. I tak byla wojna z tym autem, bo jak juz przyszly do Polski, to mialem problem z leasingiem i niemal dwa miechy wojowalem, z funduszem zeby auto odebrac. Suma sumarum sfinansowalem samochod przez inny fundusz niz zawsze. Wyszlo szybciej, taniej i lepiej.

 

Ja myślę, że w tej chwili nie trzeba mieć tlenionych włosów, żeby kupić L.E. Wchodzisz do salonu i mówisz, że chcesz kupić szybkie Subaru - i mówią: mamy L.E.

 

Grubo poszedles :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w tej chwili nie trzeba mieć tlenionych włosów, żeby kupić L.E. Wchodzisz do salonu i mówisz, że chcesz kupić szybkie Subaru - i mówią: mamy L.E.

 

Chyba, że jest aż tylu chętnych...

 

ofoc ....

 

Myślenie nie jest twoją najsilniejszą stroną. Problem kupna nowego samochodu Ciebie nie dotyczy :mrgreen: co najwyżej "łeb" możesz sobie rozjaśnić Perhydrolem o ile wiesz co to jest .....

 

 

ps. z tego co mi wiadomo nie ma już wolnych L.E. więc tylko możesz wejść do salonu .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFAN, po raz kolejny piszesz agresywnie wobec innych forumowiczów mam wrażenie że pół kroku poza granice dowcipu i drobnej złośliwości...

 

Azrael chyba tu sie pomyliles i chciales napis zamiast Stifan to Owoc? albo Stifan i Owoc?

Jeden moze, a jak ktos inny napisze podobnie to juz be.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, ja nie widzę niczego obraxliwego w niczyim kierunku w wypowiedzi Owoca, natomiast:

 

 

"Myślenie nie jest twoją najsilniejszą stroną. "

 

"Problem kupna nowego samochodu Ciebie nie dotyczy"

 

"co najwyżej "łeb" możesz sobie rozjaśnić Perhydrolem "

 

 

Ale może ja błędnie interpretuję wypowiedzi, jeżeli tak i nikt nie chciał nikgo urazić to przepraszam. Próbuję wyprzedzić ewentualną utarczkę słowną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...