Skocz do zawartości

Co Wy o myslicie o tej imprezce??


Tryton

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Jestem nowy na tym forum, w sumie zarejstrowalem sie zeby zasiegnac rady zanwcow.

 

Mam do Was prosbe, zebyscie zlookali sobie pewne ogłoszenie i napisali co o tym myslicie. Chodzi o przebieg. Fajnie by bylo gdyby byl orginalny. Po prostu napiszcie co o tym myslicie, czy to bedzie auto na lata, czy bity trup ktorego bedzie sciagalo :P

 

 

http://www.autoscout24.pl/home/index/de ... roto=&zip=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przebieg jest na 90 % trefny, chociaż może to jakiś dziadek do kościoła jeździł tylko ;) . No i autko w sumie drogie, bez klimy z silnikiem 115 KM, dolicz akcyzę (chyba za 8 latka jest najwyższa) to wyjdzie pewnie powyżej 35 ktys. W życiu bym nie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na autoscoucie jak wszędzie kazdy może dac ogłoszenie, najlepiej wyszukać ciekawe auta w jednym regionie i miec tam jakąś zaprzyjaźnioną duszę która obejrzy je i da cynk czy opłaca się jechac po któreś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przebieg może być oryginalny. Trudno mi wyobrazić sobie komu by się chciało tam cofać przebieg i po co? Żeby dostać 200EUR więcej? Spójrzcie na stan auta.

Ale samochód jest drogi, wersja mało atrakcyjna.

Tak czy inaczej - w Polsce nie ma co szukać takiej Imprezy. Chyba, że ktoś jest odważny lub mu nie zależy na historii.

Ja sprowadziłem samochód szukając przez net. Szukałem 3 miesiące i było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie może być że licznik leci od początku???

Nie znam się na tych elektrycznych! Auta nie warto! To na bank! Weś poszukaj może jakiegoś lekko "uderzonego" czasem wystarczy wymienić tylko zderzak i wszystko gra :mrgreen: . Jestem za tym co kolega powiedział czas działa na nie korzyść! Miesiąc dwa poszukiwań i znajdziesz wszystko co tylko będziesz chciał :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad wyszło wam 35 tyś po opłaceniu akcyzy. Chyba nigdy jej nie płaciliscie :evil:

A samochód jak samochód, a własciwie zdjęcia samochodu.

Na pewno drogi, ale to tylko w ogłoszeniu jest taka cena. Moze sie okazać, że po telefonie bądz predzej po wizycie bedzie 4900,-EU, a kupi sie go za 4300EU. Mi udało sie stargować bardzo ładne BMW z 3900,-EU do 2400,-EU, a to nie był koniec, bo w końcu nie kupiłem :mrgreen:

Jesli chodzi o przebieg to i tak nie ma znaczenia co ktoś napisze i co jest na liczniku, (mozliwe ,że ma tyle oprzejechane, lub tez, że cofneli go nie dla 200EU a dla 1000EU) wazne zeby auto było ok, a to wyjdzie tylko po dokładnym obejrzeniu. Miałem okazję widziec czy nawet mieć auta z przebiegiem 17tyś km które były gorsze od samochodów z przebiegiem ponad 200tys km. Nie zachęcajaca jest chęć sprzedazy na export i brak w zwiazku z tym gwarancji.

A i jeszce jedno, Autoscout to takie samo miejsce jak trader czy gratka w Polsce, więc ogoszenie jest jak kazde inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszce jedno, Autoscout to takie samo miejsce jak trader czy gratka w Polsce, więc ogoszenie jest jak kazde inne.

 

Niekoniecznie,akurat Autoscout to "siedlisko" wielu przekretow,handlarzy oczekujacych zaliczki, bylo pare przypadkow,ze sprzedajacy chcial przeslac samochod kupujacemu samolotem :D:D a wczesniej chcial miec kase wplacona na konto,bez podania adresu itd.Dlatego ja Autoscout odradzam,jak juz szukac w necie w Niemczech to www.mobile.de ,

tylko tam ceny wyjsciowe wysokie,wiec twaro negocjowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie chce kupić samochód wysylkowo to nie trudno dać sie oszukac, a takich ogłoszen moze byc wszedzie pełno, tu nie ma reguły. Jak już widze auto, stoję przy nim i chce je kupić to jest mi obojetne czy ono było ogłoszone w autoscout czy gdzie indziej. Portal jak każdy inny, na allegro tez można trafić na nieuczciwych sprzedawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, brachol był juz ogladac ta impreze. Narazie ma mieszane uczucia, bo ma dziwne sladu zuzycia. Niby cale auto w stanie bardzo dobrym, ale dywanik jest przetarty przy pedale sprzegla i blacha pod nim zardzewiała :/ , a reszta tpicerki w stanie jak nowa, koles podobno jezdzil bez dywaników (jakis kretyn). Ma troche podgnity wydech. No i cale jakos dziwnie sie błyszczy, tak jak mialoby miec robiona polerke (tylko po co?).

 

To jest juz chyba piata albo czwarta impreza ktora ogladal i mowi ze silnki w tej brzmial najfajniej. Jezdz jak kazda impreza. Aha dostanie gwarancje na to auto. Bo zarejstruje je w nimczech, a pozniej przywiezie jako mienie przesiedlencze do polski.

 

Są duze "za" i duze "przeciw", ale jednak coś mi tu śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...