Jump to content

[Warszawa] - Spoty Forumowe

Recommended Posts

PS. Oszczędzę Wam pytań: tak, już mi się śni po nocach, że jadę tym samochodem :mrgreen:.

Przemeq, to mamy podobny problem. Bo mi też się śni że jeżdżę Imprezką, problem w tym, że prędko nie będę miał auta, nawet nie mam prawka jeszcze a co dopiero mówic o Imprezie. :lol: 8) :?

• Replies 38.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Simon

2477

• maciekSubru

1868

• szubaru

1313

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak to co się robi na takich SPOTach..... Z ostatniego wróciłem z tylną lampą Maćka, wycieraczką Kubeusza i dywanikiem pasażera od Marcina G. Do dzisiaj nie wiem kto mi sprawdzał pojemność opon :/ Pan

Posted Images

Przemeq, to mamy podobny problem. Bo mi też się śni że jeżdżę Imprezką, problem w tym, że prędko nie będę miał auta, nawet nie mam prawka jeszcze a co dopiero mówic o Imprezie. :lol: 8) :?

Dobrze Ci z oczu patrzyło na Barbórce, to jeśli to w jakiś sposób ma Ci sprawić radochę, będę Cię podwoził na spoty :).

Na Plejady mam już zaklepanego pasażera w postaci owoca (on się wszędzie wciśnie... :wink: :mrgreen:), ale... miejsc w samochodzie jest więcej, niż dwa 8).

Dobrze Ci z oczu patrzyło na Barbórce, to jeśli to w jakiś sposób ma Ci sprawić radochę, będę Cię podwoził na spoty :).

Na Plejady mam już zaklepanego pasażera w postaci owoca (on się wszędzie wciśnie... :wink: :mrgreen:), ale... miejsc w samochodzie jest więcej, niż dwa 8).

Dzięki. :oops::oops::oops:

Oj radocha to by była, ja jestem że tak powiem "motoryzacyjnie niedoświadczony", tzn. bardziej teoretyk niż praktyk jeśli chodzi o cudowne i szybkie auta (ojciec nigdy nie godzi się na moje propozycje co do zakupu :lol: )... Co ja przeżyłem u Azraela w Cossiem! :twisted: 8) :lol::D

Pozdrawiam!

PS Może nareszcie dziś uda mi się wrzucić na forum foty z Barbórki! :)

dzis na przyklad byla super godzina szesc subar obok siebie :twisted: zdjecia w poniedzialek 1,5 godziny czekalismy na reszte ale nie dojechala bo zaspala.w nastepny piatek tez sledzikowy makdonald moze byc pozniej.tak czy siak bylo baaardzo milo. :lol::lol::lol:

Potwierdzam, nawet w SMSie pisał ;).

dzis na przyklad byla super godzina szesc subar obok siebie :twisted: zdjecia w poniedzialek 1,5 godziny czekalismy na reszte ale nie dojechala bo zaspala.w nastepny piatek tez sledzikowy makdonald moze byc pozniej.tak czy siak bylo baaardzo milo. :lol::lol::lol:

A ja cholera pięć naliczyłem (Twój kombiwarek, Norberta WRX, dłubnięty GT-ek Matiego, Wojtkowa Niebieska Strzała bez konsoli i moja Babcia).

A co do terminu piątek 20.00 to jestem bardzo za.

Potwierdzam, nawet w SMSie pisał ;).

:oops::D

Zawstydzacie mnie. :lol: Dzieki za dobre słowo...

Widać Przemeq newsletter smsowy nt. kto z Forum był na barbórce rozesłał 8) :wink: Prawidłowo!

