Skocz do zawartości

Lakier czary-mary


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś ktoś mi mówił, że częste woskowanie samochodu i mówię tu o pasztetowych lecz bardzo dobrych metodach (zwykły wosk i ściereczka) stosowany po każdym myciu (np. co 2 tygodnie) wpływa negatywnie na lakier samochodu :roll: to prawda :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flinston, jezeli przed położeniem wosku samochod byl dobrze przygotowany (umyty, wyczyszczony i wypolerowany) i uzyjesz dobrego wosku zabezpieczajacego, to nie powinno sie uzywac wosku czesciej niz 2-3 razy w roku. Najlepiej jakby samochod mial jak namniej kontaktu ze scierka. Miedzy woskowaniem uzywa sie srodkow z kategori "quick detailer" w spraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Zostawmy więc ten wątek w spokoju do czasu, aż kolejny zadowolony z akcji "ochrona lakieru" pojawi się w nim

 

No to się pojawił :mrgreen:.

 

Odświeżam wątek, bo z pewnych przyczyn (na myjni zrobili mi na dachu, tylnej klapie i słupkach łuki) musiałem pojawić się w firmie od "dajmondbrajta" i poprosić o lekkie przepolerowanie i nałożenie substancji Diamondbrite.

 

Jak już robiłem te kilka, poprosiłem o zrobienie całego wozu.

 

I odbierając dziś wóz znów nie mogłem uwierzyć - wygląda, jak milion dolców. Świeci się tak, jak w dniu odbioru z ASO, jeśli nie lepiej.

 

Swoje za to zapłaciłem (co prawda myjnia zwraca za polerowanie tych elementów, na których zrobili łuki), ale wiem jedno: BYŁO WARTO :twisted:.

 

Diamondbrite to najlepsze, co można zafundować lakierowi samochodowemu 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...