Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla huzar105


huzar105

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam sie z gorąca prośba o pomoc dla huzara105. Wczoraj ok. godziny 12 w Kicinie w garażu wybuchł pożar znajdował sie tam również huzar105. W wyniku pożaru doznał obrażeń obu rąk, ma poparzone obie dłonie ponad nadgarstek. Jak na razie znajduje sie w szpitalu, dopiero w sobotę będzie wiadomo czy będzie potrzebny przeszczep skóry. Jesteśmy w nieciekawej sytuacji materialnej ponieważ huzar był jedynym żywicielem rodziny. Dlatego bardzo proszę o pomoc ludzi dobrej woli. Jak na razie finansowa, ponieważ zakup opatrunków maści i innych potrzebnych rzeczy przerasta nas finansowo.

Za każdą pomoc będę dozgonnie wdzięczna .

 

Zamieszczam zdjęcia http://www.kmpsp.poznan.pl/node/10381

 

Numer konta, na który proszę wpłacać pieniążki to : 42 1090 1362 0000 0001 0787 3223

 

Anna Wysoczańska

Sady Kobylnicka 9

62080 Tarnowo Podgórne

 

Za każdą pomoc bardzo dziękuję

Ania i synek Kacperek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Obrażenia to poparzenia II stopnia typu B czyli z dużą możliwością martwicy skóry. Do huzara dopiero dziś dochodzi co tak naprawdę się stało (jak i cały ból). Nie licząc ogromnych strat w sprzęcie, spaliło się mnóstwo gołębi i swieżo wyremontowane porsche 944.

W imieniu brata dziękuję za wszelką pomoc. Jeżeli ma ktoś pytania odnośnie samego Huzara, całego zajścia to prosze o kontakt ze mną 506127943

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje. W takiej sytuacji najwazniejsza jest gwarancja zabezpieczenia finansowego rodziny. Proponuje zrobic liste osob gotowych ustanowic stale zlecenie w banku na przelew, np. 100pln miesiecznie, do czasu szczesliwego powrotu Krzyska do pracy. Zona mialaby wtedy pewnosc otrzymania okreslonych srodkow co miesiac.

 

1. lewen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huzar jest najchętniej, najczęściej, najbardziej bezinteresownie pomagającą osobą jaką znam. Niezależnie od tematu, stopnia znajomości, lubienia-nie lubienia, bez gadania, od razu, od ręki, pomaga, naprawia. :!:

 

Jeżeli tylko mogę jakoś pomóc to bez wahania to zrobię, i innych forumowiczów też bardzo o to proszę.

 

Przelewów co miesięcznych nie mam jak robić, co miałem to wysłałem, jutro poproszę tatę o przelew dla huzara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania przekaż proszę Huzarowi życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

 

gimof, jak rozmawialiśmy telefonicznie, w przypadku koniecznej pomocy dodatkowej dzwoń.

 

 

W dniu dzisiejszym wysłaliśmy do forumowiczów maila z informacją o wypadku Huzara, mamy nadzieję, że informacja ta, trafiając do wiekszej ilości osób pozwoli zgromadzić niezbedne wam środki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...