Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Zwowu pada :evil:

 

 

nadchodzi jesień,deszcz,opadające liście a później ochłodzenie i ...snieeeeg:D

 

Mój nieteges: śniło mi sie ,ze zerwał mi sie pasek rozrządu ,a mechanik ,który go wział do roboty wziął go na sztywny hol i na ręcznym oraz biegu ciągnął na drugi koniec polski tak,że az starło mi felgi,mosty i auto w warsztacie dojechało opierając sie progami...

Jak ja się cieszyłem,że sie przebudziłem!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz do lecznicy kobieta wpada

Panie doktorze niech mnie pan zbada.

Jestem lekarzem-weterynarzem

Zwierzęta leczę o kobietach marzę.

Panie doktorze jak zwierzę się czuję

Być człowiekiem ciągle próbuję.

Gdy rano wstaję niech pan mi wierzy

Biegam po domu jak kot z pęcherzem.

Do pracy biegnę jak koń wciąż kłusem

Jak małpa czepiam się autobusu.

Jak wielbłąd jestem obładowana

Jak osioł jestem zapracowana.

Jak lwica bronię małżeńskiej cnoty

Kiedy zmęczona wracam z roboty

A kiedy usnę-to mi nad głową

Mąż czule szepcze - posuń się krowo.

 

Panie doktorze-może jakimś cudownym lekiem

Uczynił by mnie Pan jeszcze w życiu człowiekiem.

Melania Kawałko

 

No. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwowu pada :evil:

 

 

nadchodzi jesień,deszcz,opadające liście a później ochłodzenie i ...snieeeeg:D

 

Mój nieteges: śniło mi sie ,ze zerwał mi sie pasek rozrządu ,a mechanik ,który go wział do roboty wziął go na sztywny hol i na ręcznym oraz biegu ciągnął na drugi koniec polski tak,że az starło mi felgi,mosty i auto w warsztacie dojechało opierając sie progami...

Jak ja się cieszyłem,że sie przebudziłem!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Masz rację, co tam deszcz!

Twój sen to dopiero koszmar :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się już "normalnie" jeździć w tym kraju. Na Zakopiance wyprzedali mnie motorowerzyści :(

Znalazłem to w pewnych wiadomościach. może raczej w tegesach to powinno być... :roll:

"Kraków – W związku z niemożliwymi do pokonania trudnościami w przebudowie drogi łączącej stolicę Małopolski ze stolicą Tatr, nową zakopiankę postanowiono wybudować na trasie Konin–Płock."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się już "normalnie" jeździć w tym kraju. Na Zakopiance wyprzedali mnie motorowerzyści :(

Znalazłem to w pewnych wiadomościach. może raczej w tegesach to powinno być... :roll:

"Kraków – W związku z niemożliwymi do pokonania trudnościami w przebudowie drogi łączącej stolicę Małopolski ze stolicą Tatr, nową zakopiankę postanowiono wybudować na trasie Konin–Płock."

 

Ciekawe :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edgecrusher, masz zamiar zapłacić :?: :roll:

 

Tak, mam zamiar placic. Przeciez wiem, ze to ja jechalem i liczylem sie z tym, ze ktos mnie moze ustrzelic. To sporo kasy ale trudno, trzeba przyjac na klate - you play you pay ;-) Nie wiem natomiast jak sie rozwiaze sprawa zakazu prowadzenia pojazdow ale to juz bede sobie wyjasnial z tamtejsza policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edgecrusher, prawa jazdy polskiego nie moga ci zabrac. Na ile dostales zakaz prowadzenia?? Mnie zabrali ostatnoi francuskie prawko na 1 miesiac i po auto musialem zawolac kierowce. Tez wreczyli mi kwito zakazie prowadzenia we francji bo wiedzieli ze mam i polskie prawko. Zabranie prawka anulowalo proponowany mandat (gdy bym chcial ukryc francuskie prawo grozil mi mandat 300€ i odeslanie prawka do polski lub na granice do Włoch.

