Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Pomieszczą się wszystkie Subaraki a nawet "jakaś fiesta :wink: " a i dojazd fajny. Zatem propozycja do rozważenia. Bartek napisz coś więcej o tym miejscu dla Szanownych Forumowiczów i Spotowców.

 

Więc moja propozycja jak się wszyscy już zbierzemy aby przemieścić się TU

miejsce naprawdę spoko i będziemy mieli spokój od niepotrzebnych gapiów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nie zmieniajmy.

 

Tym bardziej, że moja wizyta na spocie ograniczy się niestety do około godz. 20 z minutami... :roll:

 

nic nie zmieniamy -spotykamy się tam gdzie jesteśmy umówieni i tak zanim się wszyscy pojawią,przywitają zrobią fotkę to będzie po 20. I wtedy dopiero pojedziemy w inne miejsce na dalszą część fotek/pogawędek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widzę, że rzczywiście zapowiada się ciekawie :) Mniam :) Zjawię się, ale ok 20.00, więc jeśli będziecie w umówionym miejscu do tej godziny, będę wdzięczny ;) Ale mam jeszcze pytanko, czy ta stacja jest jakoś z daleka widoczna :?: A może ktoś dokładnie wytłumaczyć jak tam dojechać ze Stegien :?: :) Jedyne co wiem, to to, że mam kawałek drogi do przejechania :lol: Ale to może ktoś mi na PW wyjaśni, żeby nie robić off-topa :?: :) Z góry dziękuję ... i do zobaczenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty widziałeś mój skuter?

 

 

Oj PoliniTuning ja po prostu uważnie czytam Forum. 8)

Respect za to. :mrgreen: :wink: 8) Myślałem, że byłeś już ze mną na jakimś spocie, bo mam tendencję do zapominania imon/nicków jak się witam z 5 nieznajomymi. :wink: No, ale jutro się poznamy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś dokładnie wytłumaczyć jak tam dojechać ze Stegien :?: :)

 

Ze Stegien? Droga prosta, jak drut 8).

 

Wariant 1 (uwaga na skrzyżowanie Wołoskiej z Marynarską): jedziesz do Wołoskiej, w lewo w Racławicką, w prawo w Żwirki i potem tniesz prosto przez pół miasta aż po prawej stronie zobaczysz tę stację, tj. jedziesz "Żwirkami", do Ronda Zawiszy, dalej prosto, do Ronda Daszyńskiego, nadal prosto, mijasz Klifa, wzmagasz czujność, za 800m-kilometr będzie stacja - po prawej stronie.

 

Wariant 2 - przez centrum: dojeżdżasz do Al. Niepodległości i tniesz prosto, aż Ci się znudzi. Jak to już się stanie, stacja będzie po lewej stronie. :twisted: A tak na poważniej: tniejsz Alejami Niepodległości, do JPII, mijasz Rondo ONZ, Halę Mirowską, skrzyżowanie z Al. Solidarności. Jak dojedziesz do Stawek, walisz w lewo w Stawki, mijasz Shella, w prawo w Okopową i po prawej zobaczysz stację.

 

Wariant 3 - nad Wisłą, też prosty: tniesz Wisłostradą, aż do wjazdu na górę za Starym Miastem (w stronę stadionu Polonii przy Konwiktorskiej). Tniesz Stawkami prosto, mijasz Stadion, Intraco, JPII, stację Shella i za stacją Shella tak jak w wariancie 2.

 

Wariant 4: wiesz, gdzie jest Arkadia? To zaraz obok, trochę wcześniej, jadąc od centrum.

 

Warian 5: wiesz, gdzie jest Pieksa (Piekarnia)? To tam.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XBike.pl: będziesz?

nie tym razem - niestety wtorki i piatki mi odpadaja /szykuje na sezon sprzeta na 2-kolach/

Właśnie, sąsiedzie mojego Cossiego?

nawet ostatnio wyjezdzajac z garazu /pewnie udajac sie na "bale" sylwestrowe, wysunales sie z garazu wprost na mnie, ale poniewaz czekalem na moja druga, lepsza polowe siedzac w koreanskim Vanie :oops: - stwierdzilem, ze nie bede Ci robil wstydu i nie "objade" Cie na dojazdowce do Gorczewskiej :)

Mysle, ze okazja sie nadarzy, a swoja droga to mozemy sie na piwko umowic - daleko nie mamy /tylo, ze ja piwa nie pije :evil: , /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy trasie łazienkowskiej, uwaga, podbicie...

Przy cmentarzu Żydowskim prawy bardzo długi, uwaga nie ciąć - wyjeżdżające auta z centrum handlowego..... ;-)

Tam troche wcześniej przed cmentarzem, szybka prosta, uwaga światła, w prawo patrz, pomachaj - bloki Poliniego. :wink: :mrgreen:

 

Beep, skręć w prawo. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety na Chmiczowke nie pojechałem, ale za to na Statoilu przybyło zacne grono kilkunastu Bulgoczących Subaraków, no prócz jednego....... Przemek STI'06 jest piękny, ale zrób coś aby on brzmiał jak boxer, bo obecnie to jest cisza i to głucha cisza. ;) Zdjęcia pewnie będą wkrótce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot bardzo udany.

 

Warszawa też "umi". :mrgreen:

 

Statystyki: 13 aut: 11 Imprez, 1 Foryś i... Fiesta. :wink: :lol:

 

Frekwencja przednia, teraz Kraków nie będzie się z nas śmiał. :D :wink:

Michał najlepiej wystraszył ludzi swym małym boczkiem pod Statoilem. 8) A właśnie, to ile dokładnie trzeba czekać na ten zderzak i maskę do '06? :twisted:

 

 

Azrael, dzięki za transport! Wielkie dzięki! :)

 

 

MY06 piękne, Przemeq gratulacje!

Fotki poniżej:

ZDJĘCIA

 

Edit: użyłem photoblockera. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...