Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2012


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Than_Junior, odpozdrawiamy serdecznie.

 

Bardzo dziekujemy za goscine, emocje jakich bylismy swiadkami i jeszcze raz gratulujemy wyniku!!!!!

 

Chyba troche przegielismy na rampie :twisted: Mam nadzieje ze chlopaki nie sa zli za bardzo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc już o tym, że z tekstu wynika, że Kajtek jadąc bez opony zniszczył mocowanie płyty w prawym przednim kole...

 

Zaraz pójdę zajrzeć do swojej Imprezy, czy moje mocowania płyt w kole mają się dobrze, żeby fragmenty nie szurały - bo to byłoby najgorsze...

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem z Rajdu Sardyni , powiem jedno , MEGA RAJD :idea::idea::idea:

Jak ktoś bedzie miał okazję jechac , to naprawde warto z kilku powodów.

Świetna pogoda , a przede wszystkim ciepło od 25-30st. , nawet jak bedzie lekki deszczyk , to i tak jest ciepło o tej porze roku.

Odcinki są fantastyczne , a przede wszystkim pięknie położone , Sardynia jest przepiękna :idea: i poza sezonem wcale nie taka droga jak ludzie mówili.

Bezpłatny wstęp na docinki oraz do parku ferme :shock: :idea:

 

Jesli chodzi o wrażenia czesto sportowe, to Ogier dosłownie fruwa :shock: , ja nie wiem jak on to robi , ale naprawde dostaje największy aplauz od kibiców , jedzie taką dzidą i na 120 % :wink: że aż ciarki przechodzą , jest niesamowity naprawde .

Staliśmy w jednym miejscu gdzie auta przejezdzały prze bramę ok 5m szerokości, jako jedyny ze wszystkich był już przed brama złożony i wpadł w nią bokiem mają może po poł metra miejsca z tyłu i przodu :shock: , to było niesamowite :idea:, dostał taki aplauz jak by to jakiś Włoch jechał , albo Robert Kubica :D

 

Naprawde warto pojechac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, jest czego zazdrościć. Kto wie, może na przyszły rok jak się dożyje?

 

Ja byłem na Vsetinie na jednym odcinku przejeżdżanym trzykrotnie. Generalnie dobrze, po czesku- Jazda taka sobie poza niektórymi i dobra organizacja. Przydałoby się tak kilku kierowców z jajami, napewno podniosłoby to tam poziom.

Ale najważniejszy ryk WuRCów :!:

 

Teraz tylko Barbórka cieszyńska, Bratysława i koniec wypadu na rajdy w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onboard z dzwonem w bariere na Wilkanowie nijakiego Gagackiego, zna go ktoś ??? :lol:

 

Powiedz mi czy nie usłyszałeś tego lewego dwójkowego zakrętu czy złapałaś pobocze?

Ale poza tym "całusem" jazda kozak :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty z tym życiem ciągle?

 

Life is Brutal aflinta, :wink:

 

 

Nie pij czeskiego metanolu to i przyszłość będzie jaśniejsza

 

Taaa, pierw go trzeba tam kupić. :mrgreen:

 

 

Zapowiadają zimę od Piątku więc kto wie, może poleci coś po śniegu w końcu :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...