Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

"Ups... Tu nie ma nic do oglądania. Albo nie masz dostępu do zdjęć, albo pod tym adresem internetowym po prostu nie ma żadnych zdjęć. Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielem albumu, aby uzyskać dostęp."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

CZĘŚĆ 3 :twisted: pt.: "Obiekt nieznany"

 

Patrząc na brak umiejętności kolejnych zawodników ( tylko jeden zawodnik był godny mojego czasu :P ) nagle coś zwróciło moją uwagę. Jakiś niezidentyfikowany obiekt poruszający się po głównym najszerszym pasie startowym , lecz było to daleko by dokładnie ocenić co to za pojazd . Także postanowiliśmy z moją dziewczyną zostawić tą nudną imprezę i wyruszyć by rozpoznać ten interesujący obiekt . O tyle interesujący że kształtem przypominał lamborghini ale miał z tyły takie dwa srebrne "tunele" jak veyron. Nie miałem okazji nigdy zobaczyć veyrona także przyśpieszyłem kroku i zbliżałem się coraz bliżej celu. Po 10 minutach :D marszu już byłem pewny moim oczom ukazał się on :

 

2.jpg

 

1.jpg

 

ARRINERA każdy chyba już słyszał o tym Polskim supersamochodzie :D

 

Podekscytowany zrobieniem szpiegowskich zdjęć postanowiliśmy podejść bliżej , no ale skończyło się na tym że zostaliśmy zauważeni przez prezesa firmy produkującej ten samochód no i po krótkiej ale bardzo miłej rozmowie o samochodzie zostaliśmy poproszeni o nie filmowanie ani nie robienie zdjęć.

 

No i na konie filmik :P Przyczyną obecności tego samochodu w Ułężu był film reklamowy który właśnie tam postanowili wykonać :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=c_YaGV99e5s&hd=1 KLIKNIJCIE WEŹCIE NA NAJWIĘKSZĄ ROZDZIELCZOŚĆ I ZOBACZCIE JAKĄ MIELI FAJNĄ HELKOPTEROKAMERĘ :D KTÓRĄ LATALI ZA SAMOCHODEM I FILMOWALI GO :D

 

-- Cz sie 11, 2011 8:14 pm --

 

"Ups... Tu nie ma nic do oglądania. Albo nie masz dostępu do zdjęć, albo pod tym adresem internetowym po prostu nie ma żadnych zdjęć. Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielem albumu, aby uzyskać dostęp."

 

TERAZ JUŻ POWINNO DZIAŁAĆ, TAK ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Fotograf - ma Pani rękę do "focenia" :!: Piszę serio!

Dziamkuję :oops::D :wink:

 

Szkoda, że nie mogłam zostać do końca... :roll: :( :wink: Ale za to zdążyłam na Służewiec tuż przed rozpoczęciem przejazdów :idea::mrgreen:

 

I jak poszła 3 próba? Jury znowu zachwycało się Twoim przejazdem? :twisted: 8)

 

Asiu,

 

Nie tylko Jury... ;) Ja również. hehehe

 

 

Dziękuję raz jeszcze za możliwość przechowania u Ciebie w Subru moich gratów.

Pozdrawiam serdecznie Joanne i Alexa spotkanych we wtorek na lotnisku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu,

Nie tylko Jury... ;) Ja również. hehehe

Jestem pewna że był show :twisted: 8)

Świetny był ten drugi przejazd 8)

 

Dziękuję raz jeszcze za możliwość przechowania u Ciebie w Subru moich gratów.
Bardzo się cieszę, że mogłam Wam pomóc, szkoda tylko że nie do samego końca... :roll: Oczywiście polecam się, a właściwie Wiśnię :mrgreen: na przyszłość :wink:

 

Pozdrawiam serdecznie Joanne i Alexa spotkanych we wtorek na lotnisku :mrgreen:
Odpozdrawiam serdecznie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarliśmy z wiewiórem do domu. Próbowaliśmy dzielnie reprezentować forum z Czarną Mambą, ale forek to diabelsko stabilny samochód nawet na polewanej macie poślizgowej.

Były 3 próby - dwie miały być efektowne a trzecia efektywna. Oczywiście ja przejechałem 2 pierwsze efektywnie, a w trzeciej przestrzeliłem matę poślizgową w kształcie okręgu i nazbierałem masę słupków. 3 wyszła mi efektownie :mrgreen:

Jak to podsumowali Leszek Kuzaj i Wojtek Chuchała: "Gdyby w tej próbie punktować ilość zebranych pod samochód pachołków, to wygrałbyś bezapelacyjnie" :mrgreen:

I jeszcze jeden cytat z Leszka Kuzaja. Głos w słuchawce w czasie jazdy "Wyłącz kontrolę trakcji"

- Ale ja nie mam kontroli trakcji

- To w takim razie perfekcyjnie ją symulujesz :mrgreen:

 

Dzięki wielkie za super serię fotografii mojego pierwszego przejazdu (bordowy forek). Fotka 252 i niech ktoś powie że forek słabo hamuje :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grizus, a Premo i Pinosz dzisiaj nie byli? :roll:

 

Nie byli.... :evil: Wszystko przygotowane ale wczoraj mały obudził się z gorączką i cały misterny plan.... w picdu

Trudno.... Pintosz odbije sobie w Tańcu z gwiazdami :wink:

 

Ech... ja cały dzień kciuki trzymałam :mrgreen:

 

Szkoda, ale wiadomo co najważniejsze... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grizus, a Premo i Pinosz dzisiaj nie byli? :roll:

 

Nie byli.... :evil: Wszystko przygotowane ale wczoraj mały obudził się z gorączką i cały misterny plan.... w picdu

Trudno.... Pintosz odbije sobie w Tańcu z gwiazdami :wink:

 

 

Uuu ale lipa :cry: szkoda, nie starałeś sie przesunąc np. na dziś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento, grizus, Virus, kurde patrzcie no! Tak to mozna sie nie rozpoznac - ja to ten, ktory z calej ekipy SPRT mial relatywnie najwiecej wlosow na glowie :P (no, nie liczac Wojtka...)

