Skocz do zawartości

Lakier czary-mary


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a jak to jest z trwaloscia takiego zabiegu??? Trzeba to powtarzac? I ile mniej wiecej czasu auto tak sie blyszczy? Zakladajac, ze mamy codziennie deszcze, bloto itp. , to gdy pojedziesz na myjnie to auto nadal bedzie tak wygladalo jak Subaryna Niunka po zabiegu???

 

Starczy na 6 lat

Myjnie trzeba wybierac dobre, tam gdzie ludzie uzywaja dobrych srodkow i nie wyceraja samochodow brudnymi szmatami z piachem.

 

Dkoladny opis znajdziesz na www.ochronalakieru.pl

w dziale diamondbrite lub lacroe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam - temat odgrzany po ponad roku, ale bardzo jestem ciekawy, czy wszyscy chętni zdecydowali się na to cudowne zabezpieczenie i jak to wypada w praktyce. W necie można znaleźć naprawdę różne opinie, więc jestem ciekawy, jak to w praktyce wygląda: trwałość, efekt, zachowanie w kurzu/deszczu, itp. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie może by sie wypowiedzieli Ci którzy o mieli zrobione jakis czas temu, bo sam jestem zainteresowany.

Podobno wystarcza na krótki czas. Kilka tygodni, czy coś takiego :(

 

Niuńka zapytaj - on to miał zrobione.

 

Bart zresztą chyba też...

Owoc. To Ci się udało. Jeszcze nigdy tego dowcipu nie słyszeliśmy/czytaliśmy :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie może by sie wypowiedzieli Ci którzy o mieli zrobione jakis czas temu, bo sam jestem zainteresowany.

Podobno wystarcza na krótki czas. Kilka tygodni, czy coś takiego :(

 

Niuńka zapytaj - on to miał zrobione.

 

Bart zresztą chyba też...

Owoc. To Ci się udało. Jeszcze nigdy tego dowcipu nie słyszeliśmy/czytaliśmy :wink: :mrgreen:

 

 

Podobno wystarcza na krótki czas. Kilka tygodni, czy coś takiego :(

 

 

No to mam jasność sytuacji, bedom praktykanci zasówać przy moim aż się kurzy i to za free :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam jasność sytuacji, bedom praktykanci zasówać moim aż się kurzy i to za free

Mogę wpaść na praktykę :?: :mrgreen:

 

Naginaj kiedy chcesz , tylko teraz nie mam parobków przez dwa tygodnie bo sa ferie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam jasność sytuacji, bedom praktykanci zasówać moim aż się kurzy i to za free

Mogę wpaść na praktykę :?: :mrgreen:

 

Naginaj kiedy chcesz , tylko teraz nie mam parobków przez dwa tygodnie bo sa ferie :mrgreen:

Super. Chętnie poupalam STI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShiftY, czy 10. latek też będzie wyglądał "jak nowy" po tym zabiegu przez następne 6 lat

 

Wszystko zapewne zależy od stanu lakieru, ale myśle że będzie wyglądał lepiej choć pewnie trzeba by zobaczyć i ocenić. Takie jest moje zdanie ale co Shifty na to :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ShiftY, czy 10. latek też będzie wyglądał "jak nowy" po tym zabiegu :?: przez następne 6 lat :?: :wink:

 

To wszystko zalezy od lakieru i obecnego jego stanu. Czesto samochody bardzo mocno zniszczone trafiaja do nas i naprawde wychodza genialnie. Gorzej jest jak jakis element byl pomalowany pofabrycznie wtedy w 90% te elementy sa gorsze od oryginalu, jakos sobie z tym radzimy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShiftY, czy 10. latek też będzie wyglądał "jak nowy" po tym zabiegu :?: przez następne 6 lat :?: :wink:

 

To wszystko zalezy od lakieru i obecnego jego stanu. Czesto samochody bardzo mocno zniszczone trafiaja do nas i naprawde wychodza genialnie. Gorzej jest jak jakis element byl pomalowany pofabrycznie wtedy w 90% te elementy sa gorsze od oryginalu, jakos sobie z tym radzimy ;-)

 

Shifty, czy mógłbyś sie jakos odnieś do postów wyżej? bo mam wrażenie że co poniektórzy są średnio zadowoleni :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...