Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Teges na dziś, po tygodniu ciężkich zmagań mój silnik odpalił wygląda teraz tak po maską

Szkoda , że upały się skończyły.... :mrgreen:

AK

 

Andrzej szykuj dla mnie miejsce na serwisie, na jakąś naprawę gwarancyjną :roll: :mrgreen: Cos skrzynia i dyfer huczy :twisted: da radę :?: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej szykuj dla mnie miejsce na serwisie, na jakąś naprawę gwarancyjną Cos skrzynia i dyfer huczy da radę

Do Krk bliżej..... :mrgreen:

AK

Tam mnie już nie lubią :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem śmiercionośną i ponoć niezdawalną statystyke na SGH!
to chyba strasznie sie poziom studentow obnizyl, bo statystyka w SGH to nigdy nie bylo wielkie halo :mrgreen: jakby co, ja bylem zwolniony z egzaminu :twisted: oraz strasznie Ci zazdroszcze, bo SGH to byl najpiekniejszy okres mojego zycia i czasami tam zagladam jeszcze, zeby posiedziec sobie na wykladach i na zdrowe cielska popatrzec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Zaliczyłem śmiercionośną i ponoć niezdawalną statystyke na SGH! I to za pierwszym podejściem!

 

Szczere gratulacje!!

 

to chyba strasznie sie poziom studentow obnizyl, bo statystyka w SGH to nigdy nie bylo wielkie halo jakby co, ja bylem zwolniony z egzaminu

 

ba, nie Ty jeden twierdzsz, że "za komuny to było dobrze"...

BTW miło że przestawiłeś się z nazwy SGPiS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Zaliczyłem śmiercionośną i ponoć niezdawalną statystyke na SGH! I to za pierwszym podejściem!

gratuluje :wink:

jeszcze niedawno myślałem nad pójściem ( moim zdaniem ) na najlepszą uczelnie w kraju czyli SGH, no ale okazało się że dal mnie tam za wysokie progi na dzienne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba strasznie sie poziom studentow obnizyl, bo statystyka w SGH to nigdy nie bylo wielkie halo

 

A to akurat potwierdzę. Straszyli mnie tą statystyką (i ekonometrią zresztą też), straszyli, a tymczasem okazało się to zrozumiałe i "normalne". Dużo gorszy był trzeci semestr matematyki :twisted:.

 

ba, nie Ty jeden twierdzsz, że "za komuny to było dobrze"...

BTW miło że przestawiłeś się z nazwy SGPiS...

 

Ależ nam się tu trafił mistrz ciętej riposty :roll: :twisted:.

 

Idź kolego do książki od statystyki, szkoda czasu na forum. W firmach potrzeba teraz absolwentów dobrych uczelni do trudnych zadań (robienie ksero, archiwizacja dokumentów i takie inne ambitne zadania); zrobisz magistra, zgłoś się - coś Ci foreks u siebie znajdzie. A jak nie, to ja mu pomogę :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta hyba raczej kogo siem zna :P

 

Bońćmy realistami..

Czasy siem zmieniły! teras takie żeczy to tylko w żondzie i administracji póblicznej.. ;)

A jak siem kase hce zarabiać to siem tamnie robi.. :roll: No hyba, że jakiś "wały".. ale to raczej krutkoterminowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten łysy to Ty?
Czytaj komentarze :P Ten Łysy to tata, ten z włosami to ja.

 

filester, Wrażenie tegesowe. Jednak bałem się wyłączyć kontrole trakcji, bo miałem wrażenie, że niewiele trzeba, żeby zaorać trochę trawy :P

Za to przyśpieszenie nieziemskie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...