Ja mialem przekroczone o 47km/h a od 51 moga skonfiskowac auto :shock: bo jest to traktowane nie jako wykroczenie tylko jako przestepstwo z ktore można tez i odsiedzieć. Troszke to uspokoilo moje zapedy :oops: (nie przekraczam nigdy wiecej niz 40 km/h (realne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze w UK za przekroczenie o 70km/h policjant nawet nie mógł mandatu wlepić. Sprawa skończyła się w sądzie, groziło mu zakaz prowadzenia do roku oraz grzywna. Ostatecznie zakaz na 3 miesiace, 380 funtów grzywny oraz 930 funtów na adwokata.

Chyba jeździ wolniej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że w Europie nie cackają się z kierowcami, przekraczającymi prędkość:

mandat z Wloch. Auto z wypozyczalni, pomiar predkosci sredniej na autostradzie z wynikiem 182km/h. Rezultat 500EUR i zakaz prowadzenia pojazdow na terenie Wloch :/

 

Ja mialem przekroczone o 47km/h a od 51 moga skonfiskowac auto :shock: bo jest to traktowane nie jako wykroczenie tylko jako przestepstwo z ktore można tez i odsiedzieć

 

Koledze w UK za przekroczenie o 70km/h policjant nawet nie mógł mandatu wlepić. Sprawa skończyła się w sądzie, groziło mu zakaz prowadzenia do roku oraz grzywna

 

Norwegia: przekroczenie o 27km/h to mandat 9-12tys NOK, zakaz prowadzenia od 3 miesięcy w górę...

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że w Europie nie cackają się z kierowcami, przekraczającymi prędkość:

A w PL leją na to a do tego dopuszczą do rejestracji auta RHD przy wiadomym stanie dróg.

Może to celowy zabieg w celu zmniejszenia populacji :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam zamiar placic. Przeciez wiem, ze to ja jechalem i liczylem sie z tym, ze ktos mnie moze ustrzelic. To sporo kasy ale trudno, trzeba przyjac na klate - you play you pay

edgecrusher, stawiam Ci kiełbachę z oranżadą pod halą :!: :mrgreen:

Nareszcie Mężczyzna, a nie baba co to: jak nie płacić, jak nie płacić, chociaż nabroiłam :?:

Ustal kiedy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w PL leją na to a do tego dopuszczą do rejestracji auta RHD przy wiadomym stanie dróg.

Może to celowy zabieg w celu zmniejszenia populacji :idea:

Skłaniam się ku temu, że zwiększenie kwot mandatów i inne poważne restrykcje faktycznie spowodowałyby większe przestrzeganie przepisów. A wtedy wpływy do budżetu z tytułu mandatów by zmalały. A do tego rząd nie może dopuścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się ku temu, że zwiększenie kwot mandatów i inne poważne restrykcje faktycznie spowodowałyby większe przestrzeganie przepisów. A wtedy wpływy do budżetu z tytułu mandatów by zmalały. A do tego rząd nie może dopuścić...

Pytanie, czy dla rządu ważniejsza jest statystyka wypadków i bezpieczeństwo na drogach, czy jednak wpływy do budżetu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edgecrusher, masz zamiar zapłacić :?: :roll:

poza tym mial auto z wypożyczalni to i tak sciagneli by z niego kasę.

 

Niby jak? Nie moga Ci sciagnac z karty kredytowej tylko dlatego, ze maja jej numer. Musisz wyrazic na to zgode. Wypozyczalnie blokuje jedynie pewna kwote na Twojej karcie na czas wypozyczenia a nastepnie po oddaniu auta sciaga naleznosc a reszte zwalnia. Nie ma absolutnie zadnego mechanizmu, ktory pozwalalby wypozyczalni (czy w tym wypadku policji) na sciagniecie pieniedzy z Twojej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...