Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje biały naprawde wygląda rewelacyjne.

 

Mówiłem ,że niebieski i biały najlepiej pasuje do STI 2015( niebieski dla tradycjonalistów,biały dla subaroholików którzy nie chca za bardzo rzucac sie w oczy ,podobnie jak czarny i grafit ;). te 4 kolory najlepsze IMHO

 

ps A chce jak zwykle niewiele ,trwałe auto z boxerem :)

 

 

ps 2 ...  gdybym przesiadł sie kiedyś na boxera innej marki to licze ze nie zostane wyklęty na  forum ;)

Edytowane przez wasz_hugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps A chce jak zwykle niewiele ,trwałe auto z boxerem     ps 2 ...  gdybym przesiadł sie kiedyś na boxera innej marki to licze ze nie zostane wyklęty na  forum

 

wybaczymy ;)

 

vw-kaefer-vw-kaefer-auto-oldtimer-zwisch

 

 

carfit, gratuluje! Niech Ci sluzy :) 

 

 

Odnosnie spojlera, to ja bym sie zdecydowal na wersje BEZ - i pozniej zamontowal jakis subtelny spoiler lip.... chociaz moze Carfit taki?? :) http://www.sti.jp/parts/catalogue/va_wrx/ST96050VV200.html

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps A chce jak zwykle niewiele ,trwałe auto z boxerem     ps 2 ...  gdybym przesiadł sie kiedyś na boxera innej marki to licze ze nie zostane wyklęty na  forum

 

wybaczymy ;)

 

vw-kaefer-vw-kaefer-auto-oldtimer-zwisch

 

 

carfit, gratuluje! Niech Ci sluzy :)

 

 

Odnosnie spojlera, to ja bym sie zdecydowal na wersje BEZ - i pozniej zamontowal jakis subtelny spoiler lip.... chociaz moze Carfit taki?? :) http://www.sti.jp/parts/catalogue/va_wrx/ST96050VV200.html

 

hehe gdybym miał garbusa w takim stanie byloby fajnie ;)

bardziej o gt86 myslałem, bo krótko sie na nia czeka,jest fajnie skonfigurowana no i subaru tez zarobi bo silnik do niej wyprodukuje :)

chyba ze gotówka mi z nieba spadnie to cayman 2,7  981 :yahoo:

co do spojlera powyzej,dla mnie rewelacja i do białego wlasni taki spojler bym chciał(zdecydowanie bardziej dyskretny niz ten fabryczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

spojlera powyzej,dla mnie rewelacja i do białego wlasni taki spojler bym chciał(zdecydowanie bardziej dyskretny niz ten fabryczny)

 

Jak dla mnie to wygląda tak, jakby komuś z Calibry podwędził.

 

dla mnie  biały perla STI na czarnych felgach i ten czarny spojler STI(fajnie gdyby weglowy byl a nie plastikowy) z japonskiej strony wyglada obłednie,klasa i dyskrecja zarazem i z calibra mi tu nie porównywac bo jedno z drugim ma tyle wspolnego co Kangchenjunga z Gubałówką :)

Edytowane przez wasz_hugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dla mnie  biały perla STI na czarnych felgach i ten czarny spojler STI(fajnie gdyby weglowy byl a nie plastikowy) z japonskiej strony

 

to jest full carbon-fibre wiec jest git :) 

 

 

 

Wszystkie odmiany o ile dobrze pamiętam produkuje FHI.

 

Racja. Tylko tych Toyot juz tyle jezdzi (i wiesniacko stuningowanych w dodatku :? ), ze troche wstyd... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie było mój tata pod koniec lat 90 miał piękne AE86 coupe w tradycyjnej pandzie ściągnięte ze szwajcarii.

Było to auto europejskie a nie rozdana przekłada.w tym czasie była tez w Krakowie identyczna AE86 tyle ze coupe/sedan i identycznym kolorze (srebrno czarna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@carfit, Ja Ci nie gratuluję , bo zazdroszczę i dlatego Cie nie lubię. :)

Napisz lepiej jak hamulce , bo ja nie hamowałem ostro.

