Skocz do zawartości

Lakier czary-mary


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak się przyglądam tej dyskusji (głównie na temat kosztów zabiegu) i dziwię się wielu osobom. To tak jakby krytykować fana F1 że kupił bilety na końcu prostej startowej za 500Euro skoro można usiąść na trawie za 50Euro :shock:

 

Popieram Przemqa i mam nadzieję że jak sobie kupię Forka to też se taką akcję przeprowadzę, a co! :twisted::mrgreen:

 

PS: to nie jest podlizywanie się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, a ja nadal powtarzam, że nawet gdyby to było 80, byłoby warto 8).

 

Naprawdę usunięto WSZYSTKIE niedoskonałości lakieru, zadrapania, odbicia od drzwi plus - przypominam po raz kolejny - wyczyszczono do okruszka cały środek wozu, łącznie z odnowieniem i "wypastowaniem" wszystkich schowków, zakamarków, szczelin i Bóg wie czego 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, ja Ci za 500 zł. profesjonalnie buty wypastuję i obcasy podbiję.

Za 500 zł to Kudłaty nawet telefonu nie odbiera :mrgreen:

No może jakbyś rzucił 1000zł albo 1500zł to już bliżej ;)

Pazdrawliajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat jest jednak piękny: ja jestem super zadowolony, z tego, że oddałem swój wóz do Shfty'ego, Wy jesteście zachwyceni z tego powodu, że przepłaciłem, a więc wszyscy są szczęśliwi. I po co tu kruszyć kopie?

 

Zostawmy więc ten wątek w spokoju do czasu, aż kolejny zadowolony z akcji "ochrona lakieru" pojawi się w nim - ja będę mógł mu napisać, że dobrze zrobił, Wy, że jest frajerem i świat na nowo będzie piękny.

 

:twisted::mrgreen:

 

PS Na najbliższej Cynie postaram się zaprezentować efekt 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Na najbliższej Cynie postaram się zaprezentować efekt .

 

co do efektu to jestem spokojny że jest bombowy bo tez u nich robiłem jeden samochód i po odebraniu zbierałem szczęke z ziemi. Był to czarny kilku letni zmatowiony lakier a wyszedł faktycznie brand new.

Niestety duzo gorzej jest z trwałością :roll: . Mimo że samochód był (juz jest sprzedany) myty u mnie na myjni wyłącznie ręcznie, zgodnie z zaleceniami raz na jakiś czas środkami które dostałem w zestawie to po góra kilku miesiącach auto wyglądało dokładnie tak samo jak przed zabiegiem :???: . Kwota jaką zapłaciłem to było ok 1000 zł, bez renowacji środka auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woskowanie za 2500 to lekka przesada....

MangoTV stajl! :twisted:

Niestety duzo gorzej jest z trwałością
po góra kilku miesiącach auto wyglądało dokładnie tak samo jak przed zabiegiem

No i to mnie powstrzymuje przed wydaniem tych paru groszy... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj może będziesz miał farta i na lepszej myjni szybciej ci zmyja tą powłokę to wczesniej wpadniesz na Słomkę :wink:

 

Musze zerknąć na to z bliska w sobotę bo na zdjęciach pewnie zresztą ostro retuszowanych wygląda kozacko. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat jest jednak piękny: ja jestem super zadowolony, z tego, że oddałem swój wóz do Shfty'ego, Wy jesteście zachwyceni z tego powodu, że przepłaciłem, a więc wszyscy są szczęśliwi.

 

Taaa, tu można tylko powiedzieć "RESPECT" :mrgreen:

 

A drugi kawior się trochę popsuł, nieprawdaż? Albo sukcesów w tej dziedzinie nie eksponuje

i Przemeq sam ciągnie kawiorowy PR ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wżery po owadach na masce i lusterkach się usunęły

 

Nigdy takich nie było. Pomyliłeś historie/osoby :razz:.

 

(słyszałem o pewnym dość popularnym posiadaczu STI MY'06 który na to narzekał, ale nie byłem to ja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...