Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aż tak źle było? :)

 

 

podobno dramat, najlepsi byli we wtorek i czwartek :roll:, czyli wychodzi na to , że Alex który przecież jeżdzić nie umie :twisted: , a był najlepszy , to jaki inni poziom prezentowali :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

To teraz ja zdam krótką relację. Mniejsza o jazdę i efekty, mnie się podobało:D Mimo że czekania rzeczywiście było duuużo, to i tak było śmiesznie. I zgadzam się - mata poślizgowa wcale nie jest poślizgowa. Zresztą Leszek Kuzaj przy pierwszym przejeździe skomentował "Co, nie możesz wyłączyć kontroli trakcji?" I tak niestety mam - bez wydłubania nie da rady :mrgreen:

 

Mam tylko żal do organizatorów - miały być kanapki, a postawili tylko kanapy :? A w zamkniętym namocie był catering! :evil: Całe szczęście, że jedli z wiatrem, to nie drażniły nas zapachy :D

 

Pozdrowienia dla zenta i wiewióra - bardzo miło było spotkać :D Od razu zareagowali na świniaka na lusterku :Dgrizus - Ty aspołeczniku! Nic się nie przyznałeś :P Ale i tak Cię pozdrawiam, ale jeszcze bardziej Twoją przemiłą towarzyszkę :D Miałyśmy ten sam problem... :?

zento - czy udało Wam się nagrać przejazdy przed padnięciem baterii? I mam dla Ciebie niezbyt miłą wiadomość: ruch po okręgu nagrali bez dźwięku, więc będą powtarzać jutro - przykro mi, ale myślę, że to odwet za to, że nas z Kasią i Alą wyprosili z kręgu :twisted:

Ala - Ciebie też pozdrawiam - widziałam świnkę na lusterku. Napis "gaz w posadzkę" mnie położył na łopatki :D I nie ma się co prześmiewać, może Ala uczy sie ogarniać subarkę, ale za to motocykle crossowe nieźle ogarnia - podobno ma 8 miejsce w mistrzostwach Polski :shock:

 

-- Pt sie 12, 2011 8:11 pm --

 

Premo - zawiodłeś nas. Jeszcze do końca pierwszej próby mieliśmy nadzieję, że dobijecie. Szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć z tego co czytam to ALEX jest naszym pewniakiem :)

 

 

właśnie przed chwilą skończyłem rozmowe z jednym z jurorów :wink: :twisted: , i powiedział wprost , Alex z całego tygodnia i wszystkich zawodników był , zdecydowanie najlepszy :shock: :idea:

Mam nadzieje że przejdzie dalej , a wtedy tydzień w Kielcach szalejemy :twisted:

 

 

:oops::D

Chyba sobie drinka szczelę :mrgreen:

P.S. Na pewno był trzeźwy? Domyslam się, że tym jurorem był Leszek ewentualnie Wojtek. Chyba że Dorota też po nocach do Ciebie dzwoni :?: :!:

 

-- 12 sie 2011, o 20:07 --

 

Mam tylko żal do organizatorów - miały być kanapki, a postawili tylko kanapy

Trzeba było tak jak ja, być na diecie Marlborowej :!: :mrgreen: Zobacz ile fajki mają kalorii - fotka gdzieś powyżej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grizus - Ty aspołeczniku! Nic się nie przyznałeś Ale i tak Cię pozdrawiam, ale jeszcze bardziej Twoją przemiłą towarzyszkę Miałyśmy ten sam problem...

 

Hmm ciekawe :D Jaką moją przemiłą towarzyszkę ?? :) No i jaki problem :P ?? jeżeli ta część Twojej wypowiedzi w ogóle była skierowana do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że Dorota też po nocach do Ciebie dzwoni :?: :!:

 

Zabroniełem po 20.00 , bo żona by sie mogła dowiedzieć :mrgreen: , ale w ciągu dnia, normalnie mi żyć nie daje, bede musiał złożyć doniesienie o molestowanie :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruch po okręgu nagrali bez dźwięku, więc będą powtarzać jutro

 

No w mordę jeża myślałem, że się do zwiastuna załapię :evil:

 

 

ALEX Twój sposób się sprawdza. Ja przeżyłem na 1 bułce i 30 szt. zielonych LD. Dało radę.

Biedna Czarna mamba jadła suchy chleb :mrgreen:

 

Co do śliskości maty to w czwartek dla większości ta śliskość była za duża. Gość w volvo o mało nie wydzwonił w wóz realizatorki.

