Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam komentarze to mnie krew zalewa ze nie bylem z Wami - coz Zwierze w serwisie wiec nie bylo jak, ale na nastepne spoty daklaruje pelna gotowosc - stawimy sie w kompelcie :lol:

ADI moje kondolencje. Nawiasem mowiac to obawiam sie ze bede mial taki sam problem jak Ty :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety nie dotarłem, choć miałem wielką chęć. Niestety sami Panowie wiecie, że o Panie też trzeba dbać :wink:

 

Oczywiście że wiemy dlatego nasze subarynki mogły troszkę poszaleć ;)

a tak na marginesie jazda synchroniczna już lepiej wyglądała ;)

 

 

czy doczekamy się zdjęć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale zawiodłem. :( Nastepnym razem... :twisted:

(nie, ja zwariuje bez samochodu :evil: )

 

Na pewno daliście ostro czadu, szkoda, że mnie nie było. :( Jakies fotki może?

 

 

Adi, współczucie pełne... :? Za obrysówki? A volvo to co, nie ma obrysówek w standardzie? Chyba, że mówimy o czym innym...

 

 

 

Kiedy nastepny spot? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam co do zdjęć to się spotkałem z pewnym problemem robiłem foty nie swoją cyfra ustawienie zapisu plików było ustawione nie na JPG ani TIFF lecz na CR2

pierwszy raz spotkałem się z tym rozszerzeniem ani Pfotoshop ani inne programy nie czytają mi tego rozszerzenia, cały czas pracuje nad tym.

 

Co do dowodu rejestracyjnego to został mi zatrzymany przed spotem w ciągu dnia, spieszyłem się i tym musiałem zwrócić uwagę policji na siebie.

Ciekawe argumenty padły ze strony policjantów wspomniane światła obrysowe sa niedopuszczone do ruchu no chyba że pojazd jest dłuższy niż 6 metrów to tak,

nie pamiętam ile Volvo ma długości ale na pewno nie 6m. i brak spryskiwaczy na reflektorach bo musza być przy xenonach. No i te cudowne szybki maja przepuszczalność 21%.

Jedynie co ich strasznie rozczarowało to ze według pomiarów dokręcając motor do 5 tys. Jest 89,5db a nie ponad 96db

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak policja od jakiegos czasu posiada w autach mierniki przepuszczalności światła i maja podstawe do zatrzymania papierow od auta :cry:

 

I glosny wydech???Ale mnie uswiadomiliscie...

Musze jakiegos "zaprzyjaznionego" policmajstra znalezc z aparatura coby sprawdzic przepuszczalnosc moich szyb :roll: no chyba ze ktos z szanownych forumiwiczow dysponuje czyms takim :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko zielonkawe to w większości aut są jak z fabryki wychodzi. Z tego co wiem to nawet najsłabsza folia dyskfalifikuje. Rada to jak cię zatrzymają z ręki to odrazu szyby otwierać może nie zatrybi pan niebieski.

Mnie jak jakiś tam czas temu zatrzymali za prędkość busem w którym były dość mocno przyciemnione szyby przednie to zapłaciłem mandat za przejście przez jezdnie w nieprawidłowym miejscu(50pln bez punktów). Ale fakt to zależy jak się męda trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam co do zdjęć to się spotkałem z pewnym problemem robiłem foty nie swoją cyfra ustawienie zapisu plików było ustawione nie na JPG ani TIFF lecz na CR2

pierwszy raz spotkałem się z tym rozszerzeniem ani Pfotoshop ani inne programy nie czytają mi tego rozszerzenia, cały czas pracuje nad tym.

 

CR2 - to zapis typu RAW - czyli bez kompresji - obraz jest dokladnie taki jaki zostal rzucony na matryce. PS 9.0 CS2 czyta rozszerzenie bez problemu, a wersja 8.0 po dograniu plugina dostepnego na stronie Adobe. ACDSee 7.00 tez odczytuje ten format bez problemu, IrfanView 3.91- pozwala szybko przegladac, niestety kosztem jakosci.

pozdr,

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dowodu rejestracyjnego to został mi zatrzymany przed spotem w ciągu dnia, spieszyłem się i tym musiałem zwrócić uwagę policji na siebie.

Ciekawe argumenty padły ze strony policjantów wspomniane światła obrysowe sa niedopuszczone do ruchu no chyba że pojazd jest dłuższy niż 6 metrów to tak,

nie pamiętam ile Volvo ma długości ale na pewno nie 6m. i brak spryskiwaczy na reflektorach bo musza być przy xenonach. No i te cudowne szybki maja przepuszczalność 21%.

Jedynie co ich strasznie rozczarowało to ze według pomiarów dokręcając motor do 5 tys. Jest 89,5db a nie ponad 96db

 

Mialem podobna przygode w okolicy Victorii wczoraj ok. 03:30. Zmierzyli mi glosnosc wydechu w S.E., szukali trojkata, sprawdzali gasnice (jacys tempi, bo bo ona niemal pusta), dmuchalem w balon i sprawdzali kwity. Zajelo to 15 min., wiec troche zmarzlem. Ale dowodu nie zabrali i oddajac kwity pan powiedzial, tu cytuje: "wzorowy kierowca" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...