Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Oszczędzę Wam pytań: tak, już mi się śni po nocach, że jadę tym samochodem :mrgreen:.

Przemeq, to mamy podobny problem. Bo mi też się śni że jeżdżę Imprezką, problem w tym, że prędko nie będę miał auta, nawet nie mam prawka jeszcze a co dopiero mówic o Imprezie. :lol: 8) :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, to mamy podobny problem. Bo mi też się śni że jeżdżę Imprezką, problem w tym, że prędko nie będę miał auta, nawet nie mam prawka jeszcze a co dopiero mówic o Imprezie. :lol: 8) :?

 

Dobrze Ci z oczu patrzyło na Barbórce, to jeśli to w jakiś sposób ma Ci sprawić radochę, będę Cię podwoził na spoty :).

 

Na Plejady mam już zaklepanego pasażera w postaci owoca (on się wszędzie wciśnie... :wink: :mrgreen:), ale... miejsc w samochodzie jest więcej, niż dwa 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, to mamy podobny problem. Bo mi też się śni że jeżdżę Imprezką, problem w tym, że prędko nie będę miał auta, nawet nie mam prawka jeszcze a co dopiero mówic o Imprezie. :lol: 8) :?

 

Dobrze Ci z oczu patrzyło na Barbórce, to jeśli to w jakiś sposób ma Ci sprawić radochę, będę Cię podwoził na spoty :).

 

Na Plejady mam już zaklepanego pasażera w postaci owoca (on się wszędzie wciśnie... :wink: :mrgreen:), ale... miejsc w samochodzie jest więcej, niż dwa 8).

Dzięki. :oops::oops::oops:

Oj radocha to by była, ja jestem że tak powiem "motoryzacyjnie niedoświadczony", tzn. bardziej teoretyk niż praktyk jeśli chodzi o cudowne i szybkie auta (ojciec nigdy nie godzi się na moje propozycje co do zakupu :lol: )... Co ja przeżyłem u Azraela w Cossiem! :twisted: 8) :lol::D

 

Pozdrawiam!

 

PS Może nareszcie dziś uda mi się wrzucić na forum foty z Barbórki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na przyklad byla super godzina szesc subar obok siebie :twisted: zdjecia w poniedzialek 1,5 godziny czekalismy na reszte ale nie dojechala bo zaspala.w nastepny piatek tez sledzikowy makdonald moze byc pozniej.tak czy siak bylo baaardzo milo. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na przyklad byla super godzina szesc subar obok siebie :twisted: zdjecia w poniedzialek 1,5 godziny czekalismy na reszte ale nie dojechala bo zaspala.w nastepny piatek tez sledzikowy makdonald moze byc pozniej.tak czy siak bylo baaardzo milo. :lol::lol::lol:

 

A ja cholera pięć naliczyłem (Twój kombiwarek, Norberta WRX, dłubnięty GT-ek Matiego, Wojtkowa Niebieska Strzała bez konsoli i moja Babcia).

 

A co do terminu piątek 20.00 to jestem bardzo za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci z oczu patrzyło na Barbórce, to jeśli to w jakiś sposób ma Ci sprawić radochę, będę Cię podwoził na spoty :).

 

Potwierdzam, nawet w SMSie pisał ;).

:oops::D

Zawstydzacie mnie. :lol: Dzieki za dobre słowo...

Widać Przemeq newsletter smsowy nt. kto z Forum był na barbórce rozesłał 8) :wink: Prawidłowo!

