Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sie bardzo ciesze i gratuluje , moja wątroba i żona , mniej

Wiem :mrgreen:

 

ekipa "pomponiar" będzie cię oczywiście wspierać

No myślę :!: :wink:

 

jakie dwa piętra. Cały hotel :!:

Jeszcze raz dzieki :mrgreen:

 

Zreszta, za to jak straszliwie katowales tego STI, to Ci sie nalezy Cud, ze ten samochod w ogole odjechal o wlasnych silach!

Laweta czekała zaraz za bramą lotniska :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję, dziękuję.... chyba, że ktoś zrobił sobie ze mnie niezły żart. :)

Nie poznałeś mnie po głosie :shock: :twisted: :wink:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALEX, szczere gratulacje 8) :mrgreen:

Dlaczego te Kielce są tak daleko, w ogóle z tego 3city to tylko do Szwecji blisko i to promem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes!!! Dzwonili pół godziny temu z TVN Turbo. Udało się :!: :mrgreen:

No to trzeba rezerwować piętro w hotelu, bar musi uzupełnić zapasy :mrgreen:

Gratki 8) ale to bylo do przewidzenia 8) :mrgreen:

Oczywiscie ja sie pojawie, znowu w charakterze osobistego fotografffa, wiec prosze i dla mnie zaklepac pokoik, albo jakie krzeselko w barze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze komuś się udało tylko zapomniał się pochwalić? :mrgreen:

No właśnie. Co z resztą?!

Próbowałem się dowiedzieć czegoś więcej na temat swoich przyszłym "przeciwników", ale niestety bezkutecznie.

 

Acha. Mam już oficjalne potwierdzenie, że mój awans nie był dobrym dowcipem kolegów z Forum. :P

 

Szczególnie spodobała mi się ta część mail'a

"Acha, no i w tej części jeździmy już na samochodach zapewnionych przez nas - wszyscy na takich samych. Po drodze do zwycięstwa, czeka Was Lamborghini Gallardo, Porsche 911, Nissan GT-R i wiele, wiele innych atrakcji!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chyba czas coś napisać i zacznę od podziękowań dla Dyrekcji Forum Subaru, za szybkość przekazywania informacji bo jak dla mnie jest to jedyne forum na którym można się dowiedzieć gdzie w koło "nas" odbywają się jakieś imprezy z czego najczęściej korzystam już od ponad 4 lat. I tak było w tym przypadku dowiedziałem się że jest II Edycja programu w TVN Turbo i jakoś udało się zakwalifikować do pierwszej 100, pojechałem pobawiłem się i wczoraj dowiedziałem się że jestem w finałowej 8 :D więc szanowne Forum DZIĘKUJĘ !!! bo to też wasza zasługa że dowiedziałem się o tej imprezie.

 

ALEX mam nadzieję że powalczymy nie tylko na torze ale i w hotelu :lol:, liczę na super zabawę i niezapomniane wrażenia, co podobno mamy zapewnione :twisted:

 

Pozdrawiam

Krzynio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drodze do zwycięstwa, czeka Was Lamborghini Gallardo, Porsche 911, Nissan GT-R i wiele, wiele innych atrakcji!"

 

Jako ze jestem insiderem to uchyle rabka tajemnicy :mrgreen:

 

camel-racing.jpg

 

-- 25 sie 2011, o 15:49 --

 

krzynio, ach to Ty byles z ta Mazdziara! :) Powtorze jeszcze raz, wirtualnie: super wozidlo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzynio, ach to Ty byles z ta Mazdziara! :) Powtorze jeszcze raz, wirtualnie: super wozidlo!

Nom dzięki, madzia jest pełnoletnia ale jeszcze daje rade co niektórych zadziwić, staram się aby trzymała się kupy jak najdłużej, bo szkoda, jest ich coraz mniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chyba czas coś napisać i zacznę od podziękowań dla Dyrekcji Forum Subaru, za szybkość przekazywania informacji bo jak dla mnie jest to jedyne forum na którym można się dowiedzieć gdzie w koło "nas" odbywają się jakieś imprezy

 

Już nie przesadzaj... każde szanujące się forum ma dział gdzie można się ustawiać na eventy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX mam nadzieję że powalczymy nie tylko na torze ale i w hotelu , liczę na super zabawę i niezapomniane wrażenia, co podobno mamy zapewnione

Gratuluję!!! Super towarzystwo się szykuje! Gwarantuję Ci, że walka będzie ciężka i do ostaniego.... Szczególnie w hotelu :mrgreen:

Swoją obecność zapowiedział między innymi słynny tenor z Nowego Sącza. Oj będzie się działo :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzynio, czy to nie Tobie przypadkiem Wojtek Chuchała powiedział po pierwszym przejeździe:

"Spod maski syczy ale nic z tego nie wynika" :mrgreen:

Jak widać bardzo się mylił :twisted:

Gratulacje

Hahah tak ale na pierwszym przejechałem efektywnie a oni chcieli efektownie :lol:

 

-- 25 sie 2011, o 18:17 --

 

Gratuluję!!! Super towarzystwo się szykuje! Gwarantuję Ci, że walka będzie ciężka i do ostaniego.... Szczególnie w hotelu :mrgreen:

I to lubię, już mnie zaczyna głowa boleć :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...