Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2012


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje dla Zwycięzcy.

Poziom taki, że mosze sobie wypadać, łapać kapcie, dostawać kary, a i tak wygrywa bez specjalnej napinki.

Dobry jest to fakt, ale konkurancja jakby z drugiej ligi. Takiej biedy to nie pamiętam w rajdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczne Rajdy już nie obstawiają RSMP ? :/

 

[ http://img.rallynews.info/g/2012/04/swidn_os3_mac/7G1F9117.JPG ]

 

jak widac na załączonym obrazku to z całą pewnością nie my :twisted: ...szukam jeszcze foto dzwona z dzisiaj 00 evo tez było w drzewkach ponoc... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper 12 w generalce, brawo

Z całym szacunkiem do jazdy Pana Andrzeja nic nie mam ... Ale. Żeby w takim tempie jak on jeżdzi być na 12 miejscu w RSMP ??? Gdzie te czasy zeby wbić się do pierwszej 20 cisnęło się na ile auto pozwalało ? I było widać walkę - każdy zakręt jechany na maxa . Po wczorajszym i dzisiejszym dniu mogę powiedzieć tylko jedno - frekwencja OK , ale z tych ponad 100 aut które jechało to najwyżej 10-15 driverów się starało . I taka jest prawda . Gdzie te czasy kiedy przyjemnie oglądało się nawet puchar CC ??? Nie mówiąc o lanosach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie wiem czy mi wypada się wypowiadać na ten temat ... decyzja na początku sezonu zapadła, że mają jeździć "cywilne" zerówki ... no i jeżdżą :shock:

Miejmy nadzieję, że na kolejnych edycjach RSMP pojadą bezpieczniej niż na Świdnickim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają jeździć "cywilne" zerówki ... no i jeżdżą :shock:

 

Jak widać, komuś bardziej zależy na tym, żeby lokalni matadorzy zapierdalali po odcinkach(bo wg mnie te "cywilne" :mrgreen: zerówki poruszały się przez weekend z prędkościami podświetlnymi), niż żeby było bezpiecznie i profesjonalnie. Wracamy do dawnych czasów, gdzie warto będzie czekać już na zera, bo może akurat któreś wypakuje w polu widzenia :)

Biznes jest biznes :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie słabe, tylko do tej pory ktoś źle je serwisował, nie będe pisał kto, spodziewałem się ze może coś chrupnąć, nie myślałem jednak że tak szybko.

Efekt po wcześniejszym poziomie oleju w ilości 100-150ml w tylnym moście, po zakupie auta nalana prawidłowa ilość- niestety późno, materiał juz zmienił swoje własciwości,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...