Fakt, faktem, że niewielki, bo niewielki ale spot forumowy na Barbórce był - i to się liczy. :) Zawsze to okazja do zapoznania braci forumowej, jak to mówią "w realu". :D

Przemeq, kiedy jest TA data? 8) Musze zapisać, żeby tego dnia baczniej sledzić Forum w poszukiwaniu fotek SI, choć pewnie przez najbliższy miesiąc po odbiorze nie bedziesz miał czasu zajrzec na forum, no wiesz... pielęgnacja lakieru, radość z jazdy i te sprawy. :wink: :wink: :wink: :lol: 8) :P

Ahhh... Kiedy u mnie nadejdzie chwila na jakies auto... :roll: :twisted:

Pozdrawiam ekipe warszawską. :D

Przemeq, kiedy jest TA data? 8)

Hmmm... sam bym chciał wiedzieć. Jeśli SIP wystawi mi fakturę w poniedziałek, 2 stycznia i natychmiast prześle ją do W-Wy kurierem, w tygodniu do piątku, 6 stycznia samochód powinien być zarejestrowany i "road ready".

PS. WIDZIAŁEM GO DZIŚ :!: . Kumpel, z którym imprezuję, zapytał wczoraj w klubie, czy fura dojechała. Powiedziałem, że nie wiem - miała być, ale nie widziałem. Na to on: "w ramach zwalczania <> :twisted: podjadę po Ciebie i pojedziemy razem zobaczyć". Pojechaliśmy i... JUŻ STAŁ :!:. A że akurat szef salonu był w okolicach, to jeszcze potwierdził, że to jest ten... (aż się boję to napisać)... MÓJ :shock: :shock: :shock:.

I muszę Wam powiedzieć, że był najśliczniejszy z wszystkich MY'06, które dotychczas widziałem :mrgreen:.

Hmm... 8)

To musi być baaaaaaardzo miłe uczucie! :lol: Jakąś specjalną tablice sobie zrób. :wink:

W* PRZMQ :P :wink:

Kurcze, nie wiem jak to się stało, ale nie widziałem jeszcze MY06, miałem się wybrac na Krakowską, ale jakoś nie mam kiedy. Normalnie aż bym z chęcią zgrzeszył i wybrał się do DaWoja podglądać Twoją, :wink: :P 8) ale daleko... :?

Jakąś specjalną tablice sobie zrób. :wink:

W* PRZMQ :P :wink:

Myślałem o tym... ale potem dałem na luz 8). Samochód będzie wystarczająco pretensjonalny, a już z takimi tablicami wyszedłbym na kompletnego buraka :twisted:.

Kurcze, nie wiem jak to się stało, ale nie widziałem jeszcze MY06, miałem się wybrac na Krakowską, ale jakoś nie mam kiedy. Normalnie aż bym z chęcią zgrzeszył i wybrał się do DaWoja podglądać Twoją, :wink: :P 8) ale daleko... :?

No właśnie - normalnie ja nawet zaproponowałbym wspólną wycieczkę na "oglądanie" (jutro mam dostać tymczasowy firmowy samochód), ale teraz, przed Świętami, czasu nie mam praktycznie na nic :roll:.

Jak już odbiorę, zrobię oficjalną prezentację :wink:. Nim się zorientujesz, to już będzie ten czas - z powodu Świąt i Sylwestra czas mija teraz bardzo szybko...

No właśnie, no właśnie... Forumowa wycieczka by się przydała. :D Ale u mnie z czasem tez kiepsko, z transportem tymbardziej (jeeeeny jeszcze troche i prawko :D )... :?

Oj prezentacja byc musi... :) Szkoda, że SIP nie zrobi Ci prezentu pod choinkę, ale... jakbym miał taki dostać to mogę poczekać. :lol: 8)

A wracając do dań barborkowych, to miałem przyjemność pić Azraelowa herbatkę w motoryzacyjnym stylu. :) Jarmaj pił z kubka z Plejad, a był jeszcze od Kornackiego. :wink: :D

Szkoda, że SIP nie zrobi Ci prezentu pod choinkę

To nie wina SIP-u. Sam sobie wymyśliłem (z różnych powodów) taki termin odbioru... :roll:

Szkoda, że SIP nie zrobi Ci prezentu pod choinkę

To nie wina SIP-u. Sam sobie wymyśliłem (z różnych powodów) taki termin odbioru... :roll:

Yhym! Kumam, myślałem, że te formalnosci tyle trwają... :roll:

No ale nic. :twisted: Pogratulować i pozazdrościć :!: :D (no i poOglądać :wink: )