 

 

Szczerze mowiac nie ma sie co zalamywac, ze niektore proby nie chcialy wychodzic tak jak powinny. Te plyty poslizgowe w Ulezu sa bardzo ... malo poslizgowe :roll: Jak ja swoim bialym Legacem probowalem tam cos zmodzic to musialem sie strasznie nameczyc, zeby w ogole samochod wprowadzic w poslizg, a co dopiero ten poslizg utrzymac :!:

 

Generalnie to nie sadzilem, ze nagrywanie programu TV to tyle zachodu. Wspolczuje Wam, ze musieliscie caly dzien glownie stac, ale .... ja tam stalem cale 3 dni :mrgreen:

 

Tegoroczna edycja jednak medzie MEGA 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx, niestety, styl tuningu odzwierciedlal styl jazdy. Jak to skwitowal Leszek:

 

"Masz prawo jazdy?

- no mam

To bardzo Cie prosze wyjmij je i podrzyj tutaj przy nas na kawalki!!!"

 

:twisted:

 

hahahahahah cos mi sie wydaje , że Leszek ma tam wlasnie pelnic rolę , "Kuby Wojewódzkiego" - bez pardonu kosić tych którzy się o to proszą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx, niestety, styl tuningu odzwierciedlal styl jazdy. Jak to skwitowal Leszek:

 

"Masz prawo jazdy?

- no mam

To bardzo Cie prosze wyjmij je i podrzyj tutaj przy nas na kawalki!!!"

 

:twisted:

 

hahahahahah cos mi sie wydaje , że Leszek ma tam wlasnie pelnic rolę , "Kuby Wojewódzkiego" - bez pardonu kosić tych którzy się o to proszą :lol:

nawet jeśli, to i tak chwalił Alexa za najciekawsze przejazdy, więc jak dla mnie spoko 8) :mrgreen:

 

-- Pt sie 12, 2011 5:14 pm --

 

carlos-wrx, niestety, styl tuningu odzwierciedlal styl jazdy. Jak to skwitowal Leszek:

 

"Masz prawo jazdy?

- no mam

To bardzo Cie prosze wyjmij je i podrzyj tutaj przy nas na kawalki!!!"

 

:twisted:

dobre :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plyty poslizgowe w Ulezu sa bardzo ... malo poslizgowe :roll: Jak ja swoim bialym Legacem probowalem tam cos zmodzic to musialem sie strasznie nameczyc, zeby w ogole samochod wprowadzic w poslizg, a co dopiero ten poslizg utrzymac :!:

 

Dokładnie TJ !

 

Ja moim sejem, byłem zaskoczony relatywnie dobrą przyczepnością tej nawierzchni ! Wszyscy mówili ,że jak na lodzie albo śniegu, ale to nie prawda, to było do niczego nie podobne. Żeby postawić auto mocno bokiem musiałem ostro pociągnąć za rękaw co niestety kończyło się na "przegięciu" przez co tylko wciskałem gaz go końca modląc się aby przód wyciągnął...z resztą widać na moich filmikach.

 

Z kolei kiedy starałem się jechac bokiem, ale bardziej zachowawczo , auto bardzo szybko wracało do stabilnej jazdy. Nie mogłem tego wyczuć, a prawdę mówiąc, na śniegu sejem świetnie się odnajduję w takiej jeździe...

 

 

3mam kciuki za resztę forumowiczów - choć z tego co czytam to ALEX jest naszym pewniakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX jest naszym pewniakiem

 

oby... bo już porezerwowaliśmy hotel w Kielcach :lol:

 

Mam nadzieję, że dla mnie również :mrgreen: Ekipa i uczestnicy mają nocleg zapewniony.

 

-- 12 sie 2011, o 18:21 --

 

Tegoroczna edycja jednak medzie MEGA

 

Może coś więcej... :P:mrgreen:

Jak tam zawodnicy z późniejszych dni?

 

Ja moim sejem, byłem zaskoczony relatywnie dobrą przyczepnością tej nawierzchni ! Wszyscy mówili ,że jak na lodzie albo śniegu, ale to nie prawda, to było do niczego nie podobne. Żeby postawić auto mocno bokiem musiałem ostro pociągnąć za rękaw co niestety kończyło się na "przegięciu" przez co tylko wciskałem gaz go końca modląc się aby przód wyciągnął...z resztą widać na moich filmikach.

To samo stwierdzam. Płyta nie była polana w każdym miejscu dokładnie, dlatego był taki efekt. Ja czekałem na deszczyk, ale była tylko żarówa z nieba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męczyłam się strasznie ale w końcu się udało :roll: :mrgreen:

 

fotki z wtorku:

cz 1 :arrow: http://imageshack.us/g/98/418e.jpg/

cz 2 :arrow: http://imageshack.us/g/268/1102p.jpg/

 

tylko musicie sobie kliknąć od najstarszych bo wrzuciłam nie w tej kolejności co trzeba... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć z tego co czytam to ALEX jest naszym pewniakiem :)

 

 

właśnie przed chwilą skończyłem rozmowe z jednym z jurorów :wink: :twisted: , i powiedział wprost , Alex z całego tygodnia i wszystkich zawodników był , zdecydowanie najlepszy :shock: :idea:

Mam nadzieje że przejdzie dalej , a wtedy tydzień w Kielcach szalejemy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...