Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Jezdzilem M4, jestem zakochany w tym aucie, ostro przypierdziela dlatego mega szacun dla goscia z eSki ze mu siedzial na ogonie a potem wyprzedzil :-)

Edytowane przez MegasWRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4 - pffff. Gość z S2000 powiedziałbym, że na bardziej krętych sekcjach utrzymałby się za GT-Rem. A BMW tutaj akurat ma ewidentnie dużo wolniejszego kierowcę, zwłaszcza, że odległości między autami na filmach zawsze wydają się większe, niż w rzeczywistości.

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik BMW taki typowy mistrz prostej ;)

Zgadza sie ale kierowca Ski nie wyszedł sroce spod ogona ;) a jak widac S2000 mimo tego ze zaraz bedzie pełnoletnia to nadal bardzo kompetentny samochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIDAC BMW Hamulce sie przegrzaly lub stacha dostal jak zobaczal wypadek wczesniej. S2000 Do dzisiaj wyglada jakby swierzo na rynek weszla no i ceny ma stabilne .

Dokładnie aż niedowiarek ze auto projektowano w końcówce lat 90 i tak swierzo sie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu i okolicach jest cala banda chłopaków z S-kami cywilnymi i torowymi - jeden znajomy grubo swoją przerobił i śmiga po Poznaniu a jego kolega ma 2 S-ki, jedną na codzien a drugą z alu dachem na tor, wydmuszka, z turbo itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haubi carbonowe hamulce sie przegrzały? ;) Oni tymi m4kami zapierdzielaja całymi dniami po ringu, im sie hamulce nie grzeją od byle czego, szczególnie ze dzień pochmurny! nie, po prostu kierowca pipa i tyle! Ale gość z s2k za to umi umi!

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bączki FWD - można? Można! :mrgreen:

 

Mój ojciec tak robił jak byłem mały, Volkswagenem Derby na wstecznym, z zaciągniętym ręcznym na każdym zaśnieżonym parkingu :)

Może to on mnie wkręcił w upalanie ;)

 

 

 

To jest jeszcze gorsze niż drifty Golfem w dieslu na parkingu pod Bedronką....  :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...