Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nieteges wczorajszy.

 

sssttt.jpg

 

 

Obaj cofaliśmy, ja się zatrzymałem na 2 sekundy przed uderzeniem, on nawet się nie patrzył jak cofał. Ciekawe jest to uczucie, gdy wiesz, że za moment coś się stanie i nic nie możesz zrobić...

 

Niestety panowie policjanci nie wnikają tak dogłębnie jak by można - obaj cofaliście - wina wspólna... Gdyby była kamera, można by w sądzie spróbować, ale nie sądze, żeby werdykt był inny.

 

Na plus jest to, że miało być po 500 zł mandatu za zawracanie głowy i wzywanie na miejsce, a skończyło się na miłej pogadance. Pozdrawiam sympatycznych panów policjantów z prewencji (wydaje mi się, że musieli być z komisariatu na 17 Stycznia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia. Kiedyś tez połamałem dwie rece przy jednym upadku ale jak Kuba wdrapałem sie najwyżej. Mam tylko nadzieje ze szybciej się wyliże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad, jak zobaczyłem co się działo koło Grota to uciekłem - co było?

 

Jakoś za zjazdem na Klaudyny stało żółte Kangoo i dziwne pudło na trójnogu. I teraz się zastanawiam, czy to geodeci, coś innego, czy radar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia. Kiedyś tez połamałem dwie rece przy jednym upadku ale jak Kuba wdrapałem sie najwyżej. Mam tylko nadzieje ze szybciej się wyliże

 

Dzięki wszystkim. 8)

 

 

Nietegesem jest ilość biedronek w Warszawie. Odkryłem następną przy M1. Jeszcze trochę i zmienią logo Warszawy z syrenki na biedronkę :evil: I tak już biedronka jest przy każdej drodze wlotowej.

 

 

Na Ursynowie nie ma żadnej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietegesem jest ilość biedronek w Warszawie. Odkryłem następną przy M1. Jeszcze trochę i zmienią logo Warszawy z syrenki na biedronkę :evil: I tak już biedronka jest przy każdej drodze wlotowej.

 

Na Ursynowie nie ma żadnej. :P

jak sie u nas mawia, biedronka = boza krowka, wiec chyba nie jest tak zle...

 

btw, czy w jakiejkolwiek Biedronce mozna placic karta? bo mnie w tych sklepach najbardziej wkurza wlasnie brak takiej mozliwosci... :roll:

 

 

Hogi, fajny ten Twoj maly, niech jak najszybciej wraca do zdrowia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

btw, czy w jakiejkolwiek Biedronce mozna placic karta? bo mnie w tych sklepach najbardziej wkurza wlasnie brak takiej mozliwosci... :roll:

 

 

Nie można, ale chyba przy każdej jest bankomat. Mają taką politykę, że nie chcą płacić milionów prowizji za operacja kartowe. Mi się biedronka podoba - można szybko zrobić zakupy, nie trzeba pakować się wielopoziomowy parking, produktów tyle ile trzeba, jakość w porządku. Ale ostatnio wcale nie jest taka tania, jak mogłoby się wydawać. Wędliny i sery są często sporo droższe niż np. Piotr i Paweł. Ten właśnie sklep polubiłem ostatnio bo cenowo można powiedzieć, że stał się konkurencyjny do biedronki, a ofertę ma b. szeroką. Jednocześnie jest na tyle kompaktowy, że nie czuję uciążliwości centrum handlowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja sobie napisze nietegesa... kolega z pracy jest taki genialny ze do prostego zadania typu: przejechać na drugi koniec polski, zamiast wziąść samochód i pojechać to wziąłby jacht, doczepił koła i stwierdził że to najlepsze rozwiązanie...

A nietegesem jest to, że ja musze teraz po nim sprzątać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...