Skocz do zawartości

Jakie Subaru ??


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

herrkam

Przecież ta ankieta to ściema. 8)

Myszy szkoda było Ci upalać, a dostałeś za nią połowę nowego STI 12.

Czyli kupisz STI 12 za < 200 i będziesz dawał w palnik?

No way :!:

Szukaj zdrowego klasyka (optuję za kupetą), przekładaj + STI... zresztą co Ci będę pisał:

Cysztof, Felix i już nie aktualny niestety Artur_ZAQ

Niech moc będzie z Tobą.

jupi2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, piszesz, że auto ma być na weekendy/upalania, a w ankiecie aż 3 z 4 opcji wykluczają taką eksploatację.

 

W związku z powyższym nie głosuję :idea::P

 

czemu wykluczają na weekend mozna pojechać na rajd zerówkę (sti sedan 2012 spoko), pozostałymi można poupalać na jakichs rajdach klasyków, a rajdowka mozna i to i to :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herrkam a ja mysle że jak byś kupił kupete od piotrka kupił kit od 22B i wsadził graty od seryjnego sti i klatkę to był byś najszcześliwszym człowiekiem na swiecie bo była by to klasyczna-nowoczesna piękna rajdówka i do lansu i do zabawy a w tygodniu poprostu do oglądania przed firmą :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie wytrzymasz w starym, przepraszam za zwrot, padle...

 

to niekoniecznie jest tak! te stare "padla" maja to je ne sais quoi, ktorego nowe auta nie maja

 

Herrkam a ja mysle że jak byś kupił kupete od piotrka kupił kit od 22B i wsadził graty od seryjnego sti i klatkę to był byś najszcześliwszym człowiekiem na swiecie bo była by to klasyczna-nowoczesna piękna rajdówka i do lansu i do zabawy a w tygodniu poprostu do oglądania przed firmą

 

pomysl chyba optymalny :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert napisał(a):

Herrkam a ja mysle że jak byś kupił kupete od piotrka kupił kit od 22B i wsadził graty od seryjnego sti i klatkę to był byś najszcześliwszym człowiekiem na swiecie bo była by to klasyczna-nowoczesna piękna rajdówka i do lansu i do zabawy a w tygodniu poprostu do oglądania przed firmą

 

 

pomysl chyba optymalny :!:

 

Tylko bez kitu od 22B... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie wytrzymasz w starym, przepraszam za zwrot, padle...

 

to niekoniecznie jest tak! te stare "padla" maja to je ne sais quoi, ktorego nowe auta nie maja

Zgadzam się... tylko uważam też, że jeżeli ktoś (i nie chodzi mi tylko o Tomka) zdążył już przywyknąć do wygód, standardów, może i wyglądu... czegokolwiek w nowym aucie, to przesiadka do auta z innej dekady, czyli de facto zupełnie innej konstrukcji, może być trudna, a nawet bardzo trudna... ergo ostateczna konkluzja będzie taka, że trza było brać MY11... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie wytrzymasz w starym, przepraszam za zwrot, padle...

 

to niekoniecznie jest tak! te stare "padla" maja to je ne sais quoi, ktorego nowe auta nie maja

Zgadzam się... tylko uważam też, że jeżeli ktoś (i nie chodzi mi tylko o Tomka) zdążył już przywyknąć do wygód, standardów, może i wyglądu... czegokolwiek w nowym aucie, to przesiadka do auta z innej dekady, czyli de facto zupełnie innej konstrukcji, może być trudna, a nawet bardzo trudna... ergo ostateczna konkluzja będzie taka, że trza było brać MY11... :mrgreen: :wink:

 

i tu się możesz mylić...bo nowoczesne samochody są..za łatwe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

Ja oddaje głos na M5 :) Ostatnio tak mnie meczy co by było dalej rodzinne (myśle o kombi) i by jeździło bez zadyszki :) Myśle o takim po 2007 roku...

 

Wygląd kombiaka i osiągi fenomenalne - to mój typ który stawiam wyżej niz 911... praktyka i potęga... co myślicie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

Ja oddaje głos na M5 :) Ostatnio tak mnie meczy co by było dalej rodzinne (myśle o kombi) i by jeździło bez zadyszki :) Myśle o takim po 2007 roku...

 

Wygląd kombiaka i osiągi fenomenalne - to mój typ który stawiam wyżej niz 911... praktyka i potęga... co myślicie ???

 

BMW M5 ?? :roll: powodzenia zimą życzę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skoro juz mowa o sklejaniu roznych rzeczy i dodawania bez-kitu, to moze cos calkiem odkorbionego? Jakas hybryde, jedyna w swoim rodzaju? Np....

 

- Subaru Outback STI?

- Subaru Brat bi-turbo?

- Subaru Baja S203?

- Subaru Forester H6 turbo?

- My2012 STI sedan H6 turbo 22B Type RA-R Spec.D ... STI!

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...