Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

panowie pijemy piatkowa kawe czy nie?o wieczorze nie moze byc mowy.wigilia w sobote jak powiem babie ze wychodze wieczorem to mnie z domu wywali ...ale na amen :roll:

wiec moze podzielimy sie choc kawa poranna a kto bedzie mogl pozniej to sie spotka pozniej :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wziąłem aparatu. Żeby nie zapeszać. Poza tym stał na zewnątrz, przykryty czapą śniegu...

 

...ale i tak był śliczny :mrgreen:.

 

Przemeq STI to bedzie ?

 

Yyyy... normalnie odpowiedziałbym "będzie".

 

Ale teraz odpowiem:

 

 

 

JEST :!: :!: :!: :mrgreen:

 

 

:lol::lol::lol::lol: super to kiedy jakies spotkanko pochwalne zrobimy? :?: :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że się nie stawiłem ale padam na pysk. Choinka, karpie i inne tego typu przyjemności. Ale piątek wieczorem to na 100% bo z rankiem mogą być kłopoty. (Szefunio na wolne poszedł a ja go muszę zastępować) Może jednak się uda coś zakombinować. A wieczorem to co proponujecie.

 

Tak padają różne propozycje spotykania się, a to MC, a to myjnia, to może by się tak spotkać na jakimś slizganiu się na placu , pogoda nam obecnie dopisuje więc warunki mamy odpowiednie.....

 

Krzysiek WAWA - fajny pomysł, a masz coś konkretnego na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze sobie wlasnie cicho w domu - gapie sie w ekran i slysze mily bulgot za oknem. Wygladam a tam jakis Escorcik z SI GT na ogonie opuszczaja teren wokol mojego bloku. Czy mi sie wydaje czy to Azrael z kims jeszcze na moje niebo wlata i jescze sobie samodzielnie brame "z pilota" otwiera? :D Okolice "starej Górczewskiej" - W-wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael ja mam do ciebie z 50 km.

 

 

Współczuję ;-)

 

Ja ostatnio byłem na spocie w Krakowie ;-) Trzeba mieć ducha integracji ;-)

 

 

 

Słyszałem o tym placyku dobre rzeczy.

 

ducha to ja mam ale jeszcze mam byla zona z 2 dzieci i nowa zona z dzieckiem w brzuchu wiec trudno cialo me wydostac gdziekolwiek :wink: ale duchem caly czas slizganko z wami uskuteczniam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to jesteście frajerzy że nie wpadliście bo był bardzo fajny mini-spocik ;P A po spocie było slizganko :-)

 

Azrael - bardzo sorry, że nie wpadłem. Twojego sesemesa odczytałem dopiero dziś nad ranem. Jak pisałem w wątku o My'06 padłem wczoraj jak zabity po pworocie z zakupów i w czasie, gdy się "spotowaliście", ja smacznie spałem... :roll:

 

Jeszcze gdybym miał wczoraj czas przjerzeć Forum, to bym jakoś powalczył z niemocą, ale ja w rezultacie nawet nie wiedziałem o tym spocie... :roll:

 

Ale obiecuję poprawę 8).

 

Jak odbiorę swój wózek, to jestem gotów nawet pojechać na drugi koniec Warszawy na tę poranną piątkową kawę :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol::lol: super to kiedy jakies spotkanko pochwalne zrobimy? :?: :lol::lol::lol:

 

To ja już dziś zaproponuję termin spotkania - im wcześniej zaczniemy się umawiać, tym większa szansa, że coś nam z tego wyjdzie.

 

Proponuję spot z udziałem MY'06 w piątek, 6 stycznia, może jakoś tak wieczorkiem, ew. na poarnnaej kawce w McD's. Mam nadzieję odebrać i zarejestrować samochód do tego czasu i będzie mi tym milej spotkać się z Szanownymi Forumowiczami.

 

PS. Potem niestety wyjeżdżam na 2 tyg. służbowo, a jeszcze potem na tydzień na narty, co by z Galem grappę w Livigno zaliczyć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...