Skocz do zawartości

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?


Janusz Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja myślałem, że to taki tiuning :mrgreen::mrgreen::mrgreen: wycieraczki na sztorc.

 

ta...... wiejski tjuning :mrgreen:

 

To ktoś musiał na niezłej bani to ustawiać :)

 

jeździć na bani? fuj coż Ty wygadujesz :mrgreen:

 

 

Czysty zbieg okoliczności dwa ujęcia i wycieraczki w tej samej pozycji (prawie) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coraz bardziej mi sie klaruje ze 07.01.2006 pojade na SJS (jak sie da zaplacic na miejscu to chetnie bym startowal). Aflinta pisal cos o zbiorce na BP na Al. 29 listopada (to BP za krzyzowka z ul. Bora Komorowskiego w strone wawy). Auto bede mial puste, tak wiec miejsca wolne. A wogole o ktorej ta zbiorka? i o ktorej SJS sie zaczyna?

 

Ps. Moze sie okazac w ostatniej chwili ze mi wyjazd nie wypali, wiec osoby ktore by chcialy sie ze mna zabrac, narazie nie moga na mnie liczyc na 100% :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozwolę sobie zacytować (mam nadzieję, zę to nie była tajemnica ;) ):

Witam Was serdecznie

Na wstępie bardzo mi miło że się zdecydowaliście.

 

Sam harmonogram będzie wyglądał następująco:

 

10.00-10.30 Rozpoczęcie spotkania, krótkie szkolenie wstępne

10.30-12.30 Elementy szkolenia, ćwiczenia wstępne, rozgrzewka

12.30-15.30 Jazdy po torze, zawody

 

To spotkanie nie będzie SJS’em do którego przywykliście. Oczywiście na torze będzie AL oraz jeden z naszych nowych instruktorów. Nie będzie to klasyczne szkolenie a raczej miła zabawa. Część wstępna/szkoleniowa będzie rozgrzewką i przypomnieniem tego co najważniejsze. Tu nie będzie podziałów na I i II stopień a ćwiczenia będą uniwersalne więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pomimo iż nie będzie to szkolenie Ci którzy znają AL wiedzą, że bardzo chętnie dzieli się on swoim doświadczeniem.

 

Warto jednak pamiętać, iż będzie to bardzo luźne spotkanie w którym ograniczona będzie całość okołotorowa. Stąd też znacznie niższa cena. Ale przecież w jeździe po torze najprzyjemniejsza jest… jazda po torze J

 

Co do formy płatności, to wszystko wygląda identycznie jak przy normalnych szkoleniach. Prosimy więc o dokonanie przelewu na konto SJS najpóźniej do 31 grudnia br. Dokonanie wpłaty jest dla nas wówczas ostatecznym potwierdzeniem udziału w spotkaniu. Koszt to 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nawet ktoś od nas z forum wygrał przejażdzkę

 

Wielkopolanin, oczywiście...? :twisted:

 

* * * * *

 

Jeśli o mnie chodzi - tak, jak zapowiadałem wcześniej, jestem w sobotę na torze czysto lansersko-towarzysko. Pewnie po 12. - wcześniej niestety nie dam rady. Służba nie drużba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...