( inne odczucia  też opisz)

 

No i spóźnione podzękowania dla tego krakowskiego wodzireja, co  mi auto udostępnił, a potem ,cholera- Carfitowi oddał...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Postanowilem, ze czas spojrzec krytycznie na plotki sprzed 3 lat, ktore opisalem w pierwszym poscie tego watku. Zobaczymy ile sie sprawdzilo ;)

 

 

 

No i wydalo sie, jak to Dyzio_d napisal w innym temacie. Nasze podejrzenia, ze WRX zostanie zupelnie wyodrebniony od Imprezy, znajduja potwierdzenie w doniesieniach z Japonii. Zeby dlugo nie zanudzac, oto kilka informacji, ktore mozna znalezc w internecie (oczywiscie wszystkie bez oficjalnego potwierdzenia, dlatego nie nalezy ich traktowac jako faktow!)


:icon_arrow: Subaru Impreza oraz Subaru WRX/WRX STI beda w przyszlosci odrebnymi modelami.

:icon_arrow: Wspolna beda mialy plyte podlogowa, ale w przypadku WRX bedzie ona "radically modified", a rozstal osi bedzie skrocony.

:icon_arrow: Konstrukcyjne WRX bedzie zupelnie inny od Imprezy.

:icon_arrow: Nadwozie bedzie w stylu coupe.

:icon_arrow: Rozmiarowo WRX bedzie niewiele wiekszy od Toyoty Yaris.

:icon_arrow: Przez to wyrazne wyodrebnienie, WRX nie bedzie juz samochodem kompromisowym. Zostana w nim zastosowane najlepsze i najbardziej ekstremalne rozwiazania.

:icon_arrow: WRX ma dostac odswiezony i polepszony S-AWD (cokolwiek to ma znaczyc)

:icon_arrow: WRX zostanie stworzony glownie z mysla o tym, zeby stanowic doskonala baze do wygrywania w motorsporcie.

:icon_arrow: WRX STI ma byc "samochodem wyscigowym z homologacja drogowa"

:icon_arrow: planowany jest silnik 1.6 turbo, byc moze z rozwiazaniem kompresor+turbina

:icon_arrow: moc w WRX ma oscylowac w granicach 270KM, w STI ponad 300KM

:icon_arrow: Planowane jest zaangazowanie w WTCC

:icon_arrow: Planowany jest powrot do WRC icon_exclaim.gif


A teraz dyskutujcie i wyrazajcie zachwyt icon_wink.gif

zrodlo: http://www.motortrend.com/future/future ... index.html

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w aktualnym modelu jest mozliwosc zainstalowania relingow (bagaznika) dachowego (maksymalne obciazenie dachu kg?) albo haka?

Czy sa dostepne informacje:

pojemnosc przestrzeni bagazowej przy złozonym oparciu tylnych siedzen I (VDA)

wysokosc przestrzeni bagazowej mm

szerokosc przestrzeni bagazowej (max) mm

szerokosc przestrzeni bagazowej (min) mm

długosc przestrzeni bagazowej do oparcia tylnego rzedu siedzen mm

długosc przestrzeni bagazowej przy złozonym oparciu tylnych siedzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

albo haka?

WRX STI z hakiem :huh:  :o  :unsure:  :wacko:  


Czy w aktualnym modelu jest mozliwosc zainstalowania relingow (bagaznika) dachowego (maksymalne obciazenie dachu kg?) albo haka?
Czy sa dostepne informacje:
pojemnosc przestrzeni bagazowej przy złozonym oparciu tylnych siedzen I (VDA)
wysokosc przestrzeni bagazowej mm
szerokosc przestrzeni bagazowej (max) mm
szerokosc przestrzeni bagazowej (min) mm
długosc przestrzeni bagazowej do oparcia tylnego rzedu siedzen mm
długosc przestrzeni bagazowej przy złozonym oparciu tylnych siedzen

Tutaj szukaj:

http://www.cars101.com/subaru/wrxsti/wrxsti2015.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...