Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Aga napisał:

To się często zdarza obecnie. 

 

Dawno temu kupiłam taki mały świerk, srebrny bodajże. Po świętach posadziłam u rodziców w "ogródku" przed blokiem. Przyjął się i rósł. Po jakimś czasie ktoś go ukradł na święta BN, a po świętach wyrzucił. Z korzeniami. Posadziliśmy go z powrotem i rósł dalej wiele lat ;)

 

 

To jest po prostu [Auto-edycja]... Jak mozna zaiwanic choinke? Przeciez to trzeba byc jakims kompletnym dupkiem.

Zreszta zeby sprzedac choinke w doniczce bez korzeni treba byc takim samym dupkiem.

 

W naszym przypadku mamy o tyle fajnie, ze szkolke drzewek mamy rzut beretem (suchym) od domu. Co roku tachamy te donice a pozniej wsadzamy w roznych miejscach i rosna sobie w najlepsze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Juan Rapru napisał:

Akurat! Kupiłem kiedyś taką. Jak przesadzałem do gruntu, to się okazało, że nie miała prawie korzeni - wszystko ucięte :facepalm:. No i nie przyjęła się. Uschła w krótkim czasie.

częsta praktyka u typowych "handlarzy". Po choinkę w doniczce trzeba się pofatygować do centrum ogrodniczego a na miejscu i tak lepiej sprawdzić bryłę. wyjąc z doniczki i sprawdzić czy nie widac poobcinanych ale tez czy nie jest za bardzo przerośnięta korzeniami w doniczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Juan Rapru napisał:

Akurat! Kupiłem kiedyś taką. Jak przesadzałem do gruntu, to się okazało, że nie miała prawie korzeni - wszystko ucięte :facepalm:. No i nie przyjęła się. Uschła w krótkim czasie.

częsta praktyka u typowych "handlarzy". Po choinkę w doniczce trzeba się pofatygować do centrum ogrodniczego a na miejscu i tak lepiej sprawdzić bryłę. wyjąc z doniczki i sprawdzić czy nie widac poobcinanych ale tez czy nie jest za bardzo przerośnięta korzeniami w doniczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kilka dni śmigałem do Wisły przez przełęcz Salmopol. Świetna zabawa, szczególnie wyprzedzanie jadących max 20 i z duszą na ramieniu. Nawet jedno Subaru XV wyprzedziłem. 

 

20211220_090819.jpg

Edytowane przez suberet
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, suberet napisał:

Ostatnio kilka dni śmigałem do Wisły przez przełęcz Salmopol. Świetna zabawa, szczególnie wyprzedzanie jadących max 20 i z duszą na ramieniu. Nawet jedno Subaru XV wyprzedziłem. 

 

20211220_090819.jpg

O! Koło mnie! :D

Salmopol jest super, parę innych fajnych dróg też jeszcze w okolicy jest :faja: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Udało się - voucher za bilety, które kupiłem 2 lata temu - jeszcze przed pandemią w Qatar airways zamieniłem na nowe bilety. Trochę się strachu najadłem jak mi strona QA sypnęła komunikatem, że vouvhery są nieważne. Ale infolinie mają wzorową - Pan stwierdził, że to się często zdarza ale wszystko jest OK. Był nawet tak miły, że zrobił mi nową rezerwację za free. Dodatkowy bonus to, że vouvhery były wystawione w dolarach + dali 10% extra. Dzięki temu "zarobiłem" ponad 2,5k pln :) no i do końca września mogę za free dowolną ilość razy zmieniać te bilety na inne, na voucher, oddać i odzyskac kasę więc jak coś sie sypnie znowu covidowo czy inaczej to mam wyjście bez strat. A to ważne bo pierwotnie kupowałem bilety przez pośrednika a oni nie mieli opcji zwrotu kasy

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2022 o 15:40, STIFF napisał:

Udało się - voucher za bilety, które kupiłem 2 lata temu - jeszcze przed pandemią w Qatar airways zamieniłem na nowe bilety. Trochę się strachu najadłem jak mi strona QA sypnęła komunikatem, że vouvhery są nieważne. Ale infolinie mają wzorową - Pan stwierdził, że to się często zdarza ale wszystko jest OK. Był nawet tak miły, że zrobił mi nową rezerwację za free. Dodatkowy bonus to, że vouvhery były wystawione w dolarach + dali 10% extra. Dzięki temu "zarobiłem" ponad 2,5k pln :) no i do końca września mogę za free dowolną ilość razy zmieniać te bilety na inne, na voucher, oddać i odzyskac kasę więc jak coś sie sypnie znowu covidowo czy inaczej to mam wyjście bez strat. A to ważne bo pierwotnie kupowałem bilety przez pośrednika a oni nie mieli opcji zwrotu kasy

To może i ja spróbuję coś odzyskać z Ukraińskich linii SkyUp. Jak myślicie, uda się?  :unsure:

Zadowolił bym się wieżyczką z T70.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pochwalę się, a co! ;) Syn mój zdobył wczoraj Poznań i właśnie wraca do domu z tarczą Laureata Olimpiady Historycznej dla Juniorów - 18 miejsce na 61 uczestników finału. :)
Dzięki temu pójdzie sobie do dowolnego LO w Polsce czyli do… najbliższego - 7 minut od domu. :biglol:

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, RedSasza napisał:

Pochwalę się, a co! ;) Syn mój zdobył wczoraj Poznań i właśnie wraca do domu z tarczą Laureata Olimpiady Historycznej dla Juniorów - 18 miejsce na 61 uczestników finału. :)
Dzięki temu pójdzie sobie do dowolnego LO w Polsce czyli do… najbliższego - 7 minut od domu. :biglol:

Gratulacje! :thumbup:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, STIFF napisał:

młody zdobył wczoraj zółty pas karate - poszedł robić biały ale wyszedł z żółtym :)

jutro pierwsze zawody

No to teraz w domu - powiedzenie "kto tu rządzi? Leon czy dzeciaki?" przestało mieć znaczenie :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...