Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

co do tych 2k pln powiedz jej ze nie moze tak myslec, auta za taka kase to stare smieci, najczesciej male srajdki, powiedz jej coby bylo w takiej sytuacji, gdyby nie jechala duzym i bezpiecznym autem, straty bylyby duzo wieksze, poza tym duzo wieksze zagrozenie

 

Sie wie...sie wie...tego dnia było możliwe że jechałaby Tico lub Cytryną AX-em...aż boję się pomyśleć :| Na przednim lewym błotniku są ślady po kole ciężarówki, jakby po nim przejechać olbrzymią szlifierką kątową :shock: Legac się nie wywrócił, tylko po kontakcie "zaparkował" poza jezdnią...z mniejszego auta ocalałby może akumulator :|

W tym punkcie należy stwierdzić, że Subaru kolejny raz się spisało ... następnego dnia normalnie przyjechałem 80km do domu, ZERO wpływu na konstrukcję czy właściwości jezdne.

Dzięki, Panowie, i Morgiana za słuszne uwagi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli dzisiaj na wydziale wywiesić listy z podziałem na nowe grupy wg. specjalności na które się dostaliśmy i dalej głucha cisza, dziekanat już zamknięty a wcześniej mówili, że nic nie wiedzą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykają forum?

Jeśli dobrze trafiłeś, to kreska przeżyje (albo nie przeżyje ;-)) drugą młodość...

Mimo, że byłem na jednych Chlejadach, to w zasadzie nawet konta tam nie mam 8) . Tu mi jest/było całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykają forum?

Jeśli dobrze trafiłeś, to kreska przeżyje (albo nie przeżyje ;-)) drugą młodość...

Mimo, że byłem na jednych Chlejadach, to w zasadzie nawet konta tam nie mam 8) . Tu mi jest/było całkiem dobrze.

 

Ja mam konto, ale nigdy tam nie wchodzę. Nie mogę się przyzwyczaić do istnienia i drugiego forum ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem 2h temu z pracy i zobaczyłem plamy na suficie i ścianie w kuchni i pokoju :evil: Szybko pobiegłem do sąsiada u góry i się okazało że mu strzeliła główna rura spustowa w bloku. I teraz jak ktoś z 6 pięter nademną używa wody to jemu się leje do kuchni a mi na sufit i ściany :evil: :x Zaraz niby ktoś ma przyjechać z pogotowia ale szkody już poczynione, a kapitalkę swojego pierwszego mieszkania robiłem 4 miesiące temu :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik kaput.

4G63 to panzermotor ale nie w rękach poprzedniego właściciela mojego samochodu czyli skąpego idioty, który "naprawiając" go po strzale rozrządu wydał na niego wyrok śmierci.

Po zdjęciu głowicy zapadła minuta ciszy i niedługo zostanie na jego miejsce wstawiony następca.

Oby wytrzymał dłużej niż poprzednik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...