 

Fakt, faktem, że niewielki, bo niewielki ale spot forumowy na Barbórce był - i to się liczy. :) Zawsze to okazja do zapoznania braci forumowej, jak to mówią "w realu". :D

 

Przemeq, kiedy jest TA data? 8) Musze zapisać, żeby tego dnia baczniej sledzić Forum w poszukiwaniu fotek SI, choć pewnie przez najbliższy miesiąc po odbiorze nie bedziesz miał czasu zajrzec na forum, no wiesz... pielęgnacja lakieru, radość z jazdy i te sprawy. :wink: :wink: :wink: :lol: 8) :P

 

Ahhh... Kiedy u mnie nadejdzie chwila na jakies auto... :roll: :twisted:

 

Pozdrawiam ekipe warszawską. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, kiedy jest TA data? 8)

 

Hmmm... sam bym chciał wiedzieć. Jeśli SIP wystawi mi fakturę w poniedziałek, 2 stycznia i natychmiast prześle ją do W-Wy kurierem, w tygodniu do piątku, 6 stycznia samochód powinien być zarejestrowany i "road ready".

 

PS. WIDZIAŁEM GO DZIŚ :!: . Kumpel, z którym imprezuję, zapytał wczoraj w klubie, czy fura dojechała. Powiedziałem, że nie wiem - miała być, ale nie widziałem. Na to on: "w ramach zwalczania <> :twisted: podjadę po Ciebie i pojedziemy razem zobaczyć". Pojechaliśmy i... JUŻ STAŁ :!:. A że akurat szef salonu był w okolicach, to jeszcze potwierdził, że to jest ten... (aż się boję to napisać)... MÓJ :shock: :shock: :shock:.

 

I muszę Wam powiedzieć, że był najśliczniejszy z wszystkich MY'06, które dotychczas widziałem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... 8)

To musi być baaaaaaardzo miłe uczucie! :lol: Jakąś specjalną tablice sobie zrób. :wink:

W* PRZMQ :P :wink:

 

Kurcze, nie wiem jak to się stało, ale nie widziałem jeszcze MY06, miałem się wybrac na Krakowską, ale jakoś nie mam kiedy. Normalnie aż bym z chęcią zgrzeszył i wybrał się do DaWoja podglądać Twoją, :wink: :P 8) ale daleko... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś specjalną tablice sobie zrób. :wink:

W* PRZMQ :P :wink:

 

Myślałem o tym... ale potem dałem na luz 8). Samochód będzie wystarczająco pretensjonalny, a już z takimi tablicami wyszedłbym na kompletnego buraka :twisted:.

 

Kurcze, nie wiem jak to się stało, ale nie widziałem jeszcze MY06, miałem się wybrac na Krakowską, ale jakoś nie mam kiedy. Normalnie aż bym z chęcią zgrzeszył i wybrał się do DaWoja podglądać Twoją, :wink: :P 8) ale daleko... :?

 

No właśnie - normalnie ja nawet zaproponowałbym wspólną wycieczkę na "oglądanie" (jutro mam dostać tymczasowy firmowy samochód), ale teraz, przed Świętami, czasu nie mam praktycznie na nic :roll:.

 

Jak już odbiorę, zrobię oficjalną prezentację :wink:. Nim się zorientujesz, to już będzie ten czas - z powodu Świąt i Sylwestra czas mija teraz bardzo szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, no właśnie... Forumowa wycieczka by się przydała. :D Ale u mnie z czasem tez kiepsko, z transportem tymbardziej (jeeeeny jeszcze troche i prawko :D )... :?

 

Oj prezentacja byc musi... :) Szkoda, że SIP nie zrobi Ci prezentu pod choinkę, ale... jakbym miał taki dostać to mogę poczekać. :lol: 8)

 

A wracając do dań barborkowych, to miałem przyjemność pić Azraelowa herbatkę w motoryzacyjnym stylu. :) Jarmaj pił z kubka z Plejad, a był jeszcze od Kornackiego. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że SIP nie zrobi Ci prezentu pod choinkę

 

To nie wina SIP-u. Sam sobie wymyśliłem (z różnych powodów) taki termin odbioru... :roll:

Yhym! Kumam, myślałem, że te formalnosci tyle trwają... :roll:

 

No ale nic. :twisted: Pogratulować i pozazdrościć :!: :D (no i poOglądać :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...