Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - przepraszam za nieobecność. W piątek wieczorem byłem na urodzinach kuzyna w Jeff's w Galerii Mokotów, także dokładnie na drugim końcu miasta. Ale cieszę się, że spoty przenoszą się do właściwej części Warszawy (bez obrazy oczywiście dla frakcji wilanowsko-piaseczyńsko-mokotowskiej :twisted:) i obiecuję stawiennictwo na następnych 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spocik zakończył się o 24.00 a poprzedni w wykonaniu Wojtka i Azraela o 0.30, tak więc może zdążysz?

 

Mój rodzinny "spocik" kończy się ok. 23.00. I istnieje spore prawdopodobieństwo, że będe lekko "zmęczony". Chociaż to nawet dobrze - będę w idealnym humorze na spot :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: To jest niesprawiedliwe... :lol:

 

A może po-sylwestrowe jednak? :P Może 07.01 w piatek? :P

 

Najlbiższy piątek, 7 stycznia, będzie w... 2011 roku. Widać, macie bardzo napięte kalendarze. Ale dobra - ja sie w każdym razie zapisuję :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Mi piątek, 6.01 pasuje. Może już wreszcie będzie prezentacja mojego długowyczekiwanego cuda...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czepiasz się. :wink: :P Tylko kalendarz łindołsa był pod ręką, a tam tak słabo zaznaczone. :P

 

Tak, 6.01, wszyscy już trzeźwi, po imprezach, spotykamy się... Gdzie? :D Ja proponuję gdzieś w centrum, albo przy tym macu na Okopowej, przy Statoil - tam jest CHYBA 24h. :D

 

pzdr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 6.01 (...) przy tym macu na Okopowej, przy Statoil

 

Wchodzę w to. Godzina 20.00.

 

Deal?

 

PS. Trzymajcie kciuki, żebym miał tam czym dojechać :twisted:.

 

Jest deal! Już zapisane w palmtopie więc nie ma odwrotu. :twisted:

 

Kciuki to ja trzymam od tygodnia ponad, już mnie bolą wieeeesz? :P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kciuki to ja trzymam od tygodnia ponad, już mnie bolą wieeeesz? :P:twisted:

 

I dlatego, jako pierwszy Forumowicz, zaliczysz przejażdżkę 8).

O dżizys! :shock: :shock: :shock: Dzięki Przemeq! :D Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak się cieszę! ! ! :lol: Nie dość, że to będzie moja pierwsza przejażdżka Imprezą, to jeszcze MY06! :lol: Kurcze, normalnie jestem wniebowzięty i uchachany jak nigdy! :D Dzieki jeszcze raz! :)

 

W kalendarzu zapisane, teraz trzeba przyspieszyć odbiór auta Przemqa. :wink: Może jakiś cichy telefon do DaWoja wykonam, co? :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że to będzie moja pierwsza przejażdżka Imprezą,

 

 

Dlaczego się wtedy z Jarmajem nie przejechałeś?

Własnie... nie wiem... :shock: Teraz też żałuję... :shock: Młody, glupi byłem... :P

 

Przemeq, to gdzie mam wysłac tajnych agentów? :twisted: W wydz. komunikacji to trzeba mieć chyba jedynie żelazne nerwy, odpadam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...