Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Od DaWoj-a w całej tej układance zależy najmniej, poza tym tak się dzieje, że DaWoj wywiązuje się rewelacyjnie ze swoich zobowiązań... Ale dzięki za propozycję .

 

A dałeś im gadżety do instalacji już?

 

 

W wydz. komunikacji to trzeba mieć chyba jedynie żelazne nerwy, odpadam.

 

Jeżeli Przemeq ma ten sam WK co ja, a chyba tak jest to jest w mairę ebzboleśnie, tylko trzeba sobie formularze wcześniej przez internet zassać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, to gdzie mam wysłac tajnych agentów? :twisted: W wydz. komunikacji to trzeba mieć chyba jedynie żelazne nerwy, odpadam. :wink:

 

No to... opdadasz, bo to właśnie o WK chodziło :mrgreen:.

 

A tak na poważnie: zasięgnąłem języka w WK (który nota bene już się nie nazywa WK) i byłem ogromnie zdziwiony profesjonalizmem obsługi - na maila, którego do nich wysłałem, naczelnik wydziału odpowiedział w przeciągu 2h :shock:. A ja byłem przekonany, że wysyłam tego maila w czarną dziurę... :twisted:

 

Chodzi o to, że w jednym tygodniu muszę zgrać parę rzeczy, na których terminowość nie mam wpływu (np. czas potrzebny na transfer $$$ z mojego konta poza PL) - jedna się opóźni i klapa... :roll:

 

A dałeś im gadżety do instalacji już?

 

Nie dość, że dałem, to dosłownie przed sekundką dzwonił do mnie mój wujek, który - jak kiedyś wspominałem - zna M. Turskiego i powiedział mi, że będąc w Łomiankach, wpadł przy okazji do DaWoj-a i widział mój samochód cały rozgrzebany właśnie z powodu instalacji gadżetów :twisted:

 

Jeżeli Przemeq ma ten sam WK co ja, a chyba tak jest to jest w mairę ebzboleśnie, tylko trzeba sobie formularze wcześniej przez internet zassać :-)

 

Ma. Zassał. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że w jednym tygodniu muszę zgrać parę rzeczy, na których terminowość nie mam wpływu (np. czas potrzebny na transfer $$$ z mojego konta poza PL) - jedna się opóźni i klapa...

 

Wiesz o tym że eurotransfer ma taką opcję jak "ekspress"? O ile to jest w Euro.

 

widział mój samochód cały rozgrzebany właśnie z powodu instalacji gadżetów

 

Oby chłopaki umieli to z powrotem poskładać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael napisał/a:

Wiesz o tym że eurotransfer ma taką opcję jak "ekspress"? O ile to jest w Euro.

 

 

...i w państwach strefy euro .

 

 

Nie, wg. moich informacji z III odddziału PKO BP, a tam wiedzą sporo o eurotransferach jak na nasze standardy, można taki przeelew zrobić przy spełnieniu pewnych warunków, między innymi do którejś tam godziny ma być wysłany i wtedy 24h powinien iśc, skoro da się taki z Polski to powinno się dać do POlski, nie? Ja niesttey nie korzystałem bo a przelewy robię w funtach :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wg. moich informacji z III odddziału PKO BP, a tam wiedzą sporo o eurotransferach jak na nasze standardy, można taki przeelew zrobić przy spełnieniu pewnych warunków, między innymi do którejś tam godziny ma być wysłany i wtedy 24h powinien iśc, skoro da się taki z Polski to powinno się dać do POlski, nie? Ja niesttey nie korzystałem bo a przelewy robię w funtach :-(

 

I pewnie tak to jest, chociaż z doświadczenia wiem (a przelewy do PL robię od ponad 2 lat), że jakby nie liczyć, to od momentu zniknięcia kasy z mojego konta, do momentu pojawienia się na koncie odbiorcy trzeba 3 dni...

 

...pod warunkiem, że czegoś nie pokręcą po którejś stronie. Wówczas - to rekord - potrzeba ponad 3 tygodnie :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka naklejka:

 

Uwaga! +12,56 KM!

 

Taka nie. Po pierwsze inne dają więcej mocy, a po drugie ta sugeruje, że ma się V6.

 

:mrgreen:

A co za tym idzie, poziom lansu rosnie. :P (wariant dla panów bez szyi - pod remizą...) :mrgreen:

 

Proponuję jeszcze zabudować tylną szybę sklejką i dać tam ze dwie tuby basowe, koniecznie no name z allegro, żeby dobrze rypało. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...