Skocz do zawartości

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?


Janusz Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio na trasie Miedziana -> W-wa az cztery, wrogo nastawione, patrole napotkalem.

 

Wcześnie rano?

 

Raczej ok. 16-ej

 

 

Janki - Miedziana spokojnym tempem poltorej godz.

 

 

:?: :?: :?: Spokojnym tempem?!?!?

 

yhy :) Tempem jednostajnym (ok. 120km/h), nie liczac obwodnicy miejscowosci na litere B, gdzie stosuje mnoznik predkosci x 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ok. 16-ej

 

No właśnie popołudniami dużo ich ta, wcześnie rano nie widizałem jeszcze więcej jak jednego patrolu w stalych miejscach. ALe rzeczywiscię bardzo się pogorszyło, prze dwa lata wcześniej ani jednego nie widziałem.

 

 

yhy Tempem jednostajnym (ok. 120km/h), nie liczac obwodnicy miejscowosci na litere B, gdzie stosuje mnoznik predkosci x 2

 

 

Jakoś starsznie usto musiało być. Ja ostanio w nocy (ok 4:30) do samych Kielc się przebijałem ze 2h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wodnik napisał/a:

No to chyba lista przedstawia się następująco:

 

1. Kwiatek (czyli mła z kuzyneczką )

2. Azrael

3. Adi555 (dwie osoby, ale czy dwa samochody?)

4. JotEn

5. MarcinJ (dwie osoby, ale jedno auto)

6. Norveg

7. kolga Tytus

8. wodnik

 

 

9. Oscar A.

 

 

Ładna kawalkada się szykuje :mrgreen:

 

 

 

To chyba pierwszy pojadę żeby z chłopakami rozmawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Janki - Miedziana spokojnym tempem poltorej godz.

 

 

:?: :?: :?: Spokojnym tempem?!?!?

Kuba, przecież my jak jechaliśmy w czerwcu na Miedzianke z Ozem to jechaliśmy wmiere spokojnym tempem...... tylko podczas wyprzedzania się dawało w palnik ostro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janki - Miedziana spokojnym tempem poltorej godz.

 

 

:?: :?: :?: Spokojnym tempem?!?!?

 

Przy konserwatywnych raczej ustawieniach, MapSource pokazuje czas Janki - Miedziana;

- 1:48:31 przez Końskie

- 1:43:28 siódemką

:arrow: domiedzianej0qx.th.jpg

 

Więc 1,5h to nie szok... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... a gdybysmy zorganizowali SUBARU POD NAPIECIEM (akcja dla Oskara) 6 stycznia - to co powiecie na to zebyscie przyjechali dzien wczesniej do Krakowa? poszukamy wam jakiegos taniego noclegu w Krakowie lub Kielcach, mozemy zorganizowac impreze... i 7-ego pojedziemy na SJS? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to niezła myśl!

 

Można zintegrować ekipę krakowską z warszawską (dla ekipy warszawskiej: warszawską z krakowską ;)), a przy okazji pomóc chłopakowi.

 

Co wy na to? Koszty niewielkie, a korzyści dla chłopaka... Niemożliwe do obliczenia..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to? Koszty niewielkie, a korzyści dla chłopaka... Niemożliwe do obliczenia..?

 

Sa rzeczy bezcenne... za wszystkie inne zaplacisz karta MasterCard :wink:

 

Mysle, ze taki gest nalezy do tych pierwszych... wiec spakujcie sie dzien wczesniej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... a gdybysmy zorganizowali SUBARU POD NAPIECIEM (akcja dla Oskara) 6 stycznia - to co powiecie na to zebyscie przyjechali dzien wczesniej do Krakowa? poszukamy wam jakiegos taniego noclegu w Krakowie lub Kielcach, mozemy zorganizowac impreze... i 7-ego pojedziemy na SJS? :twisted:

 

Panowie, akcja to szczytna - jeśli uda mi się odebrać samochód i go zarejestrować, oraz załatwić parę innych drobiazgów, jest szansa, że się dołączę. Przeszkadza mi w całym tym projekcie fakt, że mój samochód będzie niedotarty, a więc ja nie skorzystam z "double dip" w postaci wizyty w CK Krakowie i na SJS-ie. A jechać tak do samego Krakowa - fajnie, ale droga to dość impreza (paliwo + hotel + nocny patrol :twisted: i tysiaka nie ma)...

 

Ale powiem tak: nie tracę nadziei. W okolicach 3-4 stycznia powinienem być w stanie dać konkretną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, spokojnie mozesz jechac na SJS... bo na sliskiej nawierzchni w 2,5 litra to nawet 3000 nie bedziesz musial przekraczac i bedziesz latal bokami... taki SJS Ci dobrze zrobi... a nawet jak nie - to mozesz jechac jako widz... a nawet jak nie... to nocleg Ci znajdziemy tani, Krakow nie jest duzy wiec duzo nie spalisz... wiec zmiescisz sie kilku stowach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, spokojnie mozesz jechac na SJS... bo na sliskiej nawierzchni w 2,5 litra to nawet 3000 nie bedziesz musial przekraczac i bedziesz latal bokami... taki SJS Ci dobrze zrobi... a nawet jak nie - to mozesz jechac jako widz... a nawet jak nie... to nocleg Ci znajdziemy tani, Krakow nie jest duzy wiec duzo nie spalisz... wiec zmiescisz sie kilku stowach :twisted:

 

Ja wiem, że już o tym pisali, ale nie chce mi się szukać, bo ten wątek długi się zrobił: ile kosztuje cała wizyta na SJS-ie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie: w ciągu najbliższych 1.5 tygodnia ma się sporo wyjaśnić w moich planach/finansach. Może się okazać tak, że nie będzie problemu. Może się też tak okazać, że z bólem serca będę sobie musiał darować... :roll: Powtarzam: dajcie mi czas do 3-4 stycznia - to nie jest wybieg, a realna ocena sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...