Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ooo shitzu, o ile pamietam slynna sprawe z jakims Jeppem, to koles moze byc zmuszony do sprzedania tego auta za 280 PLN :twisted:

 

No jest zastrzezenie, ze cena nie obejmuje kosztu trasportu. Osobistego odbioru nie ma, wiec trasport moze kosztowac 0,5mln zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie prawo jest bezprecedensowe ( w teorii) więc to zależy od tego co dany sędzia postanowi w sprawie ( o ile do takiej by doszło), nie musi być powtórki z Jeepa. I to troche inna sytuacja niż z Jeepem, bo tam była licytacja, tutaj Kup Teraz. Może to mieć znaczenie przy rozprawie i tłumaczeniu się błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo każdy traktuje Cię jako zawalidrogę a jak jedziesz Subaru zgodnie z przepisami tzn. że prawdpodobnie za moment będą gdzieś Miśki w krzakach i Ty o tym jakimś cudem wiesz

 

To chyba tak właśnie działa - zdarza mi się jechać wolno i nie przypominam sobie, by ktoś trąbił i popędzał :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat pisałem o czym innym :mrgreen:.

 

Jadę sobie spokojnie Subaru, to mnie "zawalidrogi" jakoś nie denerwują, w zasadzie mogę spokojnie jechać swoim tempem - wyprzedzenie nie stanowi problemu, bo i okazji ku temu jakoś więcej. Jadę Matizem z prędkością niewiele niższą i trafia się co chwilę jakiś agent jadący ~80 i jeszcze hamujący przed każdym zakrętem, a Matizem wyprzedzanie takich agentów trzeba sobie przygotowywać na trzy zakręty do przodu (a tego to już mi się nie chce... i z tego tytułu mnie bardziej denerwują 8) ), bo jak zacznę rozpędzanie gdy mam już widoczność, to jest w zasadzie 100% pewności, że manewru nie wykonam :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz dobra fura :mrgreen: Lepiej wolno jechać niż szybko iść :idea:

 

 

Nieteges jest to co się dzieje pod Pałacem. Fanatyzm religijny. Czekam tylko kiedy wśród tych oszołomów pojawią się zamachowcy samobójcy. :evil:

 

W jakim kraju żyjemy? Policja powinna te zgromadzenie rozpędzić armatkami wodnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz dobra fura :mrgreen: Lepiej wolno jechać niż szybko iść :idea:

 

 

Nieteges jest to co się dzieje pod Pałacem. Fanatyzm religijny. Czekam tylko kiedy wśród tych oszołomów pojawią się zamachowcy samobójcy. :evil:

 

W jakim kraju żyjemy? Policja powinna te zgromadzenie rozpędzić armatkami wodnymi.

 

ja to bym tych panow na nich naslal - te sluzby prewencyjne teraz jakies takie mietkie som ;)

 

zomo73a.jpg

 

-- 3 sie 2010, o 12:57 --

 

nieteges dostalem zwrot podatku - caly

 

a nieteges jest taki ze to jest to zwrot z PIT37, ktory mial byc przeksiegowany na podatek z PIT36L, wiec nie zostal i teraz bedzie wyjasnianie z US dlaczego nie zaplacilem podatku z dzialalnosci za 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim kraju żyjemy? Policja powinna te zgromadzenie rozpędzić armatkami wodnymi.

Tak samo uważam. To mają być chrześcijanie :?: co według Pisma Świętego mają nadstawiać drugi policzek, a prezentuja mega poziom agresji :evil: . Harcerze postawili ten krzyż i oni powinni o nim decydować, a cała reszta począwszy od moherów, PiS i na PO kończąc powinna sie od tego odpierdolić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie tygodnia- dla prostego rachunku policzmy oid zeszlego piatku 30.07.2010:

- ukrecona skrzynia w moim GC8

Niedziela:

- zdjecie z fotoradaru co wygladal jak stojacy smietnik gdzies w Lipnie na DK nr 1- zgaduje ze bedzie 500pln i 10pkt.

Sroda:

- mandacik 100 PLN i 1 pkt. na Lazienkowskiej w drodze po KK na Legie...

:evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie tygodnia- dla prostego rachunku policzmy oid zeszlego piatku 30.07.2010:

- ukrecona skrzynia w moim GC8

Niedziela:

- zdjecie z fotoradaru co wygladal jak stojacy smietnik gdzies w Lipnie na DK nr 1- zgaduje ze bedzie 500pln i 10pkt.

Sroda:

- mandacik 100 PLN i 1 pkt. na Lazienkowskiej w drodze po KK na Legie...

:evil::evil::evil::evil:

 

Mówisz o tym Lipnie przed Toruniem (lecąc od strony Warszawy)?? Czy jest jakieś inne Lipno na DK1?? Jechałem tamtędy w niedzielę wcześnie rano i nic nie zauważyłem, na CB też cisza. O której i gdzie to stało?? Bo mi się ciepło zaczyna robić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie tygodnia- dla prostego rachunku policzmy oid zeszlego piatku 30.07.2010:

- ukrecona skrzynia w moim GC8

Niedziela:

- zdjecie z fotoradaru co wygladal jak stojacy smietnik gdzies w Lipnie na DK nr 1- zgaduje ze bedzie 500pln i 10pkt.

Sroda:

- mandacik 100 PLN i 1 pkt. na Lazienkowskiej w drodze po KK na Legie...

:evil::evil::evil::evil:

 

Mówisz o tym Lipnie przed Toruniem (lecąc od strony Warszawy)?? Czy jest jakieś inne Lipno na DK1?? Jechałem tamtędy w niedzielę wcześnie rano i nic nie zauważyłem, na CB też cisza. O której i gdzie to stało?? Bo mi się ciepło zaczyna robić :evil:

 

tak mowie dokladnie o tym samym Lipnie- napoewno by Ci pstryknal czerwony flesz- na ograniczeniu do 50km/h bylo, ja jechalem ok. g. 14-15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja uratowany. Nic po oczach nie strzeliło, na CB też nikt nie ostrzegał. Czyli rano jeszcze pstryka nie postawili. Dla Ciebie współczucia...Myślałem, że Cię przebiję mandatowo. 200 zł w poniedziałek i te potencjalne 500 zł z Lipna. Ale mi się upiekło. Ufff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandacik 100 PLN i 1 pkt. na Lazienkowskiej w drodze po KK na Legie

 

Pociesz się, że w sobotę będzie na Ł3 wielkie święto i sobie odbijesz 8).

 

Mój sektor: 213, rząd 15 8)

 

moj 215, rzad nie wiem ktory- masz jakiegos linka zeby to w necie sprawdzic ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...