Skocz do zawartości

Alfa Romeo 166


Buncol555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja przez półtora roku smigałem AR156 2.5 V6. Autko raz dało ciala kiedy to padła pompa wody- w papierach była info ze wymieniana z rozrzadem ale chyba nie dokońca była to prawda-problem powstał bo niekazdy kto naprawia Alfy ma blokady wałków rozrzadu a bez tego nikt nie chce podjac sie naprawy. Super sie nia jezdziło, zawieszenie super ale z trwałoscia jego juz powiedziane zostało ze nie jest pancerne na naszych drogach. Silniki 2.5, 3.0 i 3.2 to tak naparwde to samo;) dlatego ludzie w przypadku padniecia silnika kupuja wiekszy-smiga pare sztuk 156 z silnikiem 3.0-bardzo fajnie jedzie takie auto. Jeśli chodzi o mniejsze pojemnosci to zadnych dobrych opini nie słyszalem- jak nie elektryka to cos z silnikiem- warjatory na rozrzadzie czy cos takiego. Diesel to 2.4jtd- super silnik, wiele osób go chwali. Ja swoja Alfe bardzo milo wspominam i nie załuje ze miałem ja w posiadaniu...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Miałem w czwartek w serwisie swoją ex 156 1,8TS. Przejechałem się i... kurde jak to się fajnie prowadzi :)

Auto robiło na mnie wrażenie nawet gdy na codzień jeździłem GTkiem. Teraz robi jeszcze większe (chociaż te 1,8 jest lekko słabawe). Prowadzenie bajka :)

 

antolll, alfowskie V6 mają problemy z panewkami więc czułbyś się jak w domu :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że jest brzydka jak pochmurna noc - kloc kupeeeee :mrgreen:

 

Moim zdaniem to jest jedno z najładniejszych aut na rynku (no, prawie, bo od roku nie produkują). Ale ze mną się nie rozmawia o estetyce, mi się pierwsza multipla podoba :mrgreen:

 

A 156 GTA w Polsce są albo w cenie STi albo (cyt.) "bardzo, bardzo, bardzo ale to bardzo katowana. Cieknie z każdej możliwej uszczelki a po drugim dzwonie była prostowana o drzewo" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...