 

Than_Junior, normalnie jestem zawiedziony. Samochód mam ze świnią na lusterku i świnią z nickiem na tylnej klapie. Trzeba było się zdekonspirować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grizus - Ty aspołeczniku! Nic się nie przyznałeś Ale i tak Cię pozdrawiam, ale jeszcze bardziej Twoją przemiłą towarzyszkę Miałyśmy ten sam problem...

 

Hmm ciekawe :D Jaką moją przemiłą towarzyszkę ?? :) No i jaki problem :P ?? jeżeli ta część Twojej wypowiedzi w ogóle była skierowana do mnie :)

 

 

Oj, to przepraszam :oops: , to widocznie nie Ty mi wpadłeś w oko :lol:

 

-- Pt sie 12, 2011 9:25 pm --

 

ruch po okręgu nagrali bez dźwięku, więc będą powtarzać jutro

 

No w mordę jeża myślałem, że się do zwiastuna załapię :evil:

 

 

ALEX Twój sposób się sprawdza. Ja przeżyłem na 1 bułce i 30 szt. zielonych LD. Dało radę.

Biedna Czarna mamba jadła suchy chleb :mrgreen:

 

 

Hmm, zento, nie zdradzaj mnie... To miało udawać kanapki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miało udawać kanapki :mrgreen:

 

A ostrzegałem, żebyś nie liczyła na jedzenie od organizatorów :P

 

Nawet chciałam kupić coś do zjedzenia na Bliskiej, zgodnie z radą, ale jak zwykle się spóźniłam i nie było już czasu na kanapki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to przepraszam , to widocznie nie Ty mi wpadłeś w oko

 

może i ja :P bo w sumie byłem z dziewczyną tam ale ona z nikim nie rozmawiała , byliśmy tam na chwilę nikt z nas nie brał udziału w programie, no ale może wyczuwałaś z nią jakiś wspólny problem na odległość :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to przepraszam , to widocznie nie Ty mi wpadłeś w oko

 

może i ja :P bo w sumie byłem z dziewczyną tam ale ona z nikim nie rozmawiała , byliśmy tam na chwilę nikt z nas nie brał udziału w programie, no ale może wyczuwałaś z nią jakiś wspólny problem na odległość :D ??

 

Zbieżność aut :mrgreen: zasugerowałam się Twoim zdjęciem w podpisie. Te białe wszystkie takie podobne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to przepraszam , to widocznie nie Ty mi wpadłeś w oko

 

może i ja :P bo w sumie byłem z dziewczyną tam ale ona z nikim nie rozmawiała , byliśmy tam na chwilę nikt z nas nie brał udziału w programie, no ale może wyczuwałaś z nią jakiś wspólny problem na odległość :D ??

 

Zbieżność aut :mrgreen: zasugerowałam się Twoim zdjęciem w podpisie. Te białe wszystkie takie podobne :lol:

 

tak podejrzewałem :D Ale z tego co pamiętam to tam startowało renault megane coupe a ja mam w podpisie volkswagena scirocco :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to przepraszam , to widocznie nie Ty mi wpadłeś w oko

 

może i ja :P bo w sumie byłem z dziewczyną tam ale ona z nikim nie rozmawiała , byliśmy tam na chwilę nikt z nas nie brał udziału w programie, no ale może wyczuwałaś z nią jakiś wspólny problem na odległość :D ??

 

Zbieżność aut :mrgreen: zasugerowałam się Twoim zdjęciem w podpisie. Te białe wszystkie takie podobne :lol:

 

tak podejrzewałem :D Ale z tego co pamiętam to tam startowało renault megane coupe a ja mam w podpisie volkswagena scirocco :P

 

Widzisz? Mówiłam, że podobne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, zapomnialem pozdrowic oczywiscie Alexa (ktory jechal super!) i joanne7f :)

 

Co zas do kanapek: czyzby panowie z TVNu tego dnia zapomnieli Wam o tym powiedziec? Wydawalo mi sie, ze w inne dni kanapki byly dla wszystkich?? :?

 

W ogole nalezy podkreslic cos, co dla mnie nie bylo takie jasne zanim to zobaczylem na miejscu: jesli ktos chce sobie po prostu pojezdzic, to powinien sie wybrac na jakies RallySprinty, KJSy i inne pojezdzawki. Tutaj to jest na prawde tylko konkurs i telewizja i walka o nagrody, nieraz wymagajaca niemalych poswiecen ;)

 

Ale mysle, ze nawet mimo czasem ostrych komentarzy, atmosfera panowala na tyle mila, ze chocby dla jej samej warto przyjechac, nawet jako widz :) Czy uczestnicy sie ze mna zgodza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz, która mi się nie podobała to ... moje pseudowystępy :mrgreen:

W czwartek była fajna grupa ludzi. Praktycznie z każdym się pogadało. Szalona Ala z przekombinowanego subaraka to pozytywna osoba i baaaardzo ubarwiła dzień. Po prostu ma chyba inne podejście do tematu niż my :)

Irek i jury nie gwiazdorzyli. Można było pogadać bez oporów.

Co do ostrego oceniania przez Leszka Kuzaja to taki kubeł zimnej wody zdecydowanie niektórym się przyda. Szczególnie tym, którym ... wydaje się, że umieją jeździć 8)

Teraz już wiem ile trwa nakręcenie 20-30 min programu i że nogi od tego bolą najbardziej :lol:

Filmiki z występów Czarnej mamby i mnie będą po weekendzie.

 

Edit: Oczywiście chłopaki z SJS i SPRT, którzy byli dosłownie wszędzie też wprowadzali pozytywny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zas do kanapek: czyzby panowie z TVNu tego dnia zapomnieli Wam o tym powiedziec? Wydawalo mi sie, ze w inne dni kanapki byly dla wszystkich?? :?

 

Ale mysle, ze nawet mimo czasem ostrych komentarzy, atmosfera panowala na tyle mila, ze chocby dla jej samej warto przyjechac, nawet jako widz :) Czy uczestnicy sie ze mna zgodza?

 

Właśnie powiedzieli, że catering jest niestety dla ekipy, bo wprowadzono cięcia w budżecie ;-) Ale rzeczywiście atmosfera była bardzo miła :D Irek się starał rozładować nasze nerwy i to było bardzo miłe. Bardzo sympatycznie rozmawiało się z uczestnikami. Nie rozumiem tylko, dlaczego chłopak z Białegostoku nie chciał zatańczyć z Dorotką cza-czy :lol: Jurorka naprawdę była baaardzo zawiedziona :mrgreen: Oczywiście ekipa sjs jak zwykle stanęła na wysokości zadania - porady przed jazdą i umilanie czasu w przerwach - bezcenne :lol:

 

zento czekam z niecierpliwością na filmiki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się.., Moja żona w czarnym twingo zawładnęła wczoraj płytą poślizgową.. :mrgreen: Pachołki fruwały a jury w końcu zostało mocno rozbawione :),, Los niestety chciał zebym w przerwach, ucząc żonę zawracania, rozciągnął linkę i popsuł nieco rękaw. :evil: no nic, żona wróciła zadowolona, ja z resztą też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/g/853/dsc07805.jpg/

LORDSEQ: niezłe to było jak Leszek z twoją żoną na pokładzie instruując wszystkich jak J-turn zrobić prawie strzelił dacha (ja widziałem jak oba koła się oderwały...)

Było fajnie.. tylko opony dostały po tyłku znacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/g/853/dsc07805.jpg/

LORDSEQ: niezłe to było jak Leszek z twoją żoną na pokładzie instruując wszystkich jak J-turn zrobić prawie strzelił dacha (ja widziałem jak oba koła się oderwały...)

Było fajnie.. tylko opony dostały po tyłku znacznie

Właśnie w tym czasie dobiegałem do placyku manewrowego ( nie dałem rady zrobić fotki :| ) :) Wiem tylko, że po tej lekcji wszyscy nabrali nowych sił. Atmosfera naprawdę super. Pozdrawiam wszystkich uczestników. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wszystkim obecnym uczestnikom przygotowane próby leżały i dały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Przejazdy przez płytę poślizgową nie były najłatwiejsze ale właśnie o to chodzi żeby się sprawdzać w trudnych warunkach. Miło było oceniać te popisy:)

 

Dzięki tym kilku przejazdom zdałem sobie sprawę z braków w wyszkoleniu, chociaż ani razu nie straciłem panowania nad samochodem.

Nadal jednak twierdzę, że umiem jeździć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jednak twierdzę, że umiem jeździć

 

Eeee wydaje Ci sie :P

 

PS czy komus udalo sie przejechac cale pol tej okraglej plyty poslizgowej bokiem? Bo ja zawsze mialem za duzo trakcji i mnie wciagalo do wewnatrz (zreszta moze widzieli niektorzy...?), a potem juz po zawodach :P

 

Wydaje mi sie, ze trzecia serie trzebaby tam nakrecic w zimie na